Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Mingering Mike de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Mingering Mike
Oamenii deschid MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE) mai des decât orice altă operă a lui Mingering Mike: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 6% din totalul vizualizărilor. HIT'EM WHERE IT HURTS. THE DUET CLOSE și ATLANTIC MINGERING MIKE EVERYBODY'S OUT OF TOWN completează podiumul. Mingering Mike a atras în total 3.700 vizite, dintre care 700 pe pagina artistului și 3.000 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 3.300 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (100%). Un stil iese în evidență: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 50% din vizite, deși reprezintă doar 26% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Mingering Mike
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Mingering Mike care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE), 1970
200 vizualizări · 5,9%
-
2
HIT'EM WHERE IT HURTS. THE DUET CLOSE, 1972
200 vizualizări · 5,9%
-
3
ATLANTIC MINGERING MIKE EVERYBODY'S OUT OF TOWN, 1970
200 vizualizări · 5,9%
-
4
JOSEPH WAR INTO IT JOSEPH WAR INTO IT, 1971
200 vizualizări · 5,9%
-
5
LIFE IS A BITCH, 1974
200 vizualizări · 5,9%
-
6
Gold Pot Records LIVE, FROM PARIS, MINGERING MIKE REVUE (A), 1972
200 vizualizări · 5,9%
-
7
Mingering Mike SICKLE CELL ANEMIA, 1972
100 vizualizări · 2,9%
-
8
GOLD POT RECORDS LIVE FROM PARIS THE MINGERING MIKE REVUE ALL DECISION STARS, 1972
100 vizualizări · 2,9%
-
9
MING WAR RECORDS SOUND TRACK FROM THE MOTION PICTURE STAKE OUT, 1972
100 vizualizări · 2,9%
-
10
GEMS I FOUND PEACE IN SAIGON SALLY I'VE FORT BATTLES IN SAIGON NOW I'VE GOT TO FIGHT IN WASHINGTON, 1972
100 vizualizări · 2,9%
Cât de populară este pagina lui Mingering Mike, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 200 |
| Iul 2026 | 600 | 2.700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Mingering Mike?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Mingering Mike?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 4,0% | 5,9% |
| Lumină moderată | 0,0% | 8,8% |
| Echilibru luminos | 30,0% | 44,1% |
| Luminos | 66,0% | 41,2% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 34,0% | 32,4% |
| Culori discrete | 20,0% | 17,6% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,0% | 20,6% |
| Culori clar saturate | 14,0% | 14,7% |
| Culoare intensă | 14,0% | 14,7% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 58,3% | 70,6% |
| Culori pastelate | 33,3% | 8,8% |
| Vibrant și intens | 4,2% | 5,9% |
| Nuanțe închise | 2,1% | 5,9% |
| Natură | 0,0% | 8,8% |
| Nuanțe pământii | 2,1% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 12,0% | 20,6% |
| Echilibrat | 48,0% | 29,4% |
| Vibrant | 40,0% | 50,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 22,0% | 17,6% |
| Nuanțe blânde | 16,0% | 14,7% |
| Echilibrat | 10,0% | 11,8% |
| Contrast accentuat | 12,0% | 2,9% |
| Contrast maxim | 40,0% | 52,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,0% | 8,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 2,9% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 26,0% | 50,0% |
| Paletă unitară | 48,0% | 38,2% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Mingering Mike pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord's House JUST IN TIME F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| DON'T TRY AND TAKE IT ALL I… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decision CHANNELS OF A DREAM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| JOSEPH WAR INTO IT JOSEPH W… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| MINGERING MIKE CHANNELS OF… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| BLACKBALLED | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| MINGER MINGER'S GOLD SUPERS… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decision FROM OUR MIND TO Y… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GEMS I FOUND PEACE IN SAIGO… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Ramit ALBUM ONE IN MY CORNE… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Mingering Mike?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.700 | 100,0% |
În ce limbi este citit Mingering Mike?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Mingering Mike și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Mingering Mike: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Mingering Mike?
- Este MOTHER GOOSE BE YOURSELF (AND NOBODY ELSE) JUST NOT MADE FOR ONE ANOTHER (MINGERING MIKE): 200 vizualizări, 6% din vizualizările lui Mingering Mike. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Mingering Mike?
- 3.700 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 700 pe pagina artistului și 3.000 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Mingering Mike de pe un telefon sau de pe un computer?
- Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (100%); dispozitive de navigare conduce cu 100%.
Există un tip de operă a lui Mingering Mike pe care oamenii îl preferă?
- Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 50% din vizitele pentru 26% din catalog.