Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Théophile Steinlen de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Versiunea scurtă pentru Théophile Steinlen
Oamenii deschid Tournee Du Chat Noir mai des decât orice altă operă a lui Théophile Steinlen: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 16% din totalul vizualizărilor. Zwei Katzen și Le baiser completează podiumul. Théophile Steinlen a atras în total 4.300 vizite, dintre care 1.200 pe pagina artistului și 3.100 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 167% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 2.900 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (14%) și tablete (5%). Un stil iese în evidență: Nuanțe închise (Paletă de culori) atrage 45% din vizite, deși reprezintă doar 16% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Théophile Steinlen
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Théophile Steinlen care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
Cât de populară este pagina lui Théophile Steinlen, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
0
100
Iul 2026
900
2.000
Aug 2026
100
100
Sep 2026
100
200
Oct 2026
100
700
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Théophile Steinlen?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Théophile Steinlen?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
44,4%
18,2%
Fantezist și jucăuș
11,1%
36,4%
Romantic
11,1%
18,2%
Liniște
11,1%
9,1%
Clasic
11,1%
9,1%
Nostalgic
11,1%
9,1%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Sobru
44,4%
27,3%
Jucăuș
11,1%
36,4%
Romantic
11,1%
18,2%
Liniștit
11,1%
9,1%
Contemplativă
11,1%
9,1%
Energic
11,1%
0,0%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
12,0%
10,8%
Umbră difuză
18,0%
27,0%
Lumină moderată
46,0%
46,0%
Echilibru luminos
16,0%
8,1%
Luminos
8,0%
8,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
20,0%
10,8%
Culori discrete
38,0%
29,7%
Nuanțe echilibrate și lineare
26,0%
18,9%
Culori clar saturate
16,0%
40,5%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Culori neutre
43,2%
24,2%
Nuanțe pământii
36,4%
30,3%
Nuanțe închise
15,9%
45,5%
Monocrom
4,5%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
16,0%
13,5%
Echilibrat
60,0%
43,2%
Vibrant
24,0%
43,2%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
18,0%
10,8%
Nuanțe blânde
20,0%
27,0%
Echilibrat
8,0%
8,1%
Contrast accentuat
20,0%
16,2%
Contrast maxim
34,0%
37,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
10,0%
13,5%
Paletă de culori delicate mixate
2,0%
0,0%
Armonie echilibrată
10,0%
16,2%
Unitate cromatică puternică
26,0%
10,8%
Paletă unitară
52,0%
59,5%
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Théophile Steinlen pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Tournee Du Chat Noir
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
300
Chat sur un fauteuil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Le baiser
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Zwei Katzen
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
July 14
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
La Feuille, no. 14
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
0
Letter from a Striker (Lett…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Poor People
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Laundresses
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait Drawing Of Suzanne…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Théophile Steinlen?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
3.500
81,4%
telefoane mobile
600
14,0%
tablete
200
4,7%
În ce limbi este citit Théophile Steinlen?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Limbă
Vizite
Distribuie
Greacă
100
100,0%
Cum arată vizitele zilnice la Théophile Steinlen și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Ziua
Vizite
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
0
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
200
Vin 23 Oct
300
Sâm 24 Oct
200
Dum 25 Oct
0
Lun 26 Oct
0
Mar 27 Oct
0
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
100
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
0
Mie 4 Noi
0
Joi 5 Noi
0
Vin 6 Noi
100
Sâm 7 Noi
100
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Joi 26 Noi (previzualizare)
0
Vin 27 Noi (previzualizare)
0
Sâm 28 Noi (previzualizare)
0
Théophile Steinlen: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Théophile Steinlen?
Este Tournee Du Chat Noir: 600 vizualizări, 16% din vizualizările lui Théophile Steinlen. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Théophile Steinlen?
4.300 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.200 pe pagina artistului și 3.100 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Théophile Steinlen de pe un telefon sau de pe un computer?
Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (81%), telefoane mobile (14%) și tablete (5%); dispozitive de navigare conduce cu 81%.
Există un tip de operă a lui Théophile Steinlen pe care oamenii îl preferă?
Da, Nuanțe închise (Paletă de culori): 45% din vizitele pentru 16% din catalog.