Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Charles André van Loo de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
!
Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.
Charles André van Loo în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, ENEE PORTANT ANCHISE a fost cea mai vizionată operă a lui Charles André van Loo pe ArtsDot.com: 1.100 vizualizări, 8% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Jerusalem Delivered Tancredi Fighting Clorinda și Mademoiselle Clairon comme Médea (étude). În total, 14.900 vizite au fost direcționate către Charles André van Loo: 3.600 către pagina artistului și 11.300 către paginile pieselor individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 256% de la Sep 2026 la Oct 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 7.900 vizite. Utilizatorii navighează de pe dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (15%) și tablete (8%). Vizitatorii tind spre Elegant (Atmosferă): 56% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 33% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Charles André van Loo
Acestea sunt cele 10 opere ale lui Charles André van Loo care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
Câți oameni vizitează pagina lui Charles André van Loo în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
Lună
Pagina artistului
Pagini opere de artă
Noi 2025
0
0
Dec 2025
0
0
Ian 2026
0
0
Feb 2026
0
0
Mar 2026
0
0
Apr 2026
0
0
Mai 2026
0
0
Iun 2026
100
300
Iul 2026
1.200
6.700
Aug 2026
1.100
1.400
Sep 2026
300
600
Oct 2026
900
2.300
Câte vizualizări au piesele lui Charles André van Loo?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Charles André van Loo?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
Atmosferă
Atmosferă
Operele artistului
Vizite
Elegant
33,3%
56,2%
Dramatic
27,8%
24,7%
Luxuos
5,6%
7,9%
Jucăuș
16,7%
4,5%
Romantic
11,1%
4,5%
Clasic
5,6%
1,1%
Mistic
0,0%
1,1%
Ton emoțional
Ton emoțional
Operele artistului
Vizite
Romantic
16,7%
37,1%
Dramatic
22,2%
28,1%
Melancolic
5,6%
9,0%
Jucăuș
16,7%
4,5%
Sacru
11,1%
4,5%
Liniștit
5,6%
4,5%
Nostalgic
5,6%
3,4%
Contemplativă
0,0%
4,5%
Luminanță
Luminanță
Operele artistului
Vizite
Întunecată
16,0%
35,6%
Umbră difuză
40,0%
27,4%
Lumină moderată
28,0%
29,4%
Echilibru luminos
6,0%
5,5%
Luminos
10,0%
2,1%
Saturație culoare
Saturație culoare
Operele artistului
Vizite
Sobru
20,0%
12,3%
Culori discrete
40,0%
50,0%
Nuanțe echilibrate și lineare
36,0%
31,5%
Culori clar saturate
4,0%
6,2%
Culoare intensă
0,0%
0,0%
Paletă de culori
Paletă de culori
Operele artistului
Vizite
Nuanțe pământii
65,8%
82,5%
Culori neutre
21,9%
10,2%
Nuanțe închise
4,9%
5,8%
Monocrom
4,9%
0,7%
Culori pastelate
2,4%
0,7%
Intensitatea culorii
Intensitatea culorii
Operele artistului
Vizite
Monocromatic
30,0%
39,0%
Echilibrat
56,0%
53,4%
Vibrant
14,0%
7,5%
Contrast
Contrast
Operele artistului
Vizite
Seren
24,0%
16,4%
Nuanțe blânde
6,0%
11,6%
Echilibrat
14,0%
21,2%
Contrast accentuat
18,0%
14,4%
Contrast maxim
38,0%
36,3%
Armonie cromatică
Armonie cromatică
Operele artistului
Vizite
Paletă de culori discordante
12,0%
10,3%
Paletă de culori delicate mixate
10,0%
8,9%
Armonie echilibrată
18,0%
12,3%
Unitate cromatică puternică
34,0%
47,3%
Paletă unitară
26,0%
21,2%
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Charles André van Loo, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
Lucrare de artă
Noi 2025
Dec 2025
Ian 2026
Feb 2026
Mar 2026
Apr 2026
Mai 2026
Iun 2026
Iul 2026
Aug 2026
Sep 2026
Oct 2026
Spanish Concert (Spanish Сo…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Aeneas Carrying Anchises
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
200
200
Perseus and Andromeda
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
100
The sultana
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Jerusalem Delivered Tancred…
0
0
0
0
0
0
0
0
700
0
0
100
Portrait of Marie Leszczyns…
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
0
A Vestal. Woman portrayed a…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Mademoiselle Clairon as Med…
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
A Pasha Having His Mistress…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Painting
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Charles André van Loo?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
Dispozitiv
Vizite
Distribuie
dispozitive de navigare
11.500
77,2%
telefoane mobile
2.200
14,8%
tablete
1.200
8,1%
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Charles André van Loo?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
Limbă
Vizite
Distribuie
Franceză
300
42,9%
Engleză
100
14,3%
Italiană
100
14,3%
Koreană
100
14,3%
Rusă
100
14,3%
Câte vizite primește Charles André van Loo în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
Ziua
Vizite
Joi 15 Oct
100
Vin 16 Oct
100
Sâm 17 Oct
0
Dum 18 Oct
0
Lun 19 Oct
100
Mar 20 Oct
0
Mie 21 Oct
300
Joi 22 Oct
0
Vin 23 Oct
500
Sâm 24 Oct
100
Dum 25 Oct
200
Lun 26 Oct
100
Mar 27 Oct
1.300
Mie 28 Oct
0
Joi 29 Oct
400
Vin 30 Oct
0
Sâm 31 Oct
0
Dum 1 Noi
0
Lun 2 Noi
0
Mar 3 Noi
100
Mie 4 Noi
100
Joi 5 Noi (previzualizare)
100
Vin 6 Noi (previzualizare)
100
Sâm 7 Noi (previzualizare)
0
Dum 8 Noi (previzualizare)
0
Lun 9 Noi (previzualizare)
0
Mar 10 Noi (previzualizare)
200
Mie 11 Noi (previzualizare)
100
Joi 12 Noi (previzualizare)
100
Vin 13 Noi (previzualizare)
100
Sâm 14 Noi (previzualizare)
0
Dum 15 Noi (previzualizare)
0
Lun 16 Noi (previzualizare)
0
Mar 17 Noi (previzualizare)
200
Mie 18 Noi (previzualizare)
100
Joi 19 Noi (previzualizare)
100
Vin 20 Noi (previzualizare)
100
Sâm 21 Noi (previzualizare)
0
Dum 22 Noi (previzualizare)
0
Lun 23 Noi (previzualizare)
0
Mar 24 Noi (previzualizare)
200
Mie 25 Noi (previzualizare)
100
Întrebări despre Charles André van Loo pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Charles André van Loo?
ENEE PORTANT ANCHISE este cea mai populară piesă, cu 1.100 vizualizări (8% din totalul vizualizărilor pentru Charles André van Loo). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Charles André van Loo pe ArtsDot.com?
În ultimele douăsprezece luni, Charles André van Loo a primit 14.900 vizite: 3.600 pe pagina artistului și 11.300 pe paginile pieselor individuale.
Pe ce dispozitive navighează vizitatorii lui Charles André van Loo?
În principal de pe dispozitive de navigare (77%), telefoane mobile (15%) și tablete (8%): 77% din vizite provin de pe dispozitive de navigare.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Charles André van Loo?
Aceștia preferă Elegant (Atmosferă): 56% din vizite, față de 33% din catalogul artistului.