Giuseppe Arcimboldo Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1527 – 1593

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Giuseppe Arcimboldo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Giuseppe Arcimboldo: cifrele în câteva rânduri

Vertumno este vedeta: 9.200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 15% din totalul vizualizărilor pentru Giuseppe Arcimboldo. Urmează Vara 1 și Bibliotecarul. În total, pagina artistului (8.700 vizualizări) și operele (55.500 vizualizări) adunate însumează 64.200 vizualizări. Interesul este în creștere, cu 177% vizite în plus între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (36.500 vizite). Cele mai frecvente limbi ale audienței: Engleză (33%), Italiană (30%) și Spaniolă (7%). După dispozitiv: dispozitive de navigare (64%), telefoane mobile (31%) și tablete (5%). Vizitele favorizează Mistic (Atmosferă), cu 45% din vizite față de 5% din catalog.

Giuseppe Arcimboldo: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Giuseppe Arcimboldo.

  1. Vertumno 1 Vertumno, 1590 9.200 vizualizări · 15,3%
  2. Vara 1 2 Vara 1, 1563 4.000 vizualizări · 6,7%
  3. Bibliotecarul 3 Bibliotecarul, 1566 3.600 vizualizări · 6,0%
  4. Flacăra 4 Flacăra 2.800 vizualizări · 4,7%
  5. Toamna 5 Toamna, 1573 2.500 vizualizări · 4,2%
  6. Toamnă 6 Toamnă, 1572 2.200 vizualizări · 3,7%
  7. Cap cu fructe și coș 7 Cap cu fructe și coș, 1590 1.900 vizualizări · 3,2%
  8. Vara 8 Vara, 1563 1.800 vizualizări · 3,0%
  9. Viața Florală Stilizată 9 Viața Florală Stilizată, 1591 1.500 vizualizări · 2,5%
  10. Foc 10 Foc, 1566 1.400 vizualizări · 2,3%

Când vizitează oamenii pagina lui Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260900
Iul 20262.90033.600
Aug 20261.1006.000
Sep 20264.70015.000

Când sunt vizionate operele lui Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Giuseppe Arcimboldo, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Vertumno0000000003.6002.9002.200
Vara 10000000009001.0001.700
Toamnă00000000070001.200
Bibliotecarul0000000001.4005001.000
Flacăra000000001001.1001001.100
Toamna000000002009002001.000
Primăvara000000000200100600
Winter0000000005000200
Reversibil cu fructe000000000700200300
The Four Seasons in one Head000000001001001000

Ce dispozitive folosește publicul lui Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare41.20064,2%
telefoane mobile19.80030,8%
tablete3.2005,0%

Ce limbi vorbește publicul lui Giuseppe Arcimboldo?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză1.50032,6%
Italiană1.40030,4%
Spaniolă3006,5%
Portugheză3006,5%
Koreană2004,3%
Arabă1002,2%
Greacă1002,2%
Georgiană1002,2%
Poloneză1002,2%
Română1002,2%

Care sunt vizitele zilnice la Giuseppe Arcimboldo și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep600
Dum 27 Sep900
Lun 28 Sep2.300
Mar 29 Sep1.000
Mie 30 Sep800
Joi 1 Oct1.100
Vin 2 Oct800
Sâm 3 Oct300
Dum 4 Oct800
Lun 5 Oct1.500
Mar 6 Oct1.000
Mie 7 Oct1.300
Joi 8 Oct500
Vin 9 Oct2.200
Sâm 10 Oct200
Dum 11 Oct1.100
Lun 12 Oct1.900
Mar 13 Oct700
Mie 14 Oct1.400
Joi 15 Oct2.300
Vin 16 Oct1.100
Sâm 17 Oct (previzualizare)400
Dum 18 Oct (previzualizare)1.100
Lun 19 Oct (previzualizare)2.200
Mar 20 Oct (previzualizare)1.000
Mie 21 Oct (previzualizare)1.400
Joi 22 Oct (previzualizare)1.500
Vin 23 Oct (previzualizare)1.600
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)1.100
Lun 26 Oct (previzualizare)2.300
Mar 27 Oct (previzualizare)1.100
Mie 28 Oct (previzualizare)1.400
Joi 29 Oct (previzualizare)1.600
Vin 30 Oct (previzualizare)1.700
Sâm 31 Oct (previzualizare)500
Dum 1 Noi (previzualizare)1.200
Lun 2 Noi (previzualizare)2.400
Mar 3 Noi (previzualizare)1.100
Mie 4 Noi (previzualizare)1.500
Joi 5 Noi (previzualizare)1.600
Vin 6 Noi (previzualizare)1.700

Întrebări despre Giuseppe Arcimboldo

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Giuseppe Arcimboldo?

Vertumno în primul loc, cu 9.200 vizualizări sau 15% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Giuseppe Arcimboldo pe ArtsDot.com?

64.200 vizite în ultimele douăsprezece luni: 8.700 pe pagina artistului și 55.500 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Giuseppe Arcimboldo?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (64%), telefoane mobile (31%) și tablete (5%); dispozitive de navigare generează 64% din vizite.

Ce limbi folosește publicul lui Giuseppe Arcimboldo?

Engleză (33%), Italiană (30%) și Spaniolă (7%). Prima limbă, Engleză, este utilizată de 33% dintre vizitatori.

Care dintre lucrile lui Giuseppe Arcimboldo se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Mistic (Atmosferă) reprezintă 45% din vizite, deși acestea constituie doar 5% din catalog.