John Henry Twachtman Statistici vizitatori și cele mai vizualizate opere

1853 – 1902

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui John Henry Twachtman de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Versiunea scurtă pentru John Henry Twachtman

Oamenii deschid Peisaj 3 mai des decât orice altă operă a lui John Henry Twachtman: 900 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 3% din totalul vizualizărilor. Cascada și Tree by a Road completează podiumul. John Henry Twachtman a atras în total 33.100 vizite, dintre care 1.700 pe pagina artistului și 31.400 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 50% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 28.900 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (95%), telefoane mobile (5%) și tablete (0%). Un stil iese în evidență: Vibrant (Intensitatea culorii) atrage 30% din vizite, deși reprezintă doar 16% din catalog.

Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui John Henry Twachtman

Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui John Henry Twachtman care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.

  1. Peisaj 3 1 Peisaj 3, 1902 900 vizualizări · 2,7%
  2. Cascada 2 Cascada, 1900 600 vizualizări · 1,8%
  3. Tree by a Road 3 Tree by a Road, 1889 600 vizualizări · 1,8%
  4. Cascada 4 Cascada, 1898 500 vizualizări · 1,5%
  5. The Waterfall 5 The Waterfall, 1895 500 vizualizări · 1,5%
  6. Waterfall, Yellowstone 6 Waterfall, Yellowstone, 1895 500 vizualizări · 1,5%
  7. Vederea Holley House-ului, Cos Cob, Connecticut 7 Vederea Holley House-ului, Cos Cob, Connecticut, 1901 500 vizualizări · 1,5%
  8. Connecticut Landscape 8 Connecticut Landscape, 1891 500 vizualizări · 1,5%
  9. Horseneck Falls 9 Horseneck Falls, 1889 500 vizualizări · 1,5%
  10. Yellowstone Park 10 Yellowstone Park, 1895 500 vizualizări · 1,5%

Cât de populară este pagina lui John Henry Twachtman, lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202601.200
Iul 20261.00027.900
Aug 2026400800
Sep 20263001.500

Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui John Henry Twachtman?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui John Henry Twachtman pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Peisaj 3000000000500200200
Landscape00000000000100
The Waterfall00000000050000
My Summer Studio00000000010000
Horseneck Falls0000000020030000
Arques-la-Bataille00000000020000
The Rapids, Yellowstone00000000030000
Cascada00000000050000
Meadow Flowers (also known…000000001002000100
Cascada0000000005000100

Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat John Henry Twachtman?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare31.30094,6%
telefoane mobile1.7005,1%
tablete1000,3%

În ce limbi este citit John Henry Twachtman?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LimbăViziteDistribuie
Germană10050,0%
Engleză10050,0%

Cum arată vizitele zilnice la John Henry Twachtman și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
ZiuaVizite
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep100
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct100
Lun 5 Oct300
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct300
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct200
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct100
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct200
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct (previzualizare)100
Lun 19 Oct (previzualizare)300
Mar 20 Oct (previzualizare)100
Mie 21 Oct (previzualizare)100
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)400
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)200
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)500
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)300
Vin 6 Noi (previzualizare)200
Sâm 7 Noi (previzualizare)200

John Henry Twachtman: răspunsuri rapide

Care este cea mai vizionată operă a lui John Henry Twachtman?

Este Peisaj 3: 900 vizualizări, 3% din vizualizările lui John Henry Twachtman. Lista de mai sus include până la locul 10.

Câte vizite primește John Henry Twachtman?

33.100 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.700 pe pagina artistului și 31.400 pe piesele individuale.

Oamenii îl vizualizează pe John Henry Twachtman de pe un telefon sau de pe un computer?

Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (95%), telefoane mobile (5%) și tablete (0%); dispozitive de navigare conduce cu 95%.

Există un tip de operă a lui John Henry Twachtman pe care oamenii îl preferă?

Da, Vibrant (Intensitatea culorii): 30% din vizitele pentru 16% din catalog.