Gerrit Dou Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1613 – 1675

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gerrit Dou de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Gerrit Dou: cifrele în câteva rânduri

A Fisherman's Wife este vedeta: 3.700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 23% din totalul vizualizărilor pentru Gerrit Dou. Urmează Astronomer și Self-Portrait. În total, pagina artistului (2.200 vizualizări) și operele (14.600 vizualizări) adunate însumează 16.800 vizualizări. Interesul a scăzut cu 13% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (11.500 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (65%), telefoane mobile (31%) și tablete (4%). Vizitele favorizează Serenitate (Atmosferă), cu 29% din vizite față de 6% din catalog.

Gerrit Dou: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Gerrit Dou.

  1. A Fisherman's Wife 1 A Fisherman's Wife, 1653 3.700 vizualizări · 23,1%
  2. Astronomer 2 Astronomer, 1650 600 vizualizări · 3,8%
  3. Self-Portrait 3 Self-Portrait, 1665 500 vizualizări · 3,1%
  4. English The Moneylender Français Le peseur d'or 4 English The Moneylender Français Le peseur d'or, 1664 500 vizualizări · 3,1%
  5. The Night School (detail) 5 The Night School (detail), 1660 500 vizualizări · 3,1%
  6. Dentist by Candlelight 6 Dentist by Candlelight, 1660 400 vizualizări · 2,5%
  7. Autoportret în fereastră 7 Autoportret în fereastră, 1657 400 vizualizări · 2,5%
  8. Old Woman Reading a Bible 8 Old Woman Reading a Bible, 1630 400 vizualizări · 2,5%
  9. The Dropsical Woman 9 The Dropsical Woman, 1663 400 vizualizări · 2,5%
  10. Self-Portrait 10 Self-Portrait, 1640 400 vizualizări · 2,5%

Când vizitează oamenii pagina lui Gerrit Dou?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202601.000
Iul 20261.30010.200
Aug 20263002.000
Sep 20266001.400

Când sunt vizionate operele lui Gerrit Dou?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Gerrit Dou, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Old Woman Reading a Bible0000000030000100
The Silver Ewer00000000020000
English The Moneylender Fra…0000000020030000
A Fisherman's Wife0000000002.2001.200300
Self-Portrait0000000003000100
Self-Portrait000000000000
The Physician00000000020000
The Night School00000000030000
Reading the Bible00000000020000
An Evening School00000000000100

Ce dispozitive folosește publicul lui Gerrit Dou?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare11.00065,5%
telefoane mobile5.20031,0%
tablete6003,6%

Ce limbi vorbește publicul lui Gerrit Dou?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Rusă50038,5%
Chinese50038,5%
Cehă1007,7%
Italiană1007,7%
Portugheză1007,7%

Care sunt vizitele zilnice la Gerrit Dou și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Mar 29 Sep100
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct200
Vin 2 Oct100
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct200
Lun 5 Oct300
Mar 6 Oct400
Mie 7 Oct100
Joi 8 Oct200
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct200
Mar 13 Oct600
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct100
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct (previzualizare)400
Mie 21 Oct (previzualizare)200
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)100
Dum 25 Oct (previzualizare)200
Lun 26 Oct (previzualizare)200
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)200
Lun 2 Noi (previzualizare)200
Mar 3 Noi (previzualizare)400
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)200
Dum 8 Noi (previzualizare)200
Lun 9 Noi (previzualizare)200

Întrebări despre Gerrit Dou

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Gerrit Dou?

A Fisherman's Wife în primul loc, cu 3.700 vizualizări sau 23% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Gerrit Dou pe ArtsDot.com?

16.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.200 pe pagina artistului și 14.600 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Gerrit Dou?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (65%), telefoane mobile (31%) și tablete (4%); dispozitive de navigare generează 65% din vizite.

Care dintre lucrile lui Gerrit Dou se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Serenitate (Atmosferă) reprezintă 29% din vizite, deși acestea constituie doar 6% din catalog.