Sheila Catherine Bownas Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1925 – 2007

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Sheila Catherine Bownas de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Sheila Catherine Bownas în câteva detalii

În ultimele douăsprezece luni, Pattern design SB 477 a fost cea mai vizionată operă a lui Sheila Catherine Bownas pe ArtsDot.com: 200 vizualizări, 22% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Pattern design SB 360 și Pattern design SB 1468. În total, 900 vizite au fost direcționate către Sheila Catherine Bownas: 300 către pagina artistului și 600 către paginile pieselor individuale. Interesul s-a răcit puțin: vizitele au scăzut cu 75%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 400 vizite. Vizitatorii tind spre Umbră difuză (Luminanță): 67% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 26% din catalogul artistului.

Cele 6 cele mai vizionate opere ale lui Sheila Catherine Bownas

Acestea sunt cele 6 opere ale lui Sheila Catherine Bownas care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.

  1. Pattern design SB 477 1 Pattern design SB 477, 1970 200 vizualizări · 22,2%
  2. Pattern design SB 360 2 Pattern design SB 360, 1970 200 vizualizări · 22,2%
  3. Pattern design SB 1468 3 Pattern design SB 1468, 1975 200 vizualizări · 22,2%
  4. Pattern design SB 330 4 Pattern design SB 330, 1970 100 vizualizări · 11,1%
  5. Pattern design SB 208 5 Pattern design SB 208, 1960 100 vizualizări · 11,1%
  6. Pattern design (untitled) 6 Pattern design (untitled), 1980 100 vizualizări · 11,1%

Câți oameni vizitează pagina lui Sheila Catherine Bownas în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026100300
Aug 2026200200
Sep 20260100

Câte vizualizări au piesele lui Sheila Catherine Bownas?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Sheila Catherine Bownas, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Pattern design SB 301000000000000
Pattern design (untitled)00000000010000
Pattern design SB 1482000000000000
Pattern design SB 471000000000000
Pattern design SB 463000000000000
Pattern design SB 33000000000001000
Pattern design SB 14680000000001001000
Pattern design SB 477000000000000
Pattern design SB 1462000000000000
Pattern design SB 3600000000001000100

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Sheila Catherine Bownas?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Câte vizite primește Sheila Catherine Bownas în fiecare zi și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct0
Sâm 17 Oct (previzualizare)100
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Sheila Catherine Bownas pe ArtsDot.com

Care sunt cele mai populare opere ale lui Sheila Catherine Bownas?

Pattern design SB 477 este cea mai populară piesă, cu 200 vizualizări (22% din totalul vizualizărilor pentru Sheila Catherine Bownas). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate piese.

Câți oameni vizualizează Sheila Catherine Bownas pe ArtsDot.com?

În ultimele douăsprezece luni, Sheila Catherine Bownas a primit 900 vizite: 300 pe pagina artistului și 600 pe paginile pieselor individuale.

Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Sheila Catherine Bownas?

Aceștia preferă Umbră difuză (Luminanță): 67% din vizite, față de 26% din catalogul artistului.