Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Elin Danielson-Gambogi de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Elin Danielson-Gambogi
Oamenii deschid Motherhood mai des decât orice altă operă a lui Elin Danielson-Gambogi: 600 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 21% din totalul vizualizărilor. Motherhood (detail) și Mother completează podiumul. Elin Danielson-Gambogi a atras în total 3.300 vizite, dintre care 700 pe pagina artistului și 2.600 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 250% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 2.400 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%). Un stil iese în evidență: Contrast maxim (Contrast) atrage 61% din vizite, deși reprezintă doar 34% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Elin Danielson-Gambogi
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Elin Danielson-Gambogi care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Motherhood, 1893
600 vizualizări · 21,4%
-
2
Motherhood (detail), 1893
400 vizualizări · 14,3%
-
3
Mother, 1893
200 vizualizări · 7,1%
-
4
Summer night, 1894
200 vizualizări · 7,1%
-
5
Italian Washerwomen, 1900
200 vizualizări · 7,1%
-
6
Mother and Child
200 vizualizări · 7,1%
-
7
Italian Boats, 1900
100 vizualizări · 3,6%
-
8
Levolle, 1897
100 vizualizări · 3,6%
-
9
Storytime (also known as After dinner), 1900
100 vizualizări · 3,6%
-
10
Hilma Westerholmista, 1888
100 vizualizări · 3,6%
Cât de populară este pagina lui Elin Danielson-Gambogi, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 300 | 2.100 |
| Aug 2026 | 0 | 200 |
| Sep 2026 | 400 | 300 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Elin Danielson-Gambogi?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Elin Danielson-Gambogi?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 18,0% | 14,3% |
| Umbră difuză | 32,0% | 14,3% |
| Lumină moderată | 38,0% | 64,3% |
| Echilibru luminos | 12,0% | 7,1% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 40,0% | 39,3% |
| Culori discrete | 48,0% | 42,9% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 10,0% | 17,9% |
| Culori clar saturate | 2,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 69,4% | 87,0% |
| Culori neutre | 27,8% | 13,0% |
| Monocrom | 2,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 40,0% | 35,7% |
| Echilibrat | 58,0% | 60,7% |
| Vibrant | 2,0% | 3,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 7,1% |
| Nuanțe blânde | 22,0% | 14,3% |
| Echilibrat | 16,0% | 10,7% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 7,1% |
| Contrast maxim | 34,0% | 60,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 26,0% | 14,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 12,0% | 7,1% |
| Armonie echilibrată | 18,0% | 17,9% |
| Unitate cromatică puternică | 36,0% | 60,7% |
| Paletă unitară | 8,0% | 0,0% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Elin Danielson-Gambogi pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Motherhood (detail) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 0 |
| Still Life | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Italian Boats | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Old Provençal Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Motherhood | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 100 | 0 |
| Self-Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Piano Player | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Monk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cards Entertainment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Elin Danielson-Gambogi?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 2.800 | 84,8% |
| telefoane mobile | 500 | 15,2% |
În ce limbi este citit Elin Danielson-Gambogi?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 200 | 50,0% |
| Daneză | 100 | 25,0% |
| Italiană | 100 | 25,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Elin Danielson-Gambogi și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 200 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 7 Noi (previzualizare) | 0 |
Elin Danielson-Gambogi: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Elin Danielson-Gambogi?
- Este Motherhood: 600 vizualizări, 21% din vizualizările lui Elin Danielson-Gambogi. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Elin Danielson-Gambogi?
- 3.300 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 700 pe pagina artistului și 2.600 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Elin Danielson-Gambogi de pe un telefon sau de pe un computer?
- Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (85%) și telefoane mobile (15%); dispozitive de navigare conduce cu 85%.
Există un tip de operă a lui Elin Danielson-Gambogi pe care oamenii îl preferă?
- Da, Contrast maxim (Contrast): 61% din vizitele pentru 34% din catalog.