František Kupka Statistici vizitatori și cele mai vizualizate opere

1871 – 1957

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui František Kupka de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Versiunea scurtă pentru František Kupka

Oamenii deschid Woman Picking Flowers mai des decât orice altă operă a lui František Kupka: 1.500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 7% din totalul vizualizărilor. The Black Idol (Resistance) și Water. The Bather. completează podiumul. František Kupka a atras în total 23.400 vizite, dintre care 4.500 pe pagina artistului și 18.900 pentru operele sale. Tendința este ușor în scădere: cu 10% vizitări mai puține în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 19.500 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (20%) și tablete (1%). Un stil iese în evidență: Liniștit (Ton emoțional) atrage 26% din vizite, deși reprezintă doar 0% din catalog.

Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui František Kupka

Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui František Kupka care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.

  1. Woman Picking Flowers 1 Woman Picking Flowers, 1909 1.500 vizualizări · 6,6%
  2. The Black Idol (Resistance) 2 The Black Idol (Resistance), 1903 1.400 vizualizări · 6,2%
  3. Water. The Bather. 3 Water. The Bather., 1907 800 vizualizări · 3,5%
  4. Around a Point 4 Around a Point 600 vizualizări · 2,6%
  5. Ballad of Epona 5 Ballad of Epona, 1900 600 vizualizări · 2,6%
  6. The Cathedral 6 The Cathedral, 1913 600 vizualizări · 2,6%
  7. Ms. Kupka between vertical 7 Ms. Kupka between vertical 500 vizualizări · 2,2%
  8. Piano Keys Lake 8 Piano Keys Lake, 1905 500 vizualizări · 2,2%
  9. Planes by Colors, Large Nude 9 Planes by Colors, Large Nude, 1910 400 vizualizări · 1,8%
  10. Color drawings 10 Color drawings 400 vizualizări · 1,8%

Cât de populară este pagina lui František Kupka, lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20260100
Iul 20262.30017.200
Aug 20269001.100
Sep 20261.300500

Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui František Kupka?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui František Kupka pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
The Cathedral0000000001002000
Ms. Kupka between vertical00000000050000
Around a Point0000000001000200
Disks of Newton, Study for…00000000010000
Piano Keys Lake0000000001000100
The colored00000000010000
Twisted black lines00000000040000
Planes by Colors, Large Nude00000000020000
Color drawings00000000040000
Vertical and Diagonal Planes00000000020000

Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat František Kupka?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare18.50079,1%
telefoane mobile4.70020,1%
tablete2000,9%

În ce limbi este citit František Kupka?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LimbăViziteDistribuie
Cehă40023,5%
Koreană40023,5%
Germană20011,8%
Engleză1005,9%
Finlandeză1005,9%
Franceză1005,9%
Italiană1005,9%
Slovacă1005,9%
Ucraineană1005,9%
Chinese1005,9%

Cum arată vizitele zilnice la František Kupka și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
ZiuaVizite
Lun 28 Sep200
Mar 29 Sep500
Mie 30 Sep0
Joi 1 Oct100
Vin 2 Oct200
Sâm 3 Oct400
Dum 4 Oct400
Lun 5 Oct500
Mar 6 Oct100
Mie 7 Oct800
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct400
Sâm 10 Oct300
Dum 11 Oct100
Lun 12 Oct700
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct400
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct200
Dum 18 Oct400
Lun 19 Oct (previzualizare)600
Mar 20 Oct (previzualizare)300
Mie 21 Oct (previzualizare)400
Joi 22 Oct (previzualizare)200
Vin 23 Oct (previzualizare)300
Sâm 24 Oct (previzualizare)400
Dum 25 Oct (previzualizare)400
Lun 26 Oct (previzualizare)600
Mar 27 Oct (previzualizare)300
Mie 28 Oct (previzualizare)500
Joi 29 Oct (previzualizare)200
Vin 30 Oct (previzualizare)300
Sâm 31 Oct (previzualizare)400
Dum 1 Noi (previzualizare)400
Lun 2 Noi (previzualizare)600
Mar 3 Noi (previzualizare)400
Mie 4 Noi (previzualizare)500
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)300
Sâm 7 Noi (previzualizare)400
Dum 8 Noi (previzualizare)400

František Kupka: răspunsuri rapide

Care este cea mai vizionată operă a lui František Kupka?

Este Woman Picking Flowers: 1.500 vizualizări, 7% din vizualizările lui František Kupka. Lista de mai sus include până la locul 10.

Câte vizite primește František Kupka?

23.400 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 4.500 pe pagina artistului și 18.900 pe piesele individuale.

Oamenii îl vizualizează pe František Kupka de pe un telefon sau de pe un computer?

Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (79%), telefoane mobile (20%) și tablete (1%); dispozitive de navigare conduce cu 79%.

Există un tip de operă a lui František Kupka pe care oamenii îl preferă?

Da, Liniștit (Ton emoțional): 26% din vizitele pentru 0% din catalog.