Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr: cifrele în câteva rânduri
The Chorus of Birds este vedeta: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 12% din totalul vizualizărilor pentru Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr. Urmează Insects și Vanitas Still Life. În total, pagina artistului (700 vizualizări) și operele (2.300 vizualizări) adunate însumează 3.000 vizualizări. Interesul a scăzut cu 40% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (2.200 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (70%), telefoane mobile (17%) și tablete (13%). Vizitele favorizează Culori neutre (Paletă de culori), cu 73% din vizite față de 33% din catalog.
Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr.
-
1
The Chorus of Birds, 1675
300 vizualizări · 11,5%
-
2
Insects
300 vizualizări · 11,5%
-
3
Vanitas Still Life, 1670
200 vizualizări · 7,7%
-
4
Study of Butterfly and Insects, 1655
200 vizualizări · 7,7%
-
5
A Cockchafer, Beetle, Woodlice and other Insects, with a Sprig of Auricula, 1650
200 vizualizări · 7,7%
-
6
Insects, 1650
200 vizualizări · 7,7%
-
7
Peapods and Insects, 1650
100 vizualizări · 3,8%
-
8
Madonna with the Child and St Ildephonsus Framed with a Garland of Flowers, 1646
100 vizualizări · 3,8%
-
9
Three Butterflies, a Beetle and other Insects, with a Cutting of Ragwort, 1650
100 vizualizări · 3,8%
-
10
A Chorus of Birds, 1675
100 vizualizări · 3,8%
Când vizitează oamenii pagina lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 600 | 1.600 |
| Aug 2026 | 0 | 500 |
| Sep 2026 | 100 | 200 |
Când sunt vizionate operele lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Liniștit | 66,7% | 75,0% |
| Speranță și lumină | 33,3% | 0,0% |
| Jucăuș | 0,0% | 25,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 30,0% | 11,5% |
| Umbră difuză | 20,0% | 0,0% |
| Lumină moderată | 32,0% | 34,6% |
| Echilibru luminos | 14,0% | 26,9% |
| Luminos | 4,0% | 26,9% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 40,0% | 50,0% |
| Culori discrete | 38,0% | 30,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 20,0% | 19,2% |
| Culori clar saturate | 2,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 33,3% | 73,1% |
| Nuanțe pământii | 59,5% | 26,9% |
| Nuanțe închise | 4,8% | 0,0% |
| Culori pastelate | 2,4% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 50,0% | 26,9% |
| Echilibrat | 46,0% | 73,1% |
| Vibrant | 4,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 14,0% | 19,2% |
| Nuanțe blânde | 30,0% | 19,2% |
| Echilibrat | 8,0% | 26,9% |
| Contrast accentuat | 22,0% | 7,7% |
| Contrast maxim | 26,0% | 26,9% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,0% | 15,4% |
| Paletă de culori delicate mixate | 16,0% | 19,2% |
| Armonie echilibrată | 10,0% | 3,9% |
| Unitate cromatică puternică | 46,0% | 53,8% |
| Paletă unitară | 14,0% | 7,7% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Continent of Africa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Medallion's Frame with an A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of America | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Europe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Continent of Asia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Norwegian Landscape | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bouquet of Flowers in a Gla… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Floral Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Scenery with Water… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fruit and Vegetable Market… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosește publicul lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.100 | 70,0% |
| telefoane mobile | 500 | 16,7% |
| tablete | 400 | 13,3% |
Ce limbi vorbește publicul lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 100 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 200 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr?
- The Chorus of Birds în primul loc, cu 300 vizualizări sau 12% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr pe ArtsDot.com?
- 3.000 vizite în ultimele douăsprezece luni: 700 pe pagina artistului și 2.300 pentru operele sale.
Ce dispozitive aduc publicul lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (70%), telefoane mobile (17%) și tablete (13%); dispozitive de navigare generează 70% din vizite.
Care dintre lucrile lui Jan Van Kessel Cel Mai Tânăr se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Culori neutre (Paletă de culori) reprezintă 73% din vizite, deși acestea constituie doar 33% din catalog.