Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Gabriel Ferrier de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Gabriel Ferrier în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, Judith a fost cea mai vizionată operă a lui Gabriel Ferrier pe ArtsDot.com: 600 vizualizări, 50% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează LE DUC D'AUMALE AU CABINET DES LIVRES AU CHATEAU DE CHANTILLY și English Moonlit Dreams. În total, 1.200 vizite au fost direcționate către Gabriel Ferrier: 200 către pagina artistului și 1.000 către paginile pieselor individuale. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 600 vizite. Vizitatorii tind spre Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 92% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 28% din catalogul artistului.
Cele 6 cele mai vizionate opere ale lui Gabriel Ferrier
Acestea sunt cele 6 opere ale lui Gabriel Ferrier care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
Judith
600 vizualizări · 50,0%
-
2
LE DUC D'AUMALE AU CABINET DES LIVRES AU CHATEAU DE CHANTILLY
200 vizualizări · 16,7%
-
3
English Moonlit Dreams, 1874
100 vizualizări · 8,3%
-
4
Français Les fumeurs de kiff, 1887
100 vizualizări · 8,3%
-
5
Ganymede, 1874
100 vizualizări · 8,3%
-
6
English Portrait of a Lady, 1903
100 vizualizări · 8,3%
Câți oameni vizitează pagina lui Gabriel Ferrier în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 100 | 500 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 500 |
Câte vizualizări au piesele lui Gabriel Ferrier?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Gabriel Ferrier?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 32,0% | 66,7% |
| Umbră difuză | 24,0% | 16,7% |
| Lumină moderată | 28,0% | 8,3% |
| Echilibru luminos | 16,0% | 8,3% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 52,0% | 8,3% |
| Culori discrete | 28,0% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 12,0% | 66,7% |
| Culori clar saturate | 8,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe închise | 18,2% | 70,0% |
| Culori neutre | 40,9% | 20,0% |
| Nuanțe pământii | 40,9% | 10,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 56,0% | 25,0% |
| Echilibrat | 36,0% | 66,7% |
| Vibrant | 8,0% | 8,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 8,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 8,3% |
| Echilibrat | 16,0% | 16,7% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 66,7% |
| Contrast maxim | 36,0% | 8,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 20,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 4,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 28,0% | 91,7% |
| Unitate cromatică puternică | 36,0% | 0,0% |
| Paletă unitară | 12,0% | 8,3% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Gabriel Ferrier, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harry Elkins Widener (1885-… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Claudius Popelin | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evening | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LE DUC D'AUMALE AU CABINET… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Paul Déroulède… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Charles Sedelme… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Judith | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 500 |
| Mona Lisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| English Portrait of a Lady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| English Moonlit Dreams | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Gabriel Ferrier?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Câte vizite primește Gabriel Ferrier în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 600 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Gabriel Ferrier pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Gabriel Ferrier?
- Judith este cea mai populară piesă, cu 600 vizualizări (50% din totalul vizualizărilor pentru Gabriel Ferrier). Clasamentul de mai sus enumeră cele 6 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Gabriel Ferrier pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Gabriel Ferrier a primit 1.200 vizite: 200 pe pagina artistului și 1.000 pe paginile pieselor individuale.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Gabriel Ferrier?
- Aceștia preferă Armonie echilibrată (Armonie cromatică): 92% din vizite, față de 28% din catalogul artistului.