Ernst Ludwig Kirchner Statistici privind popularitatea și vizitatorii

1880 – 1938

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ernst Ludwig Kirchner de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Ernst Ludwig Kirchner în câteva detalii

În ultimele douăsprezece luni, Cinci femei pe stradă a fost cea mai vizionată operă a lui Ernst Ludwig Kirchner pe ArtsDot.com: 4.400 vizualizări, 4% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Femei pe stradă și Street, Berlin. În total, 120.200 vizite au fost direcționate către Ernst Ludwig Kirchner: 5.400 către pagina artistului și 114.800 către paginile pieselor individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 99% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 81.300 vizite. Oamenii citesc despre Ernst Ludwig Kirchner în Portugheză (29%), Italiană (12%) și Spaniolă (10%). Utilizatorii navighează de pe dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (13%) și tablete (2%). Vizitatorii tind spre Nuanțe închise (Paletă de culori): 51% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 29% din catalogul artistului.

Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Ernst Ludwig Kirchner

Acestea sunt cele 10 opere ale lui Ernst Ludwig Kirchner care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.

  1. Cinci femei pe stradă 1 Cinci femei pe stradă, 1914 4.400 vizualizări · 3,6%
  2. Femei pe stradă 2 Femei pe stradă 3.700 vizualizări · 3,0%
  3. Street, Berlin 3 Street, Berlin, 1913 2.600 vizualizări · 2,1%
  4. Judgement of Paris 4 Judgement of Paris 2.300 vizualizări · 1,9%
  5. Selbstbildnis als Kranker 5 Selbstbildnis als Kranker, 1917 2.200 vizualizări · 1,8%
  6. Portretul lui Hans Frisch 6 Portretul lui Hans Frisch, 1917 2.100 vizualizări · 1,7%
  7. Self-Portrait, Double Portrait 7 Self-Portrait, Double Portrait, 1914 1.900 vizualizări · 1,5%
  8. Scena Urbană din Berlin 8 Scena Urbană din Berlin, 1914 1.800 vizualizări · 1,5%
  9. Self-portrait with Model 9 Self-portrait with Model 1.500 vizualizări · 1,2%
  10. The Soldier Bath 10 The Soldier Bath 1.500 vizualizări · 1,2%

Câți oameni vizitează pagina lui Ernst Ludwig Kirchner în fiecare lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Vezi cifrele
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20263003.900
Iul 20261.40079.900
Aug 20261.40010.200
Sep 20262.30020.800

Câte vizualizări au piesele lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Ernst Ludwig Kirchner, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Vezi cifrele
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Judgement of Paris0000000001.000200900
Fränzi vor geschnitztem Stu…0000000002000100
Leaping Dancer, Gret Palucca00000000000100
Turnul Roșu din Halle0000000007000100
Self Portrait with Cat0000000001000100
Self-portrait with Model0000000004000800
Selbstbildnis als Kranker000000000600700500
Calea Ferată Rhätică, Davos00000000030000
Street, Dresden000000000500100200
Der Tanz zwischen den Frauen0000000002000200

Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Vezi cifrele
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare101.50084,4%
telefoane mobile15.70013,1%
tablete3.0002,5%

Ce limbi folosesc vizitatorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Vezi cifrele
LimbăViziteDistribuie
Portugheză1.20029,3%
Italiană50012,2%
Spaniolă4009,8%
Olandeză4009,8%
Germană3007,3%
Engleză3007,3%
Poloneză2004,9%
Rusă2004,9%
Chinese2004,9%
Arabă1002,4%

Câte vizite primește Ernst Ludwig Kirchner în fiecare zi și care este următorul pas?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Vezi cifrele
ZiuaVizite
Sâm 26 Sep600
Dum 27 Sep1.200
Lun 28 Sep1.400
Mar 29 Sep900
Mie 30 Sep2.300
Joi 1 Oct1.400
Vin 2 Oct1.100
Sâm 3 Oct900
Dum 4 Oct2.900
Lun 5 Oct1.000
Mar 6 Oct2.000
Mie 7 Oct3.000
Joi 8 Oct2.000
Vin 9 Oct1.400
Sâm 10 Oct2.100
Dum 11 Oct1.800
Lun 12 Oct2.200
Mar 13 Oct2.900
Mie 14 Oct2.700
Joi 15 Oct1.900
Vin 16 Oct2.400
Sâm 17 Oct (previzualizare)1.800
Dum 18 Oct (previzualizare)2.900
Lun 19 Oct (previzualizare)2.300
Mar 20 Oct (previzualizare)2.900
Mie 21 Oct (previzualizare)4.000
Joi 22 Oct (previzualizare)2.600
Vin 23 Oct (previzualizare)2.400
Sâm 24 Oct (previzualizare)2.000
Dum 25 Oct (previzualizare)3.300
Lun 26 Oct (previzualizare)2.600
Mar 27 Oct (previzualizare)3.300
Mie 28 Oct (previzualizare)4.500
Joi 29 Oct (previzualizare)3.000
Vin 30 Oct (previzualizare)2.800
Sâm 31 Oct (previzualizare)2.200
Dum 1 Noi (previzualizare)3.700
Lun 2 Noi (previzualizare)2.900
Mar 3 Noi (previzualizare)3.600
Mie 4 Noi (previzualizare)5.000
Joi 5 Noi (previzualizare)3.300
Vin 6 Noi (previzualizare)3.100

Întrebări despre Ernst Ludwig Kirchner pe ArtsDot.com

Care sunt cele mai populare opere ale lui Ernst Ludwig Kirchner?

Cinci femei pe stradă este cea mai populară piesă, cu 4.400 vizualizări (4% din totalul vizualizărilor pentru Ernst Ludwig Kirchner). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate piese.

Câți oameni vizualizează Ernst Ludwig Kirchner pe ArtsDot.com?

În ultimele douăsprezece luni, Ernst Ludwig Kirchner a primit 120.200 vizite: 5.400 pe pagina artistului și 114.800 pe paginile pieselor individuale.

Pe ce dispozitive navighează vizitatorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

În principal de pe dispozitive de navigare (84%), telefoane mobile (13%) și tablete (2%): 84% din vizite provin de pe dispozitive de navigare.

În ce limbi citesc oamenii despre Ernst Ludwig Kirchner?

Cele mai utilizate limbi sunt Portugheză (29%), Italiană (12%) și Spaniolă (10%). Portugheză conduce cu o cotă de 29% din vizitatori.

Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Ernst Ludwig Kirchner?

Aceștia preferă Nuanțe închise (Paletă de culori): 51% din vizite, față de 29% din catalogul artistului.