Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Josse Van Craesbeeck de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Josse Van Craesbeeck
Oamenii deschid The Lute Concert mai des decât orice altă operă a lui Josse Van Craesbeeck: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 24% din totalul vizualizărilor. A peasant grimacing with his arm in a sling și Drunkard completează podiumul. Josse Van Craesbeeck a atras în total 2.400 vizite, dintre care 400 pe pagina artistului și 2.000 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 2.400 vizite. Un stil iese în evidență: Armonie echilibrată (Armonie cromatică) atrage 29% din vizite, deși reprezintă doar 15% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Josse Van Craesbeeck
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Josse Van Craesbeeck care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
The Lute Concert, 1650
500 vizualizări · 23,8%
-
2
A peasant grimacing with his arm in a sling
300 vizualizări · 14,3%
-
3
Drunkard, 1640
200 vizualizări · 9,5%
-
4
Peasants in front of a Village Inn, 1640
100 vizualizări · 4,8%
-
5
Three young men making music
100 vizualizări · 4,8%
-
6
Young Children Playing a Game
100 vizualizări · 4,8%
-
7
A Guardroom Interior with Soldiers playing Cards
100 vizualizări · 4,8%
-
8
Soldiers and Women
100 vizualizări · 4,8%
-
9
An interior with a doctor treating a patient
100 vizualizări · 4,8%
-
10
The tax collector
100 vizualizări · 4,8%
Cât de populară este pagina lui Josse Van Craesbeeck, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 2.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Josse Van Craesbeeck?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Josse Van Craesbeeck?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 76,9% | 71,4% |
| Umbră difuză | 19,2% | 14,3% |
| Lumină moderată | 3,9% | 14,3% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 34,6% | 47,6% |
| Culori discrete | 23,1% | 4,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 30,8% | 38,1% |
| Culori clar saturate | 11,5% | 9,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 76,0% | 61,9% |
| Nuanțe închise | 20,0% | 28,6% |
| Monocrom | 4,0% | 9,5% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 50,0% | 47,6% |
| Echilibrat | 46,2% | 38,1% |
| Vibrant | 3,9% | 14,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 11,5% | 9,5% |
| Nuanțe blânde | 42,3% | 47,6% |
| Echilibrat | 3,9% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 30,8% | 19,1% |
| Contrast maxim | 11,5% | 23,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 15,4% | 28,6% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 33,3% |
| Paletă unitară | 34,6% | 38,1% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Josse Van Craesbeeck pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Drunkard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Peasants in front of a Vill… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Temptation of Saint Ant… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Lute Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Ecce Homo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The marriage contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A guardroom interior with s… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| An interior with a doctor t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Interior of a Tavern | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Contract | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Josse Van Craesbeeck?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 300 | 60,0% |
| Italiană | 200 | 40,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Josse Van Craesbeeck și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 100 |
| Mie 7 Oct | 300 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 100 |
| Mar 13 Oct | 200 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 400 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 500 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 500 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 500 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 500 |
Josse Van Craesbeeck: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Josse Van Craesbeeck?
- Este The Lute Concert: 500 vizualizări, 24% din vizualizările lui Josse Van Craesbeeck. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Josse Van Craesbeeck?
- 2.400 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 400 pe pagina artistului și 2.000 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Josse Van Craesbeeck pe care oamenii îl preferă?
- Da, Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 29% din vizitele pentru 15% din catalog.