Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Hugo van der Goes de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Hugo van der Goes: cifrele în câteva rânduri
Adorarea Reilor (Altarul Monforte) este vedeta: 1.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 9% din totalul vizualizărilor pentru Hugo van der Goes. Urmează Calvary Triptych (detail) (12) și Portretul unui bărbat în vârstă. În total, pagina artistului (1.100 vizualizări) și operele (11.200 vizualizări) adunate însumează 12.300 vizualizări. Interesul este în creștere, cu 33% vizite în plus între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (10.200 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (85%), telefoane mobile (10%) și tablete (5%). Vizitele favorizează Contrast maxim (Contrast), cu 57% din vizite față de 46% din catalog.
Hugo van der Goes: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Hugo van der Goes.
Când vizitează oamenii pagina lui Hugo van der Goes?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Oct 2025
0
0
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
600
Iul 2026
700
9.500
Aug 2026
100
500
Sep 2026
200
600
Când sunt vizionate operele lui Hugo van der Goes?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Hugo van der Goes, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Dramatic
63,6%
58,7%
Liniște
12,1%
12,8%
Clasic
9,1%
12,8%
Elegant
9,1%
12,8%
Serenitate
3,0%
2,8%
Mistic
3,0%
0,0%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Melancolic
30,3%
30,3%
Sacru
36,4%
27,5%
Contemplativă
18,2%
19,3%
Misterios
3,0%
10,1%
Liniștit
6,1%
2,8%
Dramatic
0,0%
4,6%
Sobru
6,1%
1,8%
Tranchil
0,0%
3,7%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
22,0%
22,7%
Umbră difuză
62,0%
61,4%
Lumină moderată
14,0%
15,9%
Echilibru luminos
2,0%
0,0%
Luminos
0,0%
0,0%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
10,0%
7,6%
Culori discrete
46,0%
38,6%
Nuanțe echilibrate și lineare
36,0%
38,6%
Culori clar saturate
8,0%
15,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
81,4%
83,6%
Nuanțe închise
11,6%
16,4%
Culori neutre
7,0%
0,0%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
20,0%
25,8%
Echilibrat
72,0%
57,6%
Vibrant
8,0%
16,7%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
2,0%
6,8%
Nuanțe blânde
12,0%
3,8%
Echilibrat
16,0%
11,4%
Contrast accentuat
24,0%
21,2%
Contrast maxim
46,0%
56,8%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
12,0%
14,4%
Paletă de culori delicate mixate
18,0%
16,7%
Armonie echilibrată
26,0%
27,3%
Unitate cromatică puternică
32,0%
31,1%
Paletă unitară
12,0%
10,6%
Care sunt cele mai populare opere ale lui Hugo van der Goes, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
Lucrare de artă
Oct 2025
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Adorarea Reilor (Altarul Mo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
600
200
100
Portinari Triptych (11)
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
Sts Anthony and Thomas with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Altarea Portinariului
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Portrait of a Man
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Sts Margaret and Mary Magda…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Tabloul „Sfântul Ioan Neput…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
Sts Anthony and Thomas with…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
200
0
0
The Adoration of the Shephe…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
0
Sts Anthony and Thomas with…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
Ce dispozitive folosește publicul lui Hugo van der Goes?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
10.500
85,4%
telefoane mobile
1.200
9,8%
tablete
600
4,9%
Ce limbi vorbește publicul lui Hugo van der Goes?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
Limbă
Vizite
Distribuie
Italiană
300
42,9%
Franceză
200
28,6%
Engleză
100
14,3%
Spaniolă
100
14,3%
Care sunt vizitele zilnice la Hugo van der Goes și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
Ziua
Vizite
Sâm 26 Sep
0
Dum 27 Sep
0
Lun 28 Sep
100
Mar 29 Sep
100
Mie 30 Sep
0
Joi 1 Oct
0
Vin 2 Oct
100
Sâm 3 Oct
0
Dum 4 Oct
100
Lun 5 Oct
0
Mar 6 Oct
0
Mie 7 Oct
300
Joi 8 Oct
300
Vin 9 Oct
0
Sâm 10 Oct
200
Dum 11 Oct
100
Lun 12 Oct
0
Mar 13 Oct
200
Mie 14 Oct
200
Joi 15 Oct
0
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct (previzualizare)
100
Dum 18 Oct (previzualizare)
100
Lun 19 Oct (previzualizare)
100
Mar 20 Oct (previzualizare)
200
Mie 21 Oct (previzualizare)
300
Joi 22 Oct (previzualizare)
200
Vin 23 Oct (previzualizare)
100
Sâm 24 Oct (previzualizare)
100
Dum 25 Oct (previzualizare)
100
Lun 26 Oct (previzualizare)
100
Mar 27 Oct (previzualizare)
200
Mie 28 Oct (previzualizare)
300
Joi 29 Oct (previzualizare)
200
Vin 30 Oct (previzualizare)
100
Sâm 31 Oct (previzualizare)
100
Dum 1 Noi (previzualizare)
100
Lun 2 Noi (previzualizare)
100
Mar 3 Noi (previzualizare)
200
Mie 4 Noi (previzualizare)
400
Joi 5 Noi (previzualizare)
200
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Întrebări despre Hugo van der Goes
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Hugo van der Goes?
Adorarea Reilor (Altarul Monforte) în primul loc, cu 1.200 vizualizări sau 9% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Hugo van der Goes pe ArtsDot.com?
12.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 1.100 pe pagina artistului și 11.200 pentru operele sale.
Ce dispozitive aduc publicul lui Hugo van der Goes?
Audiența provine de pe dispozitive de navigare (85%), telefoane mobile (10%) și tablete (5%); dispozitive de navigare generează 85% din vizite.
Care dintre lucrile lui Hugo van der Goes se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
Piesele etichetate Contrast maxim (Contrast) reprezintă 57% din vizite, deși acestea constituie doar 46% din catalog.