Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Lee Bul de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Lee Bul în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, Heaven and Earth a fost cea mai vizionată operă a lui Lee Bul pe ArtsDot.com: 600 vizualizări, 43% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Sternbau No.16 și Maquette for Bunker (M. Bakhtin). În total, 900 vizite au fost direcționate către Lee Bul: 500 către pagina artistului și 400 către paginile pieselor individuale. Interesul s-a răcit puțin: vizitele au scăzut cu 50%, de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 500 vizite. Vizitatorii tind spre Umbră difuză (Luminanță): 50% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 14% din catalogul artistului.
Cele 6 cele mai vizionate opere ale lui Lee Bul
Acestea sunt cele 6 opere ale lui Lee Bul care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
Heaven and Earth, 2007
600 vizualizări · 42,9%
-
2
Sternbau No.16, 2008
200 vizualizări · 14,3%
-
3
Maquette for Bunker (M. Bakhtin), 2016
200 vizualizări · 14,3%
-
4
Chrysalis
200 vizualizări · 14,3%
-
5
Willing To Be Vulnerable, 2020
100 vizualizări · 7,1%
-
6
Drawings and maquettes, 2017
100 vizualizări · 7,1%
Câți oameni vizitează pagina lui Lee Bul în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 200 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Câte vizualizări au piesele lui Lee Bul?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Lee Bul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Serenitate | 25,0% | 60,0% |
| Liniște | 25,0% | 20,0% |
| Dramatic | 25,0% | 20,0% |
| Minimalist | 25,0% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 35,7% | 28,6% |
| Umbră difuză | 14,3% | 50,0% |
| Lumină moderată | 14,3% | 14,3% |
| Echilibru luminos | 35,7% | 7,1% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 100,0% | 100,0% |
| Culori discrete | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 100,0% | 100,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 7,1% | 7,1% |
| Nuanțe blânde | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 21,4% | 14,3% |
| Contrast accentuat | 28,6% | 7,1% |
| Contrast maxim | 42,9% | 71,4% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 7,1% | 14,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,1% | 7,1% |
| Armonie echilibrată | 21,4% | 21,4% |
| Unitate cromatică puternică | 64,3% | 57,1% |
| Paletă unitară | 0,0% | 0,0% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Lee Bul, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Heaven and Earth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Chrysalis | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Sternbau No.16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Drawings and maquettes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (“Buried memory ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Idea Sketch pentru REAL DMZ… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Aubade V | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Civitas Solis II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Via Negativa II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Willing To Be Vulnerable | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Lee Bul?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 100 | 25,0% |
| Spaniolă | 100 | 25,0% |
| Rusă | 100 | 25,0% |
| Chinese | 100 | 25,0% |
Câte vizite primește Lee Bul în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 100 |
| Mie 21 Oct | 100 |
| Joi 22 Oct | 200 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 200 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 200 |
| Vin 6 Noi | 500 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 300 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 500 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 400 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 600 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 400 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 600 |
Întrebări despre Lee Bul pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Lee Bul?
- Heaven and Earth este cea mai populară piesă, cu 600 vizualizări (43% din totalul vizualizărilor pentru Lee Bul). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Lee Bul pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Lee Bul a primit 900 vizite: 500 pe pagina artistului și 400 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Lee Bul?
- Aceștia preferă Umbră difuză (Luminanță): 50% din vizite, față de 14% din catalogul artistului.