Edward Henry Potthast Statistici vizitatori și cele mai vizualizate opere

1857 – 1927

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Edward Henry Potthast de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Versiunea scurtă pentru Edward Henry Potthast

Oamenii deschid a summer's night mai des decât orice altă operă a lui Edward Henry Potthast: 1.000 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 5% din totalul vizualizărilor. Ring Around the Rosie și Blonde and Brunette completează podiumul. Edward Henry Potthast a atras în total 20.900 vizite, dintre care 1.700 pe pagina artistului și 19.200 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 83% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 16.600 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (11%) și tablete (2%). Un stil iese în evidență: Serenitate (Atmosferă) atrage 42% din vizite, deși reprezintă doar 0% din catalog.

Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Edward Henry Potthast

Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Edward Henry Potthast care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.

  1. a summer's night 1 a summer's night 1.000 vizualizări · 4,8%
  2. Ring Around the Rosie 2 Ring Around the Rosie, 1910 500 vizualizări · 2,4%
  3. Blonde and Brunette 3 Blonde and Brunette 500 vizualizări · 2,4%
  4. The Village Carpenter 4 The Village Carpenter, 1898 500 vizualizări · 2,4%
  5. Beach Fun 5 Beach Fun 500 vizualizări · 2,4%
  6. A Family Outing 6 A Family Outing 500 vizualizări · 2,4%
  7. Purple Beach Scene 7 Purple Beach Scene 500 vizualizări · 2,4%
  8. Two Boys 8 Two Boys 400 vizualizări · 1,9%
  9. Boating in Central Parkk 9 Boating in Central Parkk 400 vizualizări · 1,9%
  10. Sunday Afternoon at the Beach 10 Sunday Afternoon at the Beach 400 vizualizări · 1,9%

Cât de populară este pagina lui Edward Henry Potthast, lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 2026100800
Iul 20261.00015.600
Aug 20261001.100
Sep 20265001.700

Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Edward Henry Potthast?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Edward Henry Potthast pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Ring Around the Rosie0000000002000200
The Village Carpenter00000000040000
Moonlight on the Coast00000000020000
Blonde and Brunette000000000200100200
Boating in Central Parkk00000000020000
At the Beach 10000000001000100
In Central Park00000000010000
Ring Around the Rosey00000000000100
a summer's night000000001007001000
At the Seaside00000000000100

Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Edward Henry Potthast?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare18.20087,1%
telefoane mobile2.30011,0%
tablete4001,9%

În ce limbi este citit Edward Henry Potthast?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LimbăViziteDistribuie
Italiană30042,9%
Olandeză20028,6%
Engleză10014,3%
Chinese10014,3%

Cum arată vizitele zilnice la Edward Henry Potthast și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
ZiuaVizite
Mar 29 Sep200
Mie 30 Sep100
Joi 1 Oct0
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct200
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct200
Sâm 10 Oct0
Dum 11 Oct700
Lun 12 Oct300
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct300
Sâm 17 Oct0
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct100
Mar 20 Oct (previzualizare)200
Mie 21 Oct (previzualizare)200
Joi 22 Oct (previzualizare)0
Vin 23 Oct (previzualizare)200
Sâm 24 Oct (previzualizare)0
Dum 25 Oct (previzualizare)300
Lun 26 Oct (previzualizare)300
Mar 27 Oct (previzualizare)200
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)0
Vin 30 Oct (previzualizare)200
Sâm 31 Oct (previzualizare)0
Dum 1 Noi (previzualizare)400
Lun 2 Noi (previzualizare)300
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)0
Vin 6 Noi (previzualizare)300
Sâm 7 Noi (previzualizare)100
Dum 8 Noi (previzualizare)400
Lun 9 Noi (previzualizare)300

Edward Henry Potthast: răspunsuri rapide

Care este cea mai vizionată operă a lui Edward Henry Potthast?

Este a summer's night: 1.000 vizualizări, 5% din vizualizările lui Edward Henry Potthast. Lista de mai sus include până la locul 10.

Câte vizite primește Edward Henry Potthast?

20.900 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.700 pe pagina artistului și 19.200 pe piesele individuale.

Oamenii îl vizualizează pe Edward Henry Potthast de pe un telefon sau de pe un computer?

Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (87%), telefoane mobile (11%) și tablete (2%); dispozitive de navigare conduce cu 87%.

Există un tip de operă a lui Edward Henry Potthast pe care oamenii îl preferă?

Da, Serenitate (Atmosferă): 42% din vizitele pentru 0% din catalog.