Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Soren Emil Carlsen de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Soren Emil Carlsen: cifrele în câteva rânduri
Ruby Reflection este vedeta: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 12% din totalul vizualizărilor pentru Soren Emil Carlsen. Urmează Still Life of Chrysanthemums și The Canal. În total, pagina artistului (800 vizualizări) și operele (2.900 vizualizări) adunate însumează 3.700 vizualizări. Interesul a scăzut cu 50% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (3.200 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (92%) și telefoane mobile (8%). Vizitele favorizează Întunecată (Luminanță), cu 28% din vizite față de 18% din catalog.
Soren Emil Carlsen: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Soren Emil Carlsen.
-
1
Ruby Reflection, 1895
400 vizualizări · 12,5%
-
2
Still Life of Chrysanthemums
300 vizualizări · 9,4%
-
3
The Canal
200 vizualizări · 6,2%
-
4
Still Life with Self-Portrait Reflection, 1931
200 vizualizări · 6,2%
-
5
October Summer, 1904
100 vizualizări · 3,1%
-
6
The Valley, Moonlight
100 vizualizări · 3,1%
-
7
Still LIfe with Chinese Porcelain
100 vizualizări · 3,1%
-
8
Still LIfe with Goose, 1883
100 vizualizări · 3,1%
-
9
Moonlight Scene, 1913
100 vizualizări · 3,1%
-
10
Meeting of the Seas, 1919
100 vizualizări · 3,1%
Când vizitează oamenii pagina lui Soren Emil Carlsen?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 100 |
| Iul 2026 | 600 | 2.600 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Când sunt vizionate operele lui Soren Emil Carlsen?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Soren Emil Carlsen, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 18,0% | 28,1% |
| Umbră difuză | 16,0% | 9,4% |
| Lumină moderată | 26,0% | 21,9% |
| Echilibru luminos | 32,0% | 34,4% |
| Luminos | 8,0% | 6,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 32,0% | 28,1% |
| Culori discrete | 32,0% | 37,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 14,0% | 6,2% |
| Culori clar saturate | 20,0% | 21,9% |
| Culoare intensă | 2,0% | 6,2% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 41,0% | 50,0% |
| Nuanțe pământii | 41,0% | 32,1% |
| Nuanțe închise | 10,3% | 17,9% |
| Monocrom | 2,6% | 0,0% |
| Natură | 2,6% | 0,0% |
| Culori pastelate | 2,6% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 20,0% | 18,8% |
| Echilibrat | 54,0% | 62,5% |
| Vibrant | 26,0% | 18,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 26,0% | 28,1% |
| Nuanțe blânde | 22,0% | 31,2% |
| Echilibrat | 14,0% | 3,1% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 15,6% |
| Contrast maxim | 14,0% | 21,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 12,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 18,8% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 9,4% |
| Unitate cromatică puternică | 42,0% | 37,5% |
| Paletă unitară | 28,0% | 21,9% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Soren Emil Carlsen, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Blackfish and Clams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Open Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haddock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Oriental Jars | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study in Grey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still LIfe with Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Nantasket Beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Samovar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ruby Reflection | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosește publicul lui Soren Emil Carlsen?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.400 | 91,9% |
| telefoane mobile | 300 | 8,1% |
Ce limbi vorbește publicul lui Soren Emil Carlsen?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 200 | 66,7% |
| Germană | 100 | 33,3% |
Care sunt vizitele zilnice la Soren Emil Carlsen și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 200 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Soren Emil Carlsen
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Soren Emil Carlsen?
- Ruby Reflection în primul loc, cu 400 vizualizări sau 12% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Soren Emil Carlsen pe ArtsDot.com?
- 3.700 vizite în ultimele douăsprezece luni: 800 pe pagina artistului și 2.900 pentru operele sale.
Ce dispozitive aduc publicul lui Soren Emil Carlsen?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (92%) și telefoane mobile (8%); dispozitive de navigare generează 92% din vizite.
Care dintre lucrile lui Soren Emil Carlsen se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Întunecată (Luminanță) reprezintă 28% din vizite, deși acestea constituie doar 18% din catalog.