Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Louis Hersent de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Louis Hersent în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair a fost cea mai vizionată operă a lui Louis Hersent pe ArtsDot.com: 100 vizualizări, 17% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează The Battle Of Landschut, 21st April și General Louis Marie Turreau Of Garambouville. În total, 700 vizite au fost direcționate către Louis Hersent: 200 către pagina artistului și 500 către paginile pieselor individuale. Interesul s-a răcit puțin: vizitele au scăzut cu 100%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 500 vizite. Vizitatorii tind spre Lumină moderată (Luminanță): 67% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 16% din catalogul artistului.
Cele 6 cele mai vizionate opere ale lui Louis Hersent
Acestea sunt cele 6 opere ale lui Louis Hersent care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair, 1756
100 vizualizări · 16,7%
-
2
The Battle Of Landschut, 21st April, 1809
100 vizualizări · 16,7%
-
3
General Louis Marie Turreau Of Garambouville
100 vizualizări · 16,7%
-
4
Delphine De Girardin
100 vizualizări · 16,7%
-
5
Daphnis Pulling A Thorn From Chloe's Foot By A River
100 vizualizări · 16,7%
-
6
Portrait Of Mme Casimir Perier, Born Pauline Loyer
100 vizualizări · 16,7%
Câți oameni vizitează pagina lui Louis Hersent în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 200 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Câte vizualizări au piesele lui Louis Hersent?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Louis Hersent?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 37,8% | 16,7% |
| Umbră difuză | 40,5% | 16,7% |
| Lumină moderată | 16,2% | 66,7% |
| Echilibru luminos | 2,7% | 0,0% |
| Luminos | 2,7% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 21,6% | 0,0% |
| Culori discrete | 35,1% | 66,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 40,5% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 2,7% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 87,9% | 80,0% |
| Culori neutre | 9,1% | 20,0% |
| Nuanțe închise | 3,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 40,5% | 0,0% |
| Echilibrat | 59,5% | 100,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,1% | 16,7% |
| Nuanțe blânde | 16,2% | 0,0% |
| Echilibrat | 10,8% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 18,9% | 16,7% |
| Contrast maxim | 46,0% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 5,4% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 13,5% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 18,9% | 50,0% |
| Unitate cromatică puternică | 37,8% | 33,3% |
| Paletă unitară | 24,3% | 16,7% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Louis Hersent, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of Madame Le Doyen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Gay | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Romain de Bourge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Louise-Adélaïde Desnos | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Death of Xavier Bichat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Sophie Legrand,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self-portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Madame Arachequ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Religieux de l'hospice du m… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Louis Hersent?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Louis Hersent în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Louis Hersent pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Louis Hersent?
- General Louis Marie Turreau De Garambouville At The Gravieres Affair este cea mai populară piesă, cu 100 vizualizări (17% din totalul vizualizărilor pentru Louis Hersent). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Louis Hersent pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Louis Hersent a primit 700 vizite: 200 pe pagina artistului și 500 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Louis Hersent?
- Aceștia preferă Lumină moderată (Luminanță): 67% din vizite, față de 16% din catalogul artistului.