Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Francois Diday de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Francois Diday: cifrele în câteva rânduri
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure este vedeta: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 36% din totalul vizualizărilor pentru Francois Diday. Urmează Paysage Des Alpes Suisses și A Swiss Lake Scene. În total, pagina artistului (200 vizualizări) și operele (700 vizualizări) adunate însumează 900 vizualizări. Interesul a scăzut cu 50% între Sep 2026 și Oct 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (300 vizite). Vizitele favorizează Nuanțe pământii (Paletă de culori), cu 86% din vizite față de 50% din catalog.
Francois Diday: 7 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Francois Diday.
-
1
Mountain Landscape With Farmhouse And Figure
400 vizualizări · 36,4%
-
2
Paysage Des Alpes Suisses
200 vizualizări · 18,2%
-
3
A Swiss Lake Scene
100 vizualizări · 9,1%
-
4
Vue Du Glacier De Blockenstock Sur Le Seelisberg Canton D'uri En Suisse
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Interior Passage in the Colosseum, 1825
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Path From Grimsel To Handeck
100 vizualizări · 9,1%
-
7
Paysage De Montagnes
100 vizualizări · 9,1%
Când vizitează oamenii pagina lui Francois Diday?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 0 | 300 |
| Aug 2026 | 0 | 300 |
| Sep 2026 | 100 | 100 |
| Oct 2026 | 100 | 0 |
Când sunt vizionate operele lui Francois Diday?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Francois Diday, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 8,7% | 9,1% |
| Umbră difuză | 30,4% | 27,3% |
| Lumină moderată | 56,5% | 63,6% |
| Echilibru luminos | 4,3% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 52,2% | 45,5% |
| Culori discrete | 39,1% | 18,2% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 8,7% | 36,4% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 50,0% | 85,7% |
| Culori neutre | 41,7% | 0,0% |
| Monocrom | 8,3% | 14,3% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 52,2% | 45,5% |
| Echilibrat | 47,8% | 54,5% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,3% | 9,1% |
| Nuanțe blânde | 8,7% | 0,0% |
| Echilibrat | 13,0% | 18,2% |
| Contrast accentuat | 13,0% | 0,0% |
| Contrast maxim | 60,9% | 72,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 13,0% | 27,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 21,7% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 17,4% | 9,1% |
| Unitate cromatică puternică | 34,8% | 54,5% |
| Paletă unitară | 13,0% | 9,1% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Francois Diday, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| A Swiss Lake Scene | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Naples, Le Château de L'œuf… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| House on Lake Brienz with S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosenlaui | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Rosenlaui near Meiringen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gelmerhorn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Edge of the Lake | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| View of Lake Lucerne and th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Views Sallanches | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mountain Landscape With Far… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Ce limbi vorbește publicul lui Francois Diday?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Tabel de date
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Engleză | 100 | 100,0% |
Care sunt vizitele zilnice la Francois Diday și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 100 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 100 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 100 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 100 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Francois Diday
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Francois Diday?
- Mountain Landscape With Farmhouse And Figure în primul loc, cu 400 vizualizări sau 36% din totalul vizualizărilor. 7 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Francois Diday pe ArtsDot.com?
- 900 vizite în ultimele douăsprezece luni: 200 pe pagina artistului și 700 pentru operele sale.
Care dintre lucrile lui Francois Diday se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Nuanțe pământii (Paletă de culori) reprezintă 86% din vizite, deși acestea constituie doar 50% din catalog.