Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jules Jollivet de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jules Jollivet în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, UNE GUERILLA a fost cea mai vizionată operă a lui Jules Jollivet pe ArtsDot.com: 200 vizualizări, 25% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794 și NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712). În total, 800 vizite au fost direcționate către Jules Jollivet: 200 către pagina artistului și 600 către paginile pieselor individuale. Interesul s-a răcit puțin: vizitele au scăzut cu 100%, de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 500 vizite. Vizitatorii tind spre Culori clar saturate (Saturație culoare): 50% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 25% din catalogul artistului.
Cele 6 cele mai vizionate opere ale lui Jules Jollivet
Acestea sunt cele 6 opere ale lui Jules Jollivet care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
UNE GUERILLA
200 vizualizări · 25,0%
-
2
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 vizualizări · 25,0%
-
3
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 vizualizări · 12,5%
-
4
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 vizualizări · 12,5%
-
5
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 vizualizări · 12,5%
-
6
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 vizualizări · 12,5%
Câți oameni vizitează pagina lui Jules Jollivet în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 400 |
| Aug 2026 | 100 | 200 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Câte vizualizări au piesele lui Jules Jollivet?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Jules Jollivet?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,3% | 0,0% |
| Umbră difuză | 50,0% | 62,5% |
| Lumină moderată | 16,7% | 12,5% |
| Echilibru luminos | 16,7% | 25,0% |
| Luminos | 8,3% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 0,0% | 0,0% |
| Culori discrete | 25,0% | 37,5% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 50,0% | 12,5% |
| Culori clar saturate | 25,0% | 50,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 58,3% | 62,5% |
| Nuanțe închise | 25,0% | 37,5% |
| Culori neutre | 16,7% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 0,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 58,3% | 37,5% |
| Vibrant | 41,7% | 62,5% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,3% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 8,3% | 0,0% |
| Echilibrat | 8,3% | 25,0% |
| Contrast accentuat | 25,0% | 50,0% |
| Contrast maxim | 50,0% | 25,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 8,3% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 75,0% | 62,5% |
| Paletă unitară | 16,7% | 37,5% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Jules Jollivet, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNE GUERILLA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| GODEFROY DE BOUILLON TIENT… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Jules Jollivet?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Jules Jollivet în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 100 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Jules Jollivet pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Jules Jollivet?
- UNE GUERILLA este cea mai populară piesă, cu 200 vizualizări (25% din totalul vizualizărilor pentru Jules Jollivet). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Jules Jollivet pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Jules Jollivet a primit 800 vizite: 200 pe pagina artistului și 600 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Jules Jollivet?
- Aceștia preferă Culori clar saturate (Saturație culoare): 50% din vizite, față de 25% din catalogul artistului.