Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Leonor Fini de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Leonor Fini în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, Unconditional Love a fost cea mai vizionată operă a lui Leonor Fini pe ArtsDot.com: 400 vizualizări, 19% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează L'Entracte de l'ApothÉose și Rogomelec. În total, 1.700 vizite au fost direcționate către Leonor Fini: 500 către pagina artistului și 1.200 către paginile pieselor individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 1.100 vizite. Vizitatorii tind spre Nuanțe închise (Paletă de culori): 33% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 14% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Leonor Fini
Acestea sunt cele 10 opere ale lui Leonor Fini care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
Unconditional Love, 1958
400 vizualizări · 19,0%
-
2
L'Entracte de l'ApothÉose
400 vizualizări · 19,0%
-
3
Rogomelec, 1978
400 vizualizări · 19,0%
-
4
Outre songe, 1978
200 vizualizări · 9,5%
-
5
Mrs. Ambrose Chambers, 1940
200 vizualizări · 9,5%
-
6
L'Eau endormie, 1962
100 vizualizări · 4,8%
-
7
La LÉ ccedil on d'anatomie, 1966
100 vizualizări · 4,8%
-
8
Os branche, 1943
100 vizualizări · 4,8%
-
9
Armoire anthropomorphe
100 vizualizări · 4,8%
-
10
Face, 1970
100 vizualizări · 4,8%
Câți oameni vizitează pagina lui Leonor Fini în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 1.000 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
Câte vizualizări au piesele lui Leonor Fini?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Leonor Fini?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 42,9% | 47,6% |
| Umbră difuză | 35,7% | 38,1% |
| Lumină moderată | 7,1% | 4,8% |
| Echilibru luminos | 14,3% | 9,5% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 57,1% | 61,9% |
| Culori discrete | 21,4% | 9,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 7,1% | 4,8% |
| Culori clar saturate | 14,3% | 23,8% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 71,4% | 58,3% |
| Nuanțe închise | 14,3% | 33,3% |
| Culori neutre | 14,3% | 8,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 64,3% | 61,9% |
| Echilibrat | 21,4% | 14,3% |
| Vibrant | 14,3% | 23,8% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 21,4% | 9,5% |
| Nuanțe blânde | 35,7% | 42,9% |
| Echilibrat | 14,3% | 19,1% |
| Contrast accentuat | 14,3% | 14,3% |
| Contrast maxim | 14,3% | 14,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,1% | 19,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,1% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 21,4% | 9,5% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 61,9% |
| Paletă unitară | 14,3% | 9,5% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Leonor Fini, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Unconditional Love | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rogomelec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Armoire anthropomorphe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Os branche | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Autoportrait avec Stanislao… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Homme noir et femme singe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Eau endormie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Outre songe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Les Carcans | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| L'Entracte de l'ApothÉose | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Leonor Fini?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 300 | 60,0% |
| Bulgară | 100 | 20,0% |
| Franceză | 100 | 20,0% |
Câte vizite primește Leonor Fini în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 100 |
| Lun 28 Sep | 400 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 200 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 500 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 200 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 400 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 300 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 500 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 300 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 500 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 100 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 400 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
Întrebări despre Leonor Fini pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Leonor Fini?
- Unconditional Love este cea mai populară piesă, cu 400 vizualizări (19% din totalul vizualizărilor pentru Leonor Fini). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Leonor Fini pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Leonor Fini a primit 1.700 vizite: 500 pe pagina artistului și 1.200 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Leonor Fini?
- Aceștia preferă Nuanțe închise (Paletă de culori): 33% din vizite, față de 14% din catalogul artistului.