Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Henri Meyer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Henri Meyer
Oamenii deschid The Confession - Otto Von Bismarck With Death mai des decât orice altă operă a lui Henri Meyer: 3.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 49% din totalul vizualizărilor. The Corsican Bandit și Events In Bulgaria completează podiumul. Henri Meyer a atras în total 4.900 vizite, dintre care 700 pe pagina artistului și 4.200 pentru operele sale. Tendința este ușor în scădere: cu 64% vizitări mai puține în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 2.900 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (65%), telefoane mobile (33%) și tablete (2%). Un stil iese în evidență: Lumină moderată (Luminanță) atrage 79% din vizite, deși reprezintă doar 36% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Henri Meyer
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Henri Meyer care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
The Confession - Otto Von Bismarck With Death
3.000 vizualizări · 49,2%
-
2
The Corsican Bandit
500 vizualizări · 8,2%
-
3
Events In Bulgaria
300 vizualizări · 4,9%
-
4
Georges Clemenceau juggling bags of English money
200 vizualizări · 3,3%
-
5
Riots In Paris Objecting To The Performance Of Lohengrin
200 vizualizări · 3,3%
-
6
The Start Of The Road Race From Paris To Belfort
200 vizualizări · 3,3%
-
7
Grand Duchesses Olga And Tatiana
200 vizualizări · 3,3%
-
8
Colonel Henry And Lieutenant-colonel Picquart
100 vizualizări · 1,6%
-
9
The Rescue of a Soldier
100 vizualizări · 1,6%
-
10
Caricature Of The Triple Alliance Of Germany
100 vizualizări · 1,6%
Cât de populară este pagina lui Henri Meyer, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 300 |
| Iul 2026 | 300 | 2.600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 800 |
| Oct 2026 | 0 | 400 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Henri Meyer?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Henri Meyer?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 1,6% |
| Umbră difuză | 16,0% | 3,3% |
| Lumină moderată | 36,0% | 78,7% |
| Echilibru luminos | 44,0% | 16,4% |
| Luminos | 2,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 52,0% | 32,8% |
| Culori discrete | 38,0% | 59,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 8,0% | 8,2% |
| Culori clar saturate | 2,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 71,4% | 33,3% |
| Nuanțe pământii | 26,2% | 66,7% |
| Nuanțe închise | 2,4% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 24,0% | 9,8% |
| Echilibrat | 74,0% | 90,2% |
| Vibrant | 2,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,0% | 1,6% |
| Nuanțe blânde | 18,0% | 6,6% |
| Echilibrat | 10,0% | 0,0% |
| Contrast accentuat | 34,0% | 22,9% |
| Contrast maxim | 36,0% | 68,8% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 6,0% | 3,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 6,0% | 1,6% |
| Unitate cromatică puternică | 56,0% | 75,4% |
| Paletă unitară | 24,0% | 19,7% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Henri Meyer pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Confession - Otto Von B… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 200 | 100 | 600 | 300 |
| The Start Of The Road Race… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Conscripts Of | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lieutenant Mizon On His Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tsar Nicolas Ii In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Capture Of Toure Samory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gouffe Mystery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Wine Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Grand Duchesses Olga And Ta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| New Year's Day In Paris | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Henri Meyer?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.200 | 65,3% |
| telefoane mobile | 1.600 | 32,7% |
| tablete | 100 | 2,0% |
În ce limbi este citit Henri Meyer?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Henri Meyer și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 14 Oct | 100 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 100 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
Henri Meyer: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Henri Meyer?
- Este The Confession - Otto Von Bismarck With Death: 3.000 vizualizări, 49% din vizualizările lui Henri Meyer. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Henri Meyer?
- 4.900 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 700 pe pagina artistului și 4.200 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Henri Meyer de pe un telefon sau de pe un computer?
- Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (65%), telefoane mobile (33%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 65%.
Există un tip de operă a lui Henri Meyer pe care oamenii îl preferă?
- Da, Lumină moderată (Luminanță): 79% din vizitele pentru 36% din catalog.