Nicolas Lancret Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1689 – 1743

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Nicolas Lancret de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Nicolas Lancret: cifrele în câteva rânduri

Spring este vedeta: 1.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 10% din totalul vizualizărilor pentru Nicolas Lancret. Urmează Lady and Gentleman with two Girls and a Servant și L'Innocence. În total, pagina artistului (1.700 vizualizări) și operele (10.900 vizualizări) adunate însumează 12.600 vizualizări. Interesul este în creștere, cu 57% vizite în plus între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (8.600 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%). Vizitele favorizează Monocromatic (Intensitatea culorii), cu 56% din vizite față de 32% din catalog.

Nicolas Lancret: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Nicolas Lancret.

  1. Spring 1 Spring, 1738 1.100 vizualizări · 9,7%
  2. Lady and Gentleman with two Girls and a Servant 2 Lady and Gentleman with two Girls and a Servant, 1742 800 vizualizări · 7,1%
  3. L'Innocence 3 L'Innocence 500 vizualizări · 4,4%
  4. Picnic after the Hunt 4 Picnic after the Hunt, 1735 400 vizualizări · 3,5%
  5. Dance in a Pavilion 5 Dance in a Pavilion, 1730 400 vizualizări · 3,5%
  6. La Camargo Dancing 6 La Camargo Dancing, 1730 400 vizualizări · 3,5%
  7. The Music Lesson 7 The Music Lesson 400 vizualizări · 3,5%
  8. The Servant Justified 8 The Servant Justified, 1740 300 vizualizări · 2,7%
  9. Mademoiselle de Camargo Dancing 9 Mademoiselle de Camargo Dancing, 1730 300 vizualizări · 2,7%
  10. Le Repas Italien 10 Le Repas Italien 300 vizualizări · 2,7%

Când vizitează oamenii pagina lui Nicolas Lancret?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026200200
Iul 20267007.900
Aug 20262001.200
Sep 20266001.600

Când sunt vizionate operele lui Nicolas Lancret?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Nicolas Lancret, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Picnic after the Hunt0000000003000100
Spring0000000001.10000
The Servant Justified00000000030000
Lady and Gentleman with two…0000000003000500
LES PLAISIRS DU BAIN00000000010000
Les Tourterelles000000000000
L'Innocence0000000003002000
Le Repas Italien00000000030000
LE PRINTEMPS00000000010000
La Camargo Dancing000000001002000100

Ce dispozitive folosește publicul lui Nicolas Lancret?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare10.30081,7%
telefoane mobile1.80014,3%
tablete5004,0%

Ce limbi vorbește publicul lui Nicolas Lancret?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Chinese70077,8%
Engleză20022,2%

Care sunt vizitele zilnice la Nicolas Lancret și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep100
Mar 29 Sep200
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct300
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct100
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct100
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct500
Joi 15 Oct400
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct (previzualizare)100
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)200
Mar 20 Oct (previzualizare)400
Mie 21 Oct (previzualizare)400
Joi 22 Oct (previzualizare)400
Vin 23 Oct (previzualizare)400
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)500
Mie 28 Oct (previzualizare)400
Joi 29 Oct (previzualizare)500
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)100
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)600
Mie 4 Noi (previzualizare)500
Joi 5 Noi (previzualizare)600
Vin 6 Noi (previzualizare)500

Întrebări despre Nicolas Lancret

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Nicolas Lancret?

Spring în primul loc, cu 1.100 vizualizări sau 10% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Nicolas Lancret pe ArtsDot.com?

12.600 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.700 pe pagina artistului și 10.900 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Nicolas Lancret?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (82%), telefoane mobile (14%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 82% din vizite.

Care dintre lucrile lui Nicolas Lancret se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Monocromatic (Intensitatea culorii) reprezintă 56% din vizite, deși acestea constituie doar 32% din catalog.