Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jules Janssen de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Jules Janssen
Oamenii deschid Région Central (Granulations), October 11, 1890, 1h 38m 11s mai des decât orice altă operă a lui Jules Janssen: 100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 14% din totalul vizualizărilor. Région Centrale (Taches et Granulations), August 9, 1892, 8h 44m 34s și Région Central (Granulations), July 8, 1885, 7h 22m 10s completează podiumul. Jules Janssen a atras în total 1.100 vizite, dintre care 400 pe pagina artistului și 700 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 1.100 vizite. Un stil iese în evidență: Nuanțe blânde (Contrast) atrage 14% din vizite, deși reprezintă doar 6% din catalog.
Top 7: cele mai vizualizate opere ale lui Jules Janssen
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 7 piese ale lui Jules Janssen care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Région Central (Granulations), October 11, 1890, 1h 38m 11s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
-
2
Région Centrale (Taches et Granulations), August 9, 1892, 8h 44m 34s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
-
3
Région Central (Granulations), July 8, 1885, 7h 22m 10s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
-
4
Région Central (Granulations), September 2, 1886, 7h 22m 10s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
-
5
Région Centrale (Grand Réseau), July 16, 1892, 7h 26m 52s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
-
6
Région Centrale (Réseau Moyen), June, 10 1887, 7h 35m 55s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
-
7
Région Centrale (Grand Réseau), August 5, 1877, 7h 11m 30s, 1877
100 vizualizări · 14,3%
Cât de populară este pagina lui Jules Janssen, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 700 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Jules Janssen?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Jules Janssen?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 100,0% | 100,0% |
| Umbră difuză | 0,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 0,0% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 100,0% | 100,0% |
| Culori discrete | 0,0% | 0,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 0,0% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 100,0% | 100,0% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 93,8% | 85,7% |
| Nuanțe blânde | 6,2% | 14,3% |
| Echilibrat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 0,0% | 0,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 0,0% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 0,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 100,0% | 100,0% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Jules Janssen pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Réseau Moy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Réseau Moy… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Taches et… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Central (Granulation… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Taches, Fa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Taches et… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Région Centrale (Grand Rése… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Jules Janssen?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Jules Janssen și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
Jules Janssen: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Jules Janssen?
- Este Région Central (Granulations), October 11, 1890, 1h 38m 11s: 100 vizualizări, 14% din vizualizările lui Jules Janssen. Lista de mai sus include până la locul 7.
Câte vizite primește Jules Janssen?
- 1.100 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 400 pe pagina artistului și 700 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Jules Janssen pe care oamenii îl preferă?
- Da, Nuanțe blânde (Contrast): 14% din vizitele pentru 6% din catalog.