Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Roy Nockolds de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Roy Nockolds
Oamenii deschid Napier Railton and Duesenberg on Banking mai des decât orice altă operă a lui Roy Nockolds: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 54% din totalul vizualizărilor. Breaking the Brooklands Track Record, Kaye Don in Sunbeam și Stalking the Night Raider completează podiumul. Roy Nockolds a atras în total 1.500 vizite, dintre care 600 pe pagina artistului și 900 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 200% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 900 vizite. Un stil iese în evidență: Culori discrete (Saturație culoare) atrage 64% din vizite, deși reprezintă doar 17% din catalog.
Top 5: cele mai vizualizate opere ale lui Roy Nockolds
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 5 piese ale lui Roy Nockolds care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Napier Railton and Duesenberg on Banking
600 vizualizări · 54,5%
-
2
Breaking the Brooklands Track Record, Kaye Don in Sunbeam, 1929
200 vizualizări · 18,2%
-
3
Stalking the Night Raider, 1941
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Take Off at Dusk, 1941
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Typhoons over the Channel, 1944
100 vizualizări · 9,1%
Cât de populară este pagina lui Roy Nockolds, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 500 | 400 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 300 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Roy Nockolds?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Roy Nockolds?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 11,1% | 9,1% |
| Umbră difuză | 5,6% | 9,1% |
| Lumină moderată | 44,4% | 18,2% |
| Echilibru luminos | 27,8% | 63,6% |
| Luminos | 11,1% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 50,0% | 18,2% |
| Culori discrete | 16,7% | 63,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 22,2% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 11,1% | 18,2% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 76,9% | 77,8% |
| Nuanțe pământii | 15,4% | 22,2% |
| Monocrom | 7,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 44,4% | 27,3% |
| Echilibrat | 38,9% | 54,5% |
| Vibrant | 16,7% | 18,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 50,0% | 27,3% |
| Nuanțe blânde | 27,8% | 63,6% |
| Echilibrat | 11,1% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 11,1% | 9,1% |
| Contrast maxim | 0,0% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,7% | 9,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 16,7% | 9,1% |
| Armonie echilibrată | 11,1% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 27,8% | 9,1% |
| Paletă unitară | 27,8% | 72,7% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Roy Nockolds pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mosquito Attack on Amiens P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Stalking the Night Raider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Supersonic | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napier Railton and Duesenbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 300 |
| Breaking the Brooklands Tra… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Take Off at Dusk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Fighters Prepare at D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Short Sunderland Flying Boa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Typhoons over the Channel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| A Tempest Shooting Down a F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Roy Nockolds?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Roy Nockolds și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 100 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 400 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 100 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Roy Nockolds: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Roy Nockolds?
- Este Napier Railton and Duesenberg on Banking: 600 vizualizări, 54% din vizualizările lui Roy Nockolds. Lista de mai sus include până la locul 5.
Câte vizite primește Roy Nockolds?
- 1.500 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 600 pe pagina artistului și 900 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Roy Nockolds pe care oamenii îl preferă?
- Da, Culori discrete (Saturație culoare): 64% din vizitele pentru 17% din catalog.