Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Manaku de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Manaku în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, Untitled (D2XACE) a fost cea mai vizionată operă a lui Manaku pe ArtsDot.com: 600 vizualizări, 50% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează South Wind Cools in the Himalayas: Folio from the Second Guler Gita Govinda Series și The Monkey Leader Angada Steals Ravana's Crown from His Fortress: Folio from the Siege of Lanka series. În total, 1.800 vizite au fost direcționate către Manaku: 1.300 către pagina artistului și 500 către paginile pieselor individuale. Cea mai agitată lună a fost Oct 2026, cu 1.400 vizite. Vizitatorii tind spre Impactant (Atmosferă): 50% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 14% din catalogul artistului.
Cele 4 cele mai vizionate opere ale lui Manaku
Acestea sunt cele 4 opere ale lui Manaku care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
Untitled (D2XACE), 1725
600 vizualizări · 50,0%
-
2
South Wind Cools in the Himalayas: Folio from the Second Guler Gita Govinda Series, 1775
400 vizualizări · 33,3%
-
3
The Monkey Leader Angada Steals Ravana's Crown from His Fortress: Folio from the Siege of Lanka series, 1725
100 vizualizări · 8,3%
-
4
Krishna dallying with cowherd maidens, 1730
100 vizualizări · 8,3%
Câți oameni vizitează pagina lui Manaku în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 100 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 1.000 | 400 |
Câte vizualizări au piesele lui Manaku?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Manaku?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Mistic | 57,1% | 0,0% |
| Impactant | 14,3% | 50,0% |
| Jucăuș | 14,3% | 50,0% |
| Dramatic | 14,3% | 0,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Dramatic | 42,9% | 50,0% |
| Jucăuș | 14,3% | 50,0% |
| Energic | 14,3% | 0,0% |
| Sacru | 14,3% | 0,0% |
| Tensiune și neliniște | 14,3% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 0,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 38,5% | 58,3% |
| Echilibru luminos | 38,5% | 41,7% |
| Luminos | 23,1% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 7,7% | 33,3% |
| Culori discrete | 46,2% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 15,4% | 50,0% |
| Culori clar saturate | 23,1% | 16,7% |
| Culoare intensă | 7,7% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 23,1% | 58,3% |
| Monocrom | 46,2% | 0,0% |
| Culori neutre | 15,4% | 33,3% |
| Nuanțe închise | 15,4% | 8,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 7,7% | 33,3% |
| Echilibrat | 30,8% | 50,0% |
| Vibrant | 61,5% | 16,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 53,8% | 8,3% |
| Nuanțe blânde | 23,1% | 50,0% |
| Echilibrat | 7,7% | 8,3% |
| Contrast accentuat | 7,7% | 0,0% |
| Contrast maxim | 7,7% | 33,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,7% | 33,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,7% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 38,5% | 66,7% |
| Paletă unitară | 46,2% | 0,0% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Manaku, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ravana addresses Sita in th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krishna dallying with cowhe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poet Jayadeva is worshippin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Monkey Leader Angada St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Vishnu on Garuda Slaying a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mara Bringing the Demons to… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Building the Bridge to Lanka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (D2XACE) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| Rama and Lakshmana Overwhel… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Krishna and the Cow Herders… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Manaku?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 1.100 | 100,0% |
Câte vizite primește Manaku în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 100 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 700 |
| Dum 18 Oct | 100 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 100 |
| Sâm 24 Oct | 400 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 100 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Manaku pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Manaku?
- Untitled (D2XACE) este cea mai populară piesă, cu 600 vizualizări (50% din totalul vizualizărilor pentru Manaku). Clasamentul de mai sus enumeră cele 4 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Manaku pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Manaku a primit 1.800 vizite: 1.300 pe pagina artistului și 500 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Manaku?
- Aceștia preferă Impactant (Atmosferă): 50% din vizite, față de 14% din catalogul artistului.