Max Beckmann Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1884 – 1950

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Max Beckmann de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Max Beckmann: cifrele în câteva rânduri

Noaptea este vedeta: 17.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 51% din totalul vizualizărilor pentru Max Beckmann. Urmează Podul Fierului (Vederea din Frankfurt) și Scena Grandioasă a Agoniei. În total, pagina artistului (7.700 vizualizări) și operele (31.100 vizualizări) adunate însumează 38.800 vizualizări. Interesul este în creștere, cu 60% vizite în plus între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (16.800 vizite). Cele mai frecvente limbi ale audienței: Engleză (41%), Spaniolă (12%) și Germană (9%). După dispozitiv: dispozitive de navigare (63%), telefoane mobile (34%) și tablete (4%). Vizitele favorizează Lumină moderată (Luminanță), cu 80% din vizite față de 24% din catalog.

Max Beckmann: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Max Beckmann.

  1. Noaptea 1 Noaptea, 1919 17.200 vizualizări · 50,7%
  2. Podul Fierului (Vederea din Frankfurt) 2 Podul Fierului (Vederea din Frankfurt), 1922 3.500 vizualizări · 10,3%
  3. Scena Grandioasă a Agoniei 3 Scena Grandioasă a Agoniei, 1906 1.400 vizualizări · 4,1%
  4. Actorii 4 Actorii, 1942 600 vizualizări · 1,8%
  5. Odysseus and Calypso 5 Odysseus and Calypso, 1943 600 vizualizări · 1,8%
  6. Self Portrait with a Bucket Hat 6 Self Portrait with a Bucket Hat, 1921 600 vizualizări · 1,8%
  7. Columbine 7 Columbine, 1950 500 vizualizări · 1,5%
  8. Rugby players 8 Rugby players, 1929 500 vizualizări · 1,5%
  9. Bird's hell 9 Bird's hell, 1938 500 vizualizări · 1,5%
  10. Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St 10 Dancing bar in Baden-Baden, Bayerische St, 1923 500 vizualizări · 1,5%

Când vizitează oamenii pagina lui Max Beckmann?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100300
Iul 20261.50015.300
Aug 20267007.600
Sep 20265.4007.900

Când sunt vizionate operele lui Max Beckmann?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Max Beckmann, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Noaptea0000000005.3006.4004.200
Scena Grandioasă a Agoniei000000000800200400
Podul Fierului (Vederea din…000000001001.1003001.500
Columbine0000000000100200
Actorii000000000400100100
Actresses00000000010000
Perseus. Triptych000000000000
Self-Portrait with Trumpet00000000020000
Temptation00000000020000
Self-Portrait in Florence0000000002000100

Ce dispozitive folosește publicul lui Max Beckmann?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare24.30062,6%
telefoane mobile13.10033,8%
tablete1.4003,6%

Ce limbi vorbește publicul lui Max Beckmann?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză2.30041,1%
Spaniolă70012,5%
Germană5008,9%
Koreană5008,9%
Italiană4007,1%
Rusă4007,1%
Japoneză2003,6%
Suedeză2003,6%
Franceză1001,8%
Olandeză1001,8%

Care sunt vizitele zilnice la Max Beckmann și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Dum 27 Sep400
Lun 28 Sep300
Mar 29 Sep800
Mie 30 Sep600
Joi 1 Oct800
Vin 2 Oct900
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct400
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct500
Mie 7 Oct300
Joi 8 Oct400
Vin 9 Oct500
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct800
Lun 12 Oct1.100
Mar 13 Oct1.100
Mie 14 Oct500
Joi 15 Oct700
Vin 16 Oct700
Sâm 17 Oct300
Dum 18 Oct (previzualizare)800
Lun 19 Oct (previzualizare)700
Mar 20 Oct (previzualizare)1.200
Mie 21 Oct (previzualizare)700
Joi 22 Oct (previzualizare)1.000
Vin 23 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)900
Lun 26 Oct (previzualizare)800
Mar 27 Oct (previzualizare)1.300
Mie 28 Oct (previzualizare)800
Joi 29 Oct (previzualizare)1.000
Vin 30 Oct (previzualizare)1.100
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)900
Lun 2 Noi (previzualizare)800
Mar 3 Noi (previzualizare)1.400
Mie 4 Noi (previzualizare)800
Joi 5 Noi (previzualizare)1.100
Vin 6 Noi (previzualizare)1.200
Sâm 7 Noi (previzualizare)400

Întrebări despre Max Beckmann

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Max Beckmann?

Noaptea în primul loc, cu 17.200 vizualizări sau 51% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Max Beckmann pe ArtsDot.com?

38.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 7.700 pe pagina artistului și 31.100 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Max Beckmann?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (63%), telefoane mobile (34%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 63% din vizite.

Ce limbi folosește publicul lui Max Beckmann?

Engleză (41%), Spaniolă (12%) și Germană (9%). Prima limbă, Engleză, este utilizată de 41% dintre vizitatori.

Care dintre lucrile lui Max Beckmann se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Lumină moderată (Luminanță) reprezintă 80% din vizite, deși acestea constituie doar 24% din catalog.