Nicolas de Staël Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1914 – 1955

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Nicolas de Staël de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Nicolas de Staël în câteva detalii

În ultimele douăsprezece luni, Honfleur a fost cea mai vizionată operă a lui Nicolas de Staël pe ArtsDot.com: 700 vizualizări, 39% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Composition și Landschaft. În total, 2.300 vizite au fost direcționate către Nicolas de Staël: 600 către pagina artistului și 1.700 către paginile pieselor individuale. Interesul s-a răcit puțin: vizitele au scăzut cu 67%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.000 vizite. Vizitatorii tind spre Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 89% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 50% din catalogul artistului.

Cele 4 cele mai vizionate opere ale lui Nicolas de Staël

Acestea sunt cele 4 opere ale lui Nicolas de Staël care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.

  1. Honfleur 1 Honfleur 700 vizualizări · 38,9%
  2. Composition 2 Composition 600 vizualizări · 33,3%
  3. Landschaft 3 Landschaft 300 vizualizări · 16,7%
  4. Composition en Bleu 4 Composition en Bleu 200 vizualizări · 11,1%

Câți oameni vizitează pagina lui Nicolas de Staël în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20261000
Iul 2026400600
Aug 20260900
Sep 2026100200

Câte vizualizări au piesele lui Nicolas de Staël?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Nicolas de Staël, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Landschaft00000000030000
Composition00000000005000
Composition en Bleu00000000002000
Composition000000000000
Honfleur000000000300200200
Ballet000000000000

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Nicolas de Staël?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Franceză10050,0%
Italiană10050,0%

Câte vizite primește Nicolas de Staël în fiecare zi și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Joi 24 Sep100
Vin 25 Sep0
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep0
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct100
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct100
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct0
Mar 13 Oct0
Mie 14 Oct0
Joi 15 Oct (previzualizare)0
Vin 16 Oct (previzualizare)0
Sâm 17 Oct (previzualizare)0
Dum 18 Oct (previzualizare)0
Lun 19 Oct (previzualizare)0
Mar 20 Oct (previzualizare)0
Mie 21 Oct (previzualizare)0
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)0
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)0
Mar 27 Oct (previzualizare)0
Mie 28 Oct (previzualizare)0
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)0
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)0
Mar 3 Noi (previzualizare)0
Mie 4 Noi (previzualizare)0

Întrebări despre Nicolas de Staël pe ArtsDot.com

Care sunt cele mai populare opere ale lui Nicolas de Staël?

Honfleur este cea mai populară piesă, cu 700 vizualizări (39% din totalul vizualizărilor pentru Nicolas de Staël). Clasamentul de mai sus enumeră cele 4 cele mai vizualizate piese.

Câți oameni vizualizează Nicolas de Staël pe ArtsDot.com?

În ultimele douăsprezece luni, Nicolas de Staël a primit 2.300 vizite: 600 pe pagina artistului și 1.700 pe paginile pieselor individuale.

Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Nicolas de Staël?

Aceștia preferă Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 89% din vizite, față de 50% din catalogul artistului.