Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Pavlo Makov de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Pavlo Makov: cifrele în câteva rânduri
Itinerario 13 este vedeta: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 12% din totalul vizualizărilor pentru Pavlo Makov. Urmează Tablecloth with Sunflower și S.M. Garden. În total, pagina artistului (300 vizualizări) și operele (2.300 vizualizări) adunate însumează 2.600 vizualizări. Cea mai bună lună: Iul 2026 (2.400 vizite). Vizitele favorizează Contrast maxim (Contrast), cu 69% din vizite față de 50% din catalog.
Pavlo Makov: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Pavlo Makov.
-
1
Itinerario 13, 2020
300 vizualizări · 11,5%
-
2
Tablecloth with Sunflower, 2007
200 vizualizări · 7,7%
-
3
S.M. Garden, 2019
200 vizualizări · 7,7%
-
4
Neighbourhood -5, 2018
100 vizualizări · 3,8%
-
5
Delta, 2020
100 vizualizări · 3,8%
-
6
Neighbourhood -4, 2018
100 vizualizări · 3,8%
-
7
A page from Abracadabra 2, 2020
100 vizualizări · 3,8%
-
8
A page from Abracadabra 1, 2020
100 vizualizări · 3,8%
-
9
Ei (a page from Abracadabra), 2020
100 vizualizări · 3,8%
-
10
Ukrainian Alphabet, 2011
100 vizualizări · 3,8%
Când vizitează oamenii pagina lui Pavlo Makov?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 2.200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Când sunt vizionate operele lui Pavlo Makov?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Pavlo Makov, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 2,0% | 3,9% |
| Lumină moderată | 22,0% | 26,9% |
| Echilibru luminos | 42,0% | 38,5% |
| Luminos | 34,0% | 30,8% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 86,0% | 96,2% |
| Culori discrete | 4,0% | 3,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 2,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 4,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 4,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 86,7% | 87,5% |
| Nuanțe pământii | 2,2% | 12,5% |
| Nuanțe închise | 4,4% | 0,0% |
| Monocrom | 2,2% | 0,0% |
| Natură | 2,2% | 0,0% |
| Culori pastelate | 2,2% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 82,0% | 96,2% |
| Echilibrat | 10,0% | 3,9% |
| Vibrant | 8,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 16,0% | 15,4% |
| Echilibrat | 4,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 15,4% |
| Contrast maxim | 50,0% | 69,2% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,0% | 7,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 18,0% | 15,4% |
| Armonie echilibrată | 8,0% | 7,7% |
| Unitate cromatică puternică | 30,0% | 30,8% |
| Paletă unitară | 40,0% | 38,5% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Pavlo Makov, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Neighbourhood -5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Milky Way | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moon and well | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Г | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Donrosa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Anticipation (colour insert… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| "T" variant | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ukrainian Alphabet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A page from Abracadabra 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Neighbourhood -1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi vorbește publicul lui Pavlo Makov?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Finlandeză | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Pavlo Makov și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 100 |
| Mie 30 Sep | 100 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 100 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Pavlo Makov
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Pavlo Makov?
- Itinerario 13 în primul loc, cu 300 vizualizări sau 12% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Pavlo Makov pe ArtsDot.com?
- 2.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 2.300 pentru operele sale.
Care dintre lucrile lui Pavlo Makov se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Contrast maxim (Contrast) reprezintă 69% din vizite, deși acestea constituie doar 50% din catalog.