Ralph P. Rucci Statistici vizitatori și cele mai vizualizate opere

1957

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ralph P. Rucci de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Versiunea scurtă pentru Ralph P. Rucci

Oamenii deschid Dress & Ensemble mai des decât orice altă operă a lui Ralph P. Rucci: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 20% din totalul vizualizărilor. Gowns și Dress completează podiumul. Ralph P. Rucci a atras în total 1.000 vizite, dintre care 200 pe pagina artistului și 800 pentru operele sale. Tendința este ușor în scădere: cu 100% vizitări mai puține în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 900 vizite. Un stil iese în evidență: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 70% din vizite, deși reprezintă doar 56% din catalog.

Top 8: cele mai vizualizate opere ale lui Ralph P. Rucci

Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 8 piese ale lui Ralph P. Rucci care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.

  1. Dress & Ensemble 1 Dress & Ensemble, 2006 200 vizualizări · 20,0%
  2. Gowns 2 Gowns, 2006 200 vizualizări · 20,0%
  3. Dress 3 Dress, 2002 100 vizualizări · 10,0%
  4. Ensemble 4 Ensemble, 2004 100 vizualizări · 10,0%
  5. Evening Gown 5 Evening Gown, 2005 100 vizualizări · 10,0%
  6. Ombré Gown 6 Ombré Gown, 2005 100 vizualizări · 10,0%
  7. Dress 7 Dress, 2006 100 vizualizări · 10,0%
  8. Ralph Rucci: The Art of Weightlessness Installation View 8 Ralph Rucci: The Art of Weightlessness Installation View 100 vizualizări · 10,0%

Cât de populară este pagina lui Ralph P. Rucci, lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 2026100800
Aug 20261000
Sep 202600

Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Ralph P. Rucci?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Ralph P. Rucci pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Dress000000000000
Coat000000000000
Dress000000000000
Evening Pajamas & Evening D…000000000000
“Tabernacle” Infanta000000000000
Raincoat, Top and Wrap Skir…000000000000
Ombré Gown00000000010000
Ensemble00000000010000
Evening dress\n\nDetail of…000000000000
Coat and Pants & Dress000000000000

În ce limbi este citit Ralph P. Rucci?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LimbăViziteDistribuie
Engleză100100,0%

Cum arată vizitele zilnice la Ralph P. Rucci și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
ZiuaVizite
Mar 22 Sep0
Mie 23 Sep0
Joi 24 Sep0
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct (previzualizare)0
Mie 14 Oct (previzualizare)0
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)100
Sâm 17 Oct (previzualizare)100
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)100
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0

Ralph P. Rucci: răspunsuri rapide

Care este cea mai vizionată operă a lui Ralph P. Rucci?

Este Dress & Ensemble: 200 vizualizări, 20% din vizualizările lui Ralph P. Rucci. Lista de mai sus include până la locul 8.

Câte vizite primește Ralph P. Rucci?

1.000 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 200 pe pagina artistului și 800 pe piesele individuale.

Există un tip de operă a lui Ralph P. Rucci pe care oamenii îl preferă?

Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 70% din vizitele pentru 56% din catalog.