Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Eugène Samuel Grasset de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Eugène Samuel Grasset
Oamenii deschid Three Women And Three Wolves mai des decât orice altă operă a lui Eugène Samuel Grasset: 400 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 33% din totalul vizualizărilor. Woman With A Fan și December completează podiumul. Eugène Samuel Grasset a atras în total 2.300 vizite, dintre care 1.600 pe pagina artistului și 700 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 267% mai multe vizite în Oct 2026 față de Sep 2026. Oct 2026 a fost vârful de activitate, cu 1.100 vizite. Un stil iese în evidență: Lumină moderată (Luminanță) atrage 75% din vizite, deși reprezintă doar 45% din catalog.
Top 9: cele mai vizualizate opere ale lui Eugène Samuel Grasset
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 9 piese ale lui Eugène Samuel Grasset care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Three Women And Three Wolves
400 vizualizări · 33,3%
-
2
Woman With A Fan
100 vizualizări · 8,3%
-
3
December
100 vizualizări · 8,3%
-
4
Exhibition Poster
100 vizualizări · 8,3%
-
5
April
100 vizualizări · 8,3%
-
6
In The Woods
100 vizualizări · 8,3%
-
7
The Conquest Of The Air
100 vizualizări · 8,3%
-
8
July
100 vizualizări · 8,3%
-
9
June
100 vizualizări · 8,3%
Cât de populară este pagina lui Eugène Samuel Grasset, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 600 |
| Aug 2026 | 0 | 100 |
| Sep 2026 | 300 | 0 |
| Oct 2026 | 1.100 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Eugène Samuel Grasset?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Eugène Samuel Grasset?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,3% | 0,0% |
| Umbră difuză | 4,5% | 0,0% |
| Lumină moderată | 45,5% | 75,0% |
| Echilibru luminos | 47,7% | 25,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 13,6% | 0,0% |
| Culori discrete | 36,4% | 33,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 29,5% | 25,0% |
| Culori clar saturate | 20,4% | 41,7% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 67,5% | 54,5% |
| Nuanțe închise | 17,5% | 45,5% |
| Nuanțe pământii | 15,0% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 13,6% | 0,0% |
| Echilibrat | 56,8% | 58,3% |
| Vibrant | 29,5% | 41,7% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 2,3% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 11,4% | 8,3% |
| Echilibrat | 9,1% | 8,3% |
| Contrast accentuat | 29,5% | 25,0% |
| Contrast maxim | 47,7% | 58,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 13,6% | 16,7% |
| Paletă de culori delicate mixate | 15,9% | 16,7% |
| Armonie echilibrată | 13,6% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 50,0% | 50,0% |
| Paletă unitară | 6,8% | 0,0% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Eugène Samuel Grasset pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Eviradnus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Poster Study | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Symphonie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| January | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Musician | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Young Girl In A Garden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In The Woods | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| March | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| German Advertisement For 'g… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Exhibition Poster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Eugène Samuel Grasset?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 500 | 41,7% |
| Japoneză | 300 | 25,0% |
| Engleză | 200 | 16,7% |
| Italiană | 200 | 16,7% |
Cum arată vizitele zilnice la Eugène Samuel Grasset și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 17 Oct | 100 |
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 100 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 100 |
| Dum 25 Oct | 100 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 200 |
| Mie 28 Oct | 100 |
| Joi 29 Oct | 200 |
| Vin 30 Oct | 100 |
| Sâm 31 Oct | 300 |
| Dum 1 Noi | 200 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 600 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 400 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 200 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 600 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 400 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 800 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 100 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 500 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 300 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 200 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 100 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 900 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 100 |
Eugène Samuel Grasset: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Eugène Samuel Grasset?
- Este Three Women And Three Wolves: 400 vizualizări, 33% din vizualizările lui Eugène Samuel Grasset. Lista de mai sus include până la locul 9.
Câte vizite primește Eugène Samuel Grasset?
- 2.300 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.600 pe pagina artistului și 700 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Eugène Samuel Grasset pe care oamenii îl preferă?
- Da, Lumină moderată (Luminanță): 75% din vizitele pentru 45% din catalog.