Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Moore Of Ipswich de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru John Moore Of Ipswich
Oamenii deschid River Orwell from the Strand, Suffolk mai des decât orice altă operă a lui John Moore Of Ipswich: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 13% din totalul vizualizărilor. Lindisfarne și Lane and Cottage, Wherstead Road, Ipswich completează podiumul. John Moore Of Ipswich a atras în total 1.700 vizite, dintre care 400 pe pagina artistului și 1.300 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 100% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 1.100 vizite. Un stil iese în evidență: Echilibru luminos (Luminanță) atrage 60% din vizite, deși reprezintă doar 30% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui John Moore Of Ipswich
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui John Moore Of Ipswich care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
River Orwell from the Strand, Suffolk, 1883
200 vizualizări · 13,3%
-
2
Lindisfarne, 1888
200 vizualizări · 13,3%
-
3
Lane and Cottage, Wherstead Road, Ipswich, 1902
200 vizualizări · 13,3%
-
4
Seascape, 1902
200 vizualizări · 13,3%
-
5
Shipping at Harbour Mouth, 1902
100 vizualizări · 6,7%
-
6
Ipswich Docks with Distant Conflagration, 1879
100 vizualizări · 6,7%
-
7
Lane and Cottage
100 vizualizări · 6,7%
-
8
Evening Landscape
100 vizualizări · 6,7%
-
9
Slaughden Quay, Suffolk, 1883
100 vizualizări · 6,7%
-
10
Northumberland Coast, 1880
100 vizualizări · 6,7%
Cât de populară este pagina lui John Moore Of Ipswich, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 200 |
| Iul 2026 | 200 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui John Moore Of Ipswich?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui John Moore Of Ipswich?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 14,0% | 6,7% |
| Umbră difuză | 18,6% | 13,3% |
| Lumină moderată | 34,9% | 20,0% |
| Echilibru luminos | 30,2% | 60,0% |
| Luminos | 2,3% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 20,9% | 6,7% |
| Culori discrete | 25,6% | 20,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 32,6% | 53,3% |
| Culori clar saturate | 20,9% | 20,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 39,5% | 66,7% |
| Nuanțe pământii | 39,5% | 13,3% |
| Nuanțe închise | 15,8% | 20,0% |
| Culori pastelate | 5,3% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 25,6% | 6,7% |
| Echilibrat | 53,5% | 60,0% |
| Vibrant | 20,9% | 33,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 9,3% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 14,0% | 33,3% |
| Echilibrat | 11,6% | 13,3% |
| Contrast accentuat | 25,6% | 13,3% |
| Contrast maxim | 39,5% | 40,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 4,7% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 7,0% | 6,7% |
| Armonie echilibrată | 2,3% | 0,0% |
| Unitate cromatică puternică | 60,5% | 53,3% |
| Paletă unitară | 25,6% | 40,0% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui John Moore Of Ipswich pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Moore & Sons Bracket Clock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with a Girl at a… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in a Wood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Scene and Footbridge | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture of the Slaver ‘… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape with Cattle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lindisfarne Castle and Abbe… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Distant View of an Estuary | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit River Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit John Moore Of Ipswich?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Daneză | 100 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la John Moore Of Ipswich și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 20 Sep | 100 |
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 100 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
John Moore Of Ipswich: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui John Moore Of Ipswich?
- Este River Orwell from the Strand, Suffolk: 200 vizualizări, 13% din vizualizările lui John Moore Of Ipswich. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește John Moore Of Ipswich?
- 1.700 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 400 pe pagina artistului și 1.300 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui John Moore Of Ipswich pe care oamenii îl preferă?
- Da, Echilibru luminos (Luminanță): 60% din vizitele pentru 30% din catalog.