Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1375 – 1444

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Robert Campin (Maestrul Din Flémalle): cifrele în câteva rânduri

Altarea Mérode este vedeta: 1.800 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 20% din totalul vizualizărilor pentru Robert Campin (Maestrul Din Flémalle). Urmează The Nativity (detail) și Mérode Altarpiece (Nativity). În total, pagina artistului (1.800 vizualizări) și operele (7.500 vizualizări) adunate însumează 9.300 vizualizări. Interesul este în creștere, cu 36% vizite în plus între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (6.200 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (86%), telefoane mobile (11%) și tablete (3%). Vizitele favorizează Serenitate (Atmosferă), cu 51% din vizite față de 23% din catalog.

Robert Campin (Maestrul Din Flémalle): 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle).

  1. Altarea Mérode 1 Altarea Mérode, 1427 1.800 vizualizări · 19,6%
  2. The Nativity (detail) 2 The Nativity (detail), 1425 500 vizualizări · 5,4%
  3. Mérode Altarpiece (Nativity) 3 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 400 vizualizări · 4,3%
  4. Madonna by a Grassy Bank 4 Madonna by a Grassy Bank, 1425 400 vizualizări · 4,3%
  5. Mérode Altarpiece 5 Mérode Altarpiece, 1427 400 vizualizări · 4,3%
  6. Virgin and Child in an Interior 6 Virgin and Child in an Interior, 1435 300 vizualizări · 3,3%
  7. Madonna with the Child by a Fireplace 7 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 300 vizualizări · 3,3%
  8. St Veronica (detail) 8 St Veronica (detail), 1410 300 vizualizări · 3,3%
  9. Portrait of a Fat Man 9 Portrait of a Fat Man, 1430 300 vizualizări · 3,3%
  10. The Crucified Thief 10 The Crucified Thief, 1410 300 vizualizări · 3,3%

Când vizitează oamenii pagina lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026300200
Iul 20261.0005.200
Aug 2026200900
Sep 20263001.200

Când sunt vizionate operele lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle), lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Altarea Mérode000000000200300300
Mérode Altarpiece (Nativity)000000000100200100
The Mérode Altarpiece00000000010000
The Werl Altarpiece (detail)0000000001000100
Mérode Altarpiece00000000030000
Mérode Altarpiece (detail)00000000020000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Madonna with the Child (det…000000000000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Mérode Altarpiece (left win…000000000000

Ce dispozitive folosește publicul lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare8.00086,0%
telefoane mobile1.00010,8%
tablete3003,2%

Ce limbi vorbește publicul lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Spaniolă50033,3%
Engleză40026,7%
Franceză20013,3%
Cehă1006,7%
Japoneză1006,7%
Română1006,7%
Chinese1006,7%

Care sunt vizitele zilnice la Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct100
Joi 8 Oct500
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct600
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct400
Mie 14 Oct900
Joi 15 Oct400
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct300
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct200
Mie 21 Oct300
Joi 22 Oct300
Vin 23 Oct200
Sâm 24 Oct0
Dum 25 Oct700
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)400
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)100
Dum 1 Noi (previzualizare)500
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)400
Joi 5 Noi (previzualizare)400
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)500
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)200
Mie 11 Noi (previzualizare)400
Joi 12 Noi (previzualizare)400
Vin 13 Noi (previzualizare)100
Sâm 14 Noi (previzualizare)100
Dum 15 Noi (previzualizare)500

Întrebări despre Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

Altarea Mérode în primul loc, cu 1.800 vizualizări sau 20% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) pe ArtsDot.com?

9.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.800 pe pagina artistului și 7.500 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle)?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (86%), telefoane mobile (11%) și tablete (3%); dispozitive de navigare generează 86% din vizite.

Care dintre lucrile lui Robert Campin (Maestrul Din Flémalle) se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Serenitate (Atmosferă) reprezintă 51% din vizite, deși acestea constituie doar 23% din catalog.