Lesser UryStatistici vizitatori și cele mai vizualizate opere
1861
–
1931
Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lesser Ury de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Versiunea scurtă pentru Lesser Ury
Oamenii deschid Interior with Woman at the Piano mai des decât orice altă operă a lui Lesser Ury: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 7% din totalul vizualizărilor. Landscape și Untitled (Park Scene or Man in the Gray Suit) completează podiumul. Lesser Ury a atras în total 6.900 vizite, dintre care 3.400 pe pagina artistului și 3.500 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 1450% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Oct 2026 a fost vârful de activitate, cu 3.100 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (57%), telefoane mobile (39%) și tablete (4%). Un stil iese în evidență: Contrast accentuat (Contrast) atrage 38% din vizite, deși reprezintă doar 22% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Lesser Ury
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Lesser Ury care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
Cât de populară este pagina lui Lesser Ury, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
300
Iul 2026
600
2.400
Aug 2026
0
200
Sep 2026
100
100
Oct 2026
2.600
500
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Lesser Ury?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Lesser Ury?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
45,5%
40,0%
Serenitate
18,2%
26,7%
Liniște
18,2%
20,0%
Romantic
9,1%
13,3%
Nostalgic
9,1%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
54,5%
40,0%
Tranchil
18,2%
26,7%
Liniștit
9,1%
13,3%
Contemplativă
18,2%
6,7%
Speranță și lumină
0,0%
13,3%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
30,0%
26,2%
Umbră difuză
24,0%
26,2%
Lumină moderată
26,0%
26,2%
Echilibru luminos
18,0%
19,1%
Luminos
2,0%
2,4%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
44,0%
30,9%
Culori discrete
36,0%
38,1%
Nuanțe echilibrate și lineare
16,0%
28,6%
Culori clar saturate
4,0%
2,4%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
55,6%
57,6%
Culori neutre
40,7%
42,4%
Nuanțe închise
3,7%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
44,0%
33,3%
Echilibrat
52,0%
59,5%
Vibrant
4,0%
7,1%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
6,0%
2,4%
Nuanțe blânde
6,0%
2,4%
Echilibrat
10,0%
4,8%
Contrast accentuat
22,0%
38,1%
Contrast maxim
56,0%
52,4%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
18,0%
23,8%
Paletă de culori delicate mixate
28,0%
19,1%
Armonie echilibrată
18,0%
16,7%
Unitate cromatică puternică
32,0%
35,7%
Paletă unitară
4,0%
4,8%
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Lesser Ury pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Nude Lying Down
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Moses on Mount Nebo Looking…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Praying Jew
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Bülowstraße high station
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Strolling in the Forest
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Children (the…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Interior with Woman at the…
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
Woman at a Desk (also known…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Rebekka at the well
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
In the café - Woman in red
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Lesser Ury?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
3.900
56,5%
telefoane mobile
2.700
39,1%
tablete
300
4,3%
În ce limbi este citit Lesser Ury?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Limbă
Vizite
Distribuie
Germană
1.300
56,5%
Japoneză
400
17,4%
Rusă
300
13,0%
Slovacă
200
8,7%
Italiană
100
4,3%
Cum arată vizitele zilnice la Lesser Ury și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
500
Sâm 17 Oct
300
Dum 18 Oct
500
Lun 19 Oct
200
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
0
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
100
Sâm 24 Oct
100
Dum 25 Oct
100
Lun 26 Oct
200
Mar 27 Oct
300
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
0
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
300
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
100
Mie 4 Noi
200
Joi 5 Noi (previzualizare)
0
Vin 6 Noi (previzualizare)
0
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
100
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
0
Mie 11 Noi (previzualizare)
0
Joi 12 Noi (previzualizare)
0
Vin 13 Noi (previzualizare)
0
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
0
Mie 18 Noi (previzualizare)
0
Joi 19 Noi (previzualizare)
0
Vin 20 Noi (previzualizare)
0
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
0
Mie 25 Noi (previzualizare)
0
Lesser Ury: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Lesser Ury?
Este Interior with Woman at the Piano: 300 vizualizări, 7% din vizualizările lui Lesser Ury. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Lesser Ury?
6.900 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 3.400 pe pagina artistului și 3.500 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Lesser Ury de pe un telefon sau de pe un computer?
Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (57%), telefoane mobile (39%) și tablete (4%); dispozitive de navigare conduce cu 57%.
Există un tip de operă a lui Lesser Ury pe care oamenii îl preferă?
Da, Contrast accentuat (Contrast): 38% din vizitele pentru 22% din catalog.