Inti Castro Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1983

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Inti Castro de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Inti Castro: cifrele în câteva rânduri

Resistancia este vedeta: 1.300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 32% din totalul vizualizărilor pentru Inti Castro. Urmează Resignación și POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural. În total, pagina artistului (11.600 vizualizări) și operele (1.200 vizualizări) adunate însumează 12.800 vizualizări. Interesul este în creștere, cu 376% vizite în plus între Sep 2026 și Oct 2026. Cea mai bună lună: Oct 2026 (8.100 vizite). Cele mai frecvente limbi ale audienței: Spaniolă (80%), Engleză (10%) și Franceză (5%). Țările principale ale audienței: Spania (32%), Chile (27%) și Statele Unite ale Americii (7%). După dispozitiv: dispozitive de navigare (50%), telefoane mobile (43%) și tablete (7%). Vizitele favorizează Umbră difuză (Luminanță), cu 61% din vizite față de 33% din catalog.

Inti Castro: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Inti Castro.

  1. Resistancia 1 Resistancia 1.300 vizualizări · 31,7%
  2. Resignación 2 Resignación 900 vizualizări · 22,0%
  3. POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 3 POW! WOW! Hawaii 2014 - Inti Mural 400 vizualizări · 9,8%
  4. San Dunguero 4 San Dunguero 300 vizualizări · 7,3%
  5. El arriero 5 El arriero 200 vizualizări · 4,9%
  6. Resistancia 6 Resistancia 100 vizualizări · 2,4%
  7. San Dunguero 7 San Dunguero 100 vizualizări · 2,4%
  8. Resistancia 8 Resistancia 100 vizualizări · 2,4%
  9. Pecador 9 Pecador 100 vizualizări · 2,4%
  10. El arriero 10 El arriero 100 vizualizări · 2,4%

Când vizitează oamenii pagina lui Inti Castro?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100200
Iul 20261.700700
Aug 20263000
Sep 20261.600100
Oct 20267.900200

Când sunt vizionate operele lui Inti Castro?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Inti Castro, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăNoi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026Oct 2026
Resignación0000000010000100
untitled00000000001000
San Dunguero00000000100000
POW! WOW! Hawaii 2014 - Int…000000000000
San Dunguero000000000000
El arriero000000000000
untitled00000000000100
Pecador00000001000000
Caudillo000000000000
untitled000000000000

Ce dispozitive folosește publicul lui Inti Castro?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare6.40050,0%
telefoane mobile5.50043,0%
tablete9007,0%

Ce limbi vorbește publicul lui Inti Castro?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Spaniolă6.60080,5%
Engleză8009,8%
Franceză4004,9%
Germană1001,2%
Rusă1001,2%
Suedeză1001,2%
Ucraineană1001,2%

Care sunt vizitele zilnice la Inti Castro și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct500
Mie 21 Oct0
Joi 22 Oct100
Vin 23 Oct0
Sâm 24 Oct200
Dum 25 Oct100
Lun 26 Oct1.500
Mar 27 Oct300
Mie 28 Oct1.600
Joi 29 Oct700
Vin 30 Oct300
Sâm 31 Oct0
Dum 1 Noi400
Lun 2 Noi800
Mar 3 Noi300
Mie 4 Noi500
Joi 5 Noi200
Vin 6 Noi400
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)200
Lun 9 Noi (previzualizare)1.000
Mar 10 Noi (previzualizare)500
Mie 11 Noi (previzualizare)900
Joi 12 Noi (previzualizare)400
Vin 13 Noi (previzualizare)300
Sâm 14 Noi (previzualizare)100
Dum 15 Noi (previzualizare)300
Lun 16 Noi (previzualizare)1.200
Mar 17 Noi (previzualizare)600
Mie 18 Noi (previzualizare)1.100
Joi 19 Noi (previzualizare)500
Vin 20 Noi (previzualizare)400
Sâm 21 Noi (previzualizare)100
Dum 22 Noi (previzualizare)300
Lun 23 Noi (previzualizare)1.400
Mar 24 Noi (previzualizare)700
Mie 25 Noi (previzualizare)1.300
Joi 26 Noi (previzualizare)600
Vin 27 Noi (previzualizare)400

Întrebări despre Inti Castro

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Inti Castro?

Resistancia în primul loc, cu 1.300 vizualizări sau 32% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Inti Castro pe ArtsDot.com?

12.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 11.600 pe pagina artistului și 1.200 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Inti Castro?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (50%), telefoane mobile (43%) și tablete (7%); dispozitive de navigare generează 50% din vizite.

Ce limbi folosește publicul lui Inti Castro?

Spaniolă (80%), Engleză (10%) și Franceză (5%). Prima limbă, Spaniolă, este utilizată de 80% dintre vizitatori.

Care dintre lucrile lui Inti Castro se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Umbră difuză (Luminanță) reprezintă 61% din vizite, deși acestea constituie doar 33% din catalog.