Frederic Edwin Church Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1826 – 1900

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederic Edwin Church de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frederic Edwin Church: cifrele în câteva rânduri

Inima Andelor este vedeta: 1.800 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 9% din totalul vizualizărilor pentru Frederic Edwin Church. Urmează Twilight în Dezert și Cotopaxi. În total, pagina artistului (2.500 vizualizări) și operele (18.000 vizualizări) adunate însumează 20.500 vizualizări. Interesul a scăzut cu 58% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (14.900 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (10%) și tablete (2%). Vizitele favorizează Serenitate (Atmosferă), cu 42% din vizite față de 12% din catalog.

Frederic Edwin Church: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Frederic Edwin Church.

  1. Inima Andelor 1 Inima Andelor, 1859 1.800 vizualizări · 8,8%
  2. Twilight în Dezert 2 Twilight în Dezert, 1860 1.400 vizualizări · 6,9%
  3. Cotopaxi 3 Cotopaxi, 1855 900 vizualizări · 4,4%
  4. Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise 4 Schoodic Peninsula from Mount Desert at Sunrise, 1850 700 vizualizări · 3,4%
  5. Peisajul Nou Anglia (de asemenea cunoscut sub numele de După-amiază ploioasă) 5 Peisajul Nou Anglia (de asemenea cunoscut sub numele de După-amiază ploioasă), 1849 700 vizualizări · 3,4%
  6. Cotopaxi, Ecuador 6 Cotopaxi, Ecuador, 1862 700 vizualizări · 3,4%
  7. Autumn 7 Autumn, 1875 500 vizualizări · 2,5%
  8. Fern Walk 8 Fern Walk, 1865 500 vizualizări · 2,5%
  9. Niagara Falls, from the American Side 9 Niagara Falls, from the American Side, 1867 400 vizualizări · 2,0%
  10. Ridges in the Blue Mountains, Jamaica 10 Ridges in the Blue Mountains, Jamaica, 1865 300 vizualizări · 1,5%

Când vizitează oamenii pagina lui Frederic Edwin Church?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100400
Iul 20261.90013.000
Aug 20263003.300
Sep 20262001.300

Când sunt vizionate operele lui Frederic Edwin Church?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Frederic Edwin Church, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Inima Andelor0000000005001.000300
Twilight în Dezert00000000100600100200
Cotopaxi0000000000100100
The Heart of the Andes0000000001001000
The Parthenon00000000001000
Autumn0000000003001000
South American Landscape00000000001000
El Rio de Luz (also known a…00000000010000
Jerusalem from the Mount of…000000000000
The Old Boat (also known as…0000000001000100

Ce dispozitive folosește publicul lui Frederic Edwin Church?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare17.90087,3%
telefoane mobile2.10010,2%
tablete5002,4%

Ce limbi vorbește publicul lui Frederic Edwin Church?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză40040,0%
Chinese30030,0%
Spaniolă10010,0%
Italiană10010,0%
Koreană10010,0%

Care sunt vizitele zilnice la Frederic Edwin Church și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Vin 25 Sep100
Sâm 26 Sep0
Dum 27 Sep0
Lun 28 Sep0
Mar 29 Sep100
Mie 30 Sep300
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct400
Sâm 3 Oct0
Dum 4 Oct300
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct600
Joi 8 Oct600
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct1.000
Dum 11 Oct200
Lun 12 Oct400
Mar 13 Oct300
Mie 14 Oct400
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct (previzualizare)300
Sâm 17 Oct (previzualizare)600
Dum 18 Oct (previzualizare)300
Lun 19 Oct (previzualizare)300
Mar 20 Oct (previzualizare)300
Mie 21 Oct (previzualizare)800
Joi 22 Oct (previzualizare)400
Vin 23 Oct (previzualizare)400
Sâm 24 Oct (previzualizare)800
Dum 25 Oct (previzualizare)400
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)1.000
Joi 29 Oct (previzualizare)500
Vin 30 Oct (previzualizare)400
Sâm 31 Oct (previzualizare)900
Dum 1 Noi (previzualizare)400
Lun 2 Noi (previzualizare)400
Mar 3 Noi (previzualizare)400
Mie 4 Noi (previzualizare)1.200
Joi 5 Noi (previzualizare)500

Întrebări despre Frederic Edwin Church

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Frederic Edwin Church?

Inima Andelor în primul loc, cu 1.800 vizualizări sau 9% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Frederic Edwin Church pe ArtsDot.com?

20.500 vizite în ultimele douăsprezece luni: 2.500 pe pagina artistului și 18.000 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Frederic Edwin Church?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (10%) și tablete (2%); dispozitive de navigare generează 87% din vizite.

Care dintre lucrile lui Frederic Edwin Church se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Serenitate (Atmosferă) reprezintă 42% din vizite, deși acestea constituie doar 12% din catalog.