Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederick William Hayes de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Frederick William Hayes: cifrele în câteva rânduri
Rock and Mountains este vedeta: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 8% din totalul vizualizărilor pentru Frederick William Hayes. Urmează Llanbedrog și Twilight, Criccieth. În total, pagina artistului (600 vizualizări) și operele (3.700 vizualizări) adunate însumează 4.300 vizualizări. Cea mai bună lună: Iul 2026 (4.000 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (100%). Vizitele favorizează Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică), cu 30% din vizite față de 14% din catalog.
Frederick William Hayes: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Frederick William Hayes.
-
1
Rock and Mountains, 1883
300 vizualizări · 8,1%
-
2
Llanbedrog, 1910
200 vizualizări · 5,4%
-
3
Twilight, Criccieth, 1880
200 vizualizări · 5,4%
-
4
Moel Wyn, 1882
200 vizualizări · 5,4%
-
5
Skyscape, 1883
200 vizualizări · 5,4%
-
6
River Scene, 1883
200 vizualizări · 5,4%
-
7
Llandwrog, 1880
100 vizualizări · 2,7%
-
8
A Waterfall, 1883
100 vizualizări · 2,7%
-
9
Ty Mawr, 1883
100 vizualizări · 2,7%
-
10
The Colwyn, 1883
100 vizualizări · 2,7%
Când vizitează oamenii pagina lui Frederick William Hayes?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 100 |
| Iul 2026 | 500 | 3.500 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Când sunt vizionate operele lui Frederick William Hayes?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Frederick William Hayes, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Serenitate | 66,7% | 66,7% |
| Natural | 22,2% | 33,3% |
| Nostalgic | 11,1% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 14,0% | 5,4% |
| Lumină moderată | 38,0% | 40,5% |
| Echilibru luminos | 46,0% | 54,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 42,0% | 54,0% |
| Culori discrete | 40,0% | 29,7% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 18,0% | 16,2% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 22,0% | 16,2% |
| Echilibrat | 70,0% | 81,1% |
| Vibrant | 8,0% | 2,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 8,1% |
| Nuanțe blânde | 42,0% | 37,8% |
| Echilibrat | 18,0% | 16,2% |
| Contrast accentuat | 24,0% | 16,2% |
| Contrast maxim | 10,0% | 21,6% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 16,0% | 27,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 14,0% | 29,7% |
| Armonie echilibrată | 18,0% | 8,1% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 35,1% |
| Paletă unitară | 2,0% | 0,0% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Frederick William Hayes, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| On the Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| On the Colwyn, Beddgelert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Pool in Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Wet Day on Moel Hebog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near Snowdon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boulders near Aberglaslyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Waterfall | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Colwyn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Glaslyn River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Beech, Talysarn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosește publicul lui Frederick William Hayes?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Tabel de date
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 4.300 | 100,0% |
Ce limbi vorbește publicul lui Frederick William Hayes?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Frederick William Hayes și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 200 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 300 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 400 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Frederick William Hayes
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Frederick William Hayes?
- Rock and Mountains în primul loc, cu 300 vizualizări sau 8% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Frederick William Hayes pe ArtsDot.com?
- 4.300 vizite în ultimele douăsprezece luni: 600 pe pagina artistului și 3.700 pentru operele sale.
Ce dispozitive aduc publicul lui Frederick William Hayes?
- Audiența provine de pe dispozitive de navigare (100%); dispozitive de navigare generează 100% din vizite.
Care dintre lucrile lui Frederick William Hayes se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Paletă de culori delicate mixate (Armonie cromatică) reprezintă 30% din vizite, deși acestea constituie doar 14% din catalog.