Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Dirck van Delen de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Dirck van Delen
Oamenii deschid The Great Hall of the Binnenhof in The Hague mai des decât orice altă operă a lui Dirck van Delen: 200 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 18% din totalul vizualizărilor. An Interior with Ladies and Gentlemen Dining și Perspective Fantasy of a Palace, with Elegant Figures completează podiumul. Dirck van Delen a atras în total 1.900 vizite, dintre care 1.000 pe pagina artistului și 900 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 1.700 vizite. Un stil iese în evidență: Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare) atrage 36% din vizite, deși reprezintă doar 13% din catalog.
Top 8: cele mai vizualizate opere ale lui Dirck van Delen
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 8 piese ale lui Dirck van Delen care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
The Great Hall of the Binnenhof in The Hague, 1651
200 vizualizări · 18,2%
-
2
An Interior with Ladies and Gentlemen Dining, 1629
200 vizualizări · 18,2%
-
3
Perspective Fantasy of a Palace, with Elegant Figures
200 vizualizări · 18,2%
-
4
Elegant Figures in a Loggia, 1635
100 vizualizări · 9,1%
-
5
Conversation outside a Castle, 1636
100 vizualizări · 9,1%
-
6
Interior of a Gothic Church, Dirck van Delen, 1641, 1641
100 vizualizări · 9,1%
-
7
A Seven-Part Decorative Sequence: A Gallery, Dirck van Delen, 1630 - 1632, 1632
100 vizualizări · 9,1%
-
8
The Entrance to a Palace
100 vizualizări · 9,1%
Cât de populară este pagina lui Dirck van Delen, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 800 | 900 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 100 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Dirck van Delen?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Dirck van Delen?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 47,8% | 54,5% |
| Umbră difuză | 30,4% | 27,3% |
| Lumină moderată | 21,7% | 18,2% |
| Echilibru luminos | 0,0% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 39,1% | 36,4% |
| Culori discrete | 47,8% | 27,3% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 13,0% | 36,4% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 81,2% | 90,9% |
| Culori neutre | 12,5% | 9,1% |
| Nuanțe închise | 6,2% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 60,9% | 45,5% |
| Echilibrat | 39,1% | 54,5% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 13,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 34,8% | 45,5% |
| Echilibrat | 13,0% | 18,2% |
| Contrast accentuat | 21,7% | 27,3% |
| Contrast maxim | 17,4% | 9,1% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 8,7% | 9,1% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 17,4% | 9,1% |
| Unitate cromatică puternică | 52,2% | 54,5% |
| Paletă unitară | 21,7% | 27,3% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Dirck van Delen pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Great Hall of the Binne… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Conversation outside a Cast… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An architectural fantasy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Seven-Part Decorative Seq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Interior of a Gothic Church… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Elegant Figures in a Loggia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| An Interior with Ladies and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Palace Courtyard with Figur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Conversation in a Palace… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Seven-Part Decorative Seq… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Dirck van Delen?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Spaniolă | 200 | 100,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Dirck van Delen și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 100 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 0 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 200 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
Dirck van Delen: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Dirck van Delen?
- Este The Great Hall of the Binnenhof in The Hague: 200 vizualizări, 18% din vizualizările lui Dirck van Delen. Lista de mai sus include până la locul 8.
Câte vizite primește Dirck van Delen?
- 1.900 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.000 pe pagina artistului și 900 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Dirck van Delen pe care oamenii îl preferă?
- Da, Nuanțe echilibrate și lineare (Saturație culoare): 36% din vizitele pentru 13% din catalog.