Paul Delvaux Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1897 – 1994

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Paul Delvaux de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Paul Delvaux: cifrele în câteva rânduri

A SirenIn Full Moonlight este vedeta: 4.800 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 13% din totalul vizualizărilor pentru Paul Delvaux. Urmează Venița Dormindă și Tren Nocturn. În total, pagina artistului (6.300 vizualizări) și operele (22.800 vizualizări) adunate însumează 29.100 vizualizări. Interesul a scăzut cu 12% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (17.000 vizite). Cele mai frecvente limbi ale audienței: Franceză (49%), Engleză (10%) și Olandeză (10%). Țările principale ale audienței: Belgia (79%), Coreea de Sud (6%) și Austria (3%). După dispozitiv: dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%). Vizitele favorizează Întunecată (Luminanță), cu 53% din vizite față de 24% din catalog.

Paul Delvaux: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Paul Delvaux.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 vizualizări · 12,9%
  2. Venița Dormindă 2 Venița Dormindă, 1944 3.200 vizualizări · 8,6%
  3. Tren Nocturn 3 Tren Nocturn, 1947 2.500 vizualizări · 6,7%
  4. Venus Dormiente 4 Venus Dormiente, 1943 1.600 vizualizări · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 vizualizări · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 vizualizări · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 vizualizări · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 vizualizări · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 vizualizări · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 vizualizări · 1,6%

Când vizitează oamenii pagina lui Paul Delvaux?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100700
Iul 20261.80015.200
Aug 20266005.400
Sep 20263.8001.500

Când sunt vizionate operele lui Paul Delvaux?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Paul Delvaux, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Venița Dormindă0000000001.40000
Tren Nocturn0000000009004000
Venus Dormiente0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Ce dispozitive folosește publicul lui Paul Delvaux?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare22.00075,6%
telefoane mobile6.00020,6%
tablete1.1003,8%

Ce limbi vorbește publicul lui Paul Delvaux?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Franceză2.90049,2%
Engleză60010,2%
Olandeză60010,2%
Spaniolă4006,8%
Koreană4006,8%
Suedeză4006,8%
Italiană2003,4%
Cehă1001,7%
Germană1001,7%
Portugheză1001,7%

Care sunt vizitele zilnice la Paul Delvaux și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Vin 25 Sep300
Sâm 26 Sep700
Dum 27 Sep1.600
Lun 28 Sep1.500
Mar 29 Sep700
Mie 30 Sep900
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct500
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct900
Lun 5 Oct400
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct700
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct3.900
Mie 14 Oct1.200
Joi 15 Oct600
Vin 16 Oct (previzualizare)700
Sâm 17 Oct (previzualizare)1.000
Dum 18 Oct (previzualizare)2.000
Lun 19 Oct (previzualizare)1.500
Mar 20 Oct (previzualizare)2.700
Mie 21 Oct (previzualizare)1.400
Joi 22 Oct (previzualizare)600
Vin 23 Oct (previzualizare)700
Sâm 24 Oct (previzualizare)1.100
Dum 25 Oct (previzualizare)2.200
Lun 26 Oct (previzualizare)1.600
Mar 27 Oct (previzualizare)2.900
Mie 28 Oct (previzualizare)1.500
Joi 29 Oct (previzualizare)700
Vin 30 Oct (previzualizare)800
Sâm 31 Oct (previzualizare)1.100
Dum 1 Noi (previzualizare)2.400
Lun 2 Noi (previzualizare)1.800
Mar 3 Noi (previzualizare)3.200
Mie 4 Noi (previzualizare)1.600
Joi 5 Noi (previzualizare)700

Întrebări despre Paul Delvaux

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Paul Delvaux?

A SirenIn Full Moonlight în primul loc, cu 4.800 vizualizări sau 13% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Paul Delvaux pe ArtsDot.com?

29.100 vizite în ultimele douăsprezece luni: 6.300 pe pagina artistului și 22.800 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Paul Delvaux?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (76%), telefoane mobile (21%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 76% din vizite.

Ce limbi folosește publicul lui Paul Delvaux?

Franceză (49%), Engleză (10%) și Olandeză (10%). Prima limbă, Franceză, este utilizată de 49% dintre vizitatori.

Care dintre lucrile lui Paul Delvaux se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Întunecată (Luminanță) reprezintă 53% din vizite, deși acestea constituie doar 24% din catalog.