Frederick Childe Hassam Audiență și popularitate pe ArtsDot.com

1859 – 1935

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Frederick Childe Hassam de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Frederick Childe Hassam: cifrele în câteva rânduri

Couch on the Porch, Cos Cob este vedeta: 2.100 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 3% din totalul vizualizărilor pentru Frederick Childe Hassam. Urmează Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine și Mrs. Hassam in the Garden. În total, pagina artistului (3.500 vizualizări) și operele (63.300 vizualizări) adunate însumează 66.800 vizualizări. Interesul a scăzut cu 45% între Aug 2026 și Sep 2026. Cea mai bună lună: Iul 2026 (53.600 vizite). După dispozitiv: dispozitive de navigare (97%), telefoane mobile (3%) și tablete (0%). Vizitele favorizează Nostalgic (Atmosferă), cu 27% din vizite față de 10% din catalog.

Frederick Childe Hassam: 10 de piese pe care oamenii le privesc primele

Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Frederick Childe Hassam.

  1. Couch on the Porch, Cos Cob 1 Couch on the Porch, Cos Cob, 1914 2.100 vizualizări · 3,1%
  2. Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine 2 Celia thaxter's Garden, Isles of Shoals, Maine, 1890 1.500 vizualizări · 2,2%
  3. Mrs. Hassam in the Garden 3 Mrs. Hassam in the Garden, 1896 1.500 vizualizări · 2,2%
  4. Apus de Soare pe Mare 4 Apus de Soare pe Mare, 1911 1.400 vizualizări · 2,0%
  5. Mount Vernon Street, Boston 5 Mount Vernon Street, Boston, 1890 1.400 vizualizări · 2,0%
  6. Gardena Apa 6 Gardena Apa, 1909 900 vizualizări · 1,3%
  7. Lady in the Park (also known as In the Garden) 7 Lady in the Park (also known as In the Garden), 1897 600 vizualizări · 0,9%
  8. Street in Pont Aven - Evening 8 Street in Pont Aven - Evening, 1897 600 vizualizări · 0,9%
  9. Reflections (Kitty Hughes) 9 Reflections (Kitty Hughes), 1917 500 vizualizări · 0,7%
  10. Tuileries Gardens 10 Tuileries Gardens, 1897 500 vizualizări · 0,7%

Când vizitează oamenii pagina lui Frederick Childe Hassam?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Tabel de date
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 20263001.300
Iul 20261.90051.700
Aug 20266006.900
Sep 20267003.400

Când sunt vizionate operele lui Frederick Childe Hassam?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Care sunt cele mai populare opere ale lui Frederick Childe Hassam, lună de lună?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Tabel de date
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Apus de Soare pe Mare0000000005000500
Celia thaxter's Garden, Isl…000000000800300200
end of the trolley line, oa…00000000001000
Mount Vernon Street, Boston00000000000800
Outskirts of East Gloucester00000000001000
Woman Sellillng Flowers0000000001001000
Gloucester Harbor00000000010000
Winter Nightfall in the City00000000003000
The Quai St. Michel00000000020000
Street Scene, Montmartre000000000000

Ce dispozitive folosește publicul lui Frederick Childe Hassam?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Tabel de date
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare64.70096,9%
telefoane mobile1.9002,8%
tablete2000,3%

Ce limbi vorbește publicul lui Frederick Childe Hassam?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Tabel de date
LimbăViziteDistribuie
Engleză30033,3%
Germană20022,2%
Spaniolă20022,2%
Franceză10011,1%
Rusă10011,1%

Care sunt vizitele zilnice la Frederick Childe Hassam și în următoarele trei săptămâni?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Tabel de date
ZiuaVizite
Lun 5 Oct200
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct200
Joi 8 Oct200
Vin 9 Oct300
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct700
Lun 12 Oct200
Mar 13 Oct200
Mie 14 Oct300
Joi 15 Oct300
Vin 16 Oct600
Sâm 17 Oct1.000
Dum 18 Oct100
Lun 19 Oct600
Mar 20 Oct500
Mie 21 Oct700
Joi 22 Oct400
Vin 23 Oct800
Sâm 24 Oct400
Dum 25 Oct500
Lun 26 Oct (previzualizare)600
Mar 27 Oct (previzualizare)400
Mie 28 Oct (previzualizare)700
Joi 29 Oct (previzualizare)500
Vin 30 Oct (previzualizare)1.000
Sâm 31 Oct (previzualizare)900
Dum 1 Noi (previzualizare)800
Lun 2 Noi (previzualizare)700
Mar 3 Noi (previzualizare)500
Mie 4 Noi (previzualizare)800
Joi 5 Noi (previzualizare)600
Vin 6 Noi (previzualizare)1.200
Sâm 7 Noi (previzualizare)1.000
Dum 8 Noi (previzualizare)900
Lun 9 Noi (previzualizare)800
Mar 10 Noi (previzualizare)500
Mie 11 Noi (previzualizare)900
Joi 12 Noi (previzualizare)700
Vin 13 Noi (previzualizare)1.300
Sâm 14 Noi (previzualizare)1.100
Dum 15 Noi (previzualizare)1.000

Întrebări despre Frederick Childe Hassam

Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Frederick Childe Hassam?

Couch on the Porch, Cos Cob în primul loc, cu 2.100 vizualizări sau 3% din totalul vizualizărilor. 10 piese sunt clasate mai sus.

Cât de mare este audiența lui Frederick Childe Hassam pe ArtsDot.com?

66.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 3.500 pe pagina artistului și 63.300 pentru operele sale.

Ce dispozitive aduc publicul lui Frederick Childe Hassam?

Audiența provine de pe dispozitive de navigare (97%), telefoane mobile (3%) și tablete (0%); dispozitive de navigare generează 97% din vizite.

Care dintre lucrile lui Frederick Childe Hassam se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?

Piesele etichetate Nostalgic (Atmosferă) reprezintă 27% din vizite, deși acestea constituie doar 10% din catalog.