Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui George Gregory de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru George Gregory
Oamenii deschid Off The Needles mai des decât orice altă operă a lui George Gregory: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 12% din totalul vizualizărilor. Salvaging The Wreck și The Foundering of the S.S. You-Yangs completează podiumul. George Gregory a atras în total 6.300 vizite, dintre care 4.800 pe pagina artistului și 1.500 pentru operele sale. Tendința este ușor în scădere: cu 55% vizitări mai puține în Oct 2026 față de Sep 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 3.200 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (73%), telefoane mobile (21%) și tablete (6%). Un stil iese în evidență: Nuanțe închise (Paletă de culori) atrage 33% din vizite, deși reprezintă doar 18% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui George Gregory
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui George Gregory care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Off The Needles
200 vizualizări · 12,5%
-
2
Salvaging The Wreck
200 vizualizări · 12,5%
-
3
The Foundering of the S.S. You-Yangs
200 vizualizări · 12,5%
-
4
Sail And Steam By Moonlight
200 vizualizări · 12,5%
-
5
Vollendam Holland
200 vizualizări · 12,5%
-
6
Cowes, Isle of Wight
200 vizualizări · 12,5%
-
7
Running Down The Channel In A Fair Wind As She Clears The Stern Of The Ferry
100 vizualizări · 6,2%
-
8
Marine Painting
100 vizualizări · 6,2%
-
9
The Royal Naval Review
100 vizualizări · 6,2%
-
10
A Quiet Harbour
100 vizualizări · 6,2%
Cât de populară este pagina lui George Gregory, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 300 | 0 |
| Iul 2026 | 2.300 | 900 |
| Aug 2026 | 800 | 400 |
| Sep 2026 | 900 | 200 |
| Oct 2026 | 500 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui George Gregory?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui George Gregory?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 14,3% | 25,0% |
| Umbră difuză | 7,1% | 0,0% |
| Lumină moderată | 42,9% | 50,0% |
| Echilibru luminos | 35,7% | 25,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 50,0% | 50,0% |
| Culori discrete | 14,3% | 18,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 21,4% | 18,8% |
| Culori clar saturate | 14,3% | 12,5% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 63,6% | 50,0% |
| Nuanțe închise | 18,2% | 33,3% |
| Nuanțe pământii | 18,2% | 16,7% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 28,6% | 25,0% |
| Echilibrat | 35,7% | 43,8% |
| Vibrant | 35,7% | 31,2% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 21,4% | 25,0% |
| Nuanțe blânde | 28,6% | 31,2% |
| Echilibrat | 14,3% | 6,2% |
| Contrast accentuat | 0,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 35,7% | 37,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 14,3% | 18,8% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 7,1% | 12,5% |
| Unitate cromatică puternică | 57,1% | 62,5% |
| Paletă unitară | 21,4% | 6,2% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui George Gregory pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cowes, Isle of Wight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| Vollendam Holland | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 | 0 |
| A Quiet Harbour | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Mull Of Cantyre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sail And Steam By Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Royal Naval Review | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Marine Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Wreck of the Star of Greece | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Foundering of the S.S.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Shipping Off Ryde | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat George Gregory?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 4.600 | 73,0% |
| telefoane mobile | 1.300 | 20,6% |
| tablete | 400 | 6,3% |
În ce limbi este citit George Gregory?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 400 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la George Gregory și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 100 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
George Gregory: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui George Gregory?
- Este Off The Needles: 200 vizualizări, 12% din vizualizările lui George Gregory. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește George Gregory?
- 6.300 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 4.800 pe pagina artistului și 1.500 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe George Gregory de pe un telefon sau de pe un computer?
- Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (73%), telefoane mobile (21%) și tablete (6%); dispozitive de navigare conduce cu 73%.
Există un tip de operă a lui George Gregory pe care oamenii îl preferă?
- Da, Nuanțe închise (Paletă de culori): 33% din vizitele pentru 18% din catalog.