Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Edwin Howlan de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Edwin Howlan
Oamenii deschid Fifth Minnesota Regiment at Corinth, Mississippi, (painting) mai des decât orice altă operă a lui Edwin Howlan: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 17% din totalul vizualizărilor. Festival of Spring, (painting) și Academia, (painting) completează podiumul. Edwin Howlan a atras în total 1.200 vizite, dintre care 200 pe pagina artistului și 1.000 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 1.200 vizite. Un stil iese în evidență: Echilibrat (Intensitatea culorii) atrage 58% din vizite, deși reprezintă doar 38% din catalog.
Top 9: cele mai vizualizate opere ale lui Edwin Howlan
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 9 piese ale lui Edwin Howlan care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Fifth Minnesota Regiment at Corinth, Mississippi, (painting), 1912
200 vizualizări · 16,7%
-
2
Festival of Spring, (painting)
200 vizualizări · 16,7%
-
3
Academia, (painting)
200 vizualizări · 16,7%
-
4
Resources of Wisconsin, (painting), 1912
100 vizualizări · 8,3%
-
5
The Good Shepherd, (painting), 1926
100 vizualizări · 8,3%
-
6
Mural in Detroit Public Library, (painting), 1922
100 vizualizări · 8,3%
-
7
Music, (painting), 1922
100 vizualizări · 8,3%
-
8
Law in Remote Antiquity and Law in the Middle Ages (Studies For Murals in Mahoning County Courthouse, Youngstoun, Ohio), (painting), 1910
100 vizualizări · 8,3%
-
9
Decoration for Court Room, Federal Building, (painting)
100 vizualizări · 8,3%
Cât de populară este pagina lui Edwin Howlan, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 200 | 1.000 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Edwin Howlan?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Edwin Howlan?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 2,0% | 0,0% |
| Umbră difuză | 18,0% | 16,7% |
| Lumină moderată | 56,0% | 66,7% |
| Echilibru luminos | 20,0% | 8,3% |
| Luminos | 4,0% | 8,3% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 42,0% | 33,3% |
| Culori discrete | 16,0% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 26,0% | 33,3% |
| Culori clar saturate | 16,0% | 8,3% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 50,0% | 66,7% |
| Culori neutre | 30,6% | 22,2% |
| Nuanțe închise | 13,9% | 0,0% |
| Culori pastelate | 2,8% | 11,1% |
| Culori metalice | 2,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 42,0% | 33,3% |
| Echilibrat | 38,0% | 58,3% |
| Vibrant | 20,0% | 8,3% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 4,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 12,0% | 0,0% |
| Echilibrat | 10,0% | 16,7% |
| Contrast accentuat | 20,0% | 16,7% |
| Contrast maxim | 54,0% | 66,7% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 10,0% | 25,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,0% | 8,3% |
| Armonie echilibrată | 18,0% | 16,7% |
| Unitate cromatică puternică | 36,0% | 33,3% |
| Paletă unitară | 28,0% | 16,7% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Edwin Howlan pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Portrait of George Browne P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady in a Satin Gown, (pain… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Good Shepherd, (paintin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Resources of Wisconsin, (pa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Academia, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Only by Remembering Our Mis… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mother and Child, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Victor, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Carry On, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charity, (painting) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Edwin Howlan?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Edwin Howlan și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
Edwin Howlan: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Edwin Howlan?
- Este Fifth Minnesota Regiment at Corinth, Mississippi, (painting): 200 vizualizări, 17% din vizualizările lui Edwin Howlan. Lista de mai sus include până la locul 9.
Câte vizite primește Edwin Howlan?
- 1.200 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 200 pe pagina artistului și 1.000 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Edwin Howlan pe care oamenii îl preferă?
- Da, Echilibrat (Intensitatea culorii): 58% din vizitele pentru 38% din catalog.