Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Anton Romako de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Anton Romako
Oamenii deschid The Artist's Wife Sophie With Their Daughters mai des decât orice altă operă a lui Anton Romako: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 15% din totalul vizualizărilor. Empress Elizabeth of Austria și Female nude completează podiumul. Anton Romako a atras în total 2.300 vizite, dintre care 500 pe pagina artistului și 1.800 pentru operele sale. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 2.300 vizite. Un stil iese în evidență: Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică) atrage 80% din vizite, deși reprezintă doar 48% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Anton Romako
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Anton Romako care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
The Artist's Wife Sophie With Their Daughters
300 vizualizări · 15,0%
-
2
Empress Elizabeth of Austria
200 vizualizări · 10,0%
-
3
Female nude
200 vizualizări · 10,0%
-
4
Admiral Tegetthoff in der Seeschlacht bei Lissa II
100 vizualizări · 5,0%
-
5
galley of the battle of Lepanto on October 7, 1571
100 vizualizări · 5,0%
-
6
Landscape at the lakeside
100 vizualizări · 5,0%
-
7
Portrait of Empress Elisabeth
100 vizualizări · 5,0%
-
8
Peasant couple in the Campagna, 1865
100 vizualizări · 5,0%
-
9
Two Girls Gathering Ears of Corn near a Wayside Shrine, 1876
100 vizualizări · 5,0%
-
10
Girl at a window to St. Mark's Square, feeding pigeons, 1875
100 vizualizări · 5,0%
Cât de populară este pagina lui Anton Romako, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 500 | 1.800 |
| Aug 2026 | 0 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Anton Romako?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Anton Romako?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 30,0% | 35,0% |
| Umbră difuză | 32,0% | 25,0% |
| Lumină moderată | 24,0% | 25,0% |
| Echilibru luminos | 10,0% | 10,0% |
| Luminos | 4,0% | 5,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 28,0% | 35,0% |
| Culori discrete | 42,0% | 25,0% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 24,0% | 40,0% |
| Culori clar saturate | 6,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 67,5% | 68,8% |
| Culori neutre | 20,0% | 25,0% |
| Nuanțe închise | 10,0% | 6,2% |
| Monocrom | 2,5% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 32,0% | 35,0% |
| Echilibrat | 60,0% | 60,0% |
| Vibrant | 8,0% | 5,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 20,0% | 30,0% |
| Nuanțe blânde | 26,0% | 20,0% |
| Echilibrat | 16,0% | 5,0% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 30,0% |
| Contrast maxim | 20,0% | 15,0% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,0% | 0,0% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 18,0% | 10,0% |
| Unitate cromatică puternică | 48,0% | 80,0% |
| Paletă unitară | 24,0% | 10,0% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Anton Romako pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The writer Hermann Rollett… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Girl at a window to St. Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girl with a frill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Fisher boy on the sea beach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Head of a butcher's dog | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Italian fishermen child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry company in a gondola | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hofrat Dr. Karl Zehden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Admiral Tegetthoff in der S… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of Isabella Reisser | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
În ce limbi este citit Anton Romako?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Cum arată vizitele zilnice la Anton Romako și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 200 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 300 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 0 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 400 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 400 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Anton Romako: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Anton Romako?
- Este The Artist's Wife Sophie With Their Daughters: 300 vizualizări, 15% din vizualizările lui Anton Romako. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Anton Romako?
- 2.300 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 500 pe pagina artistului și 1.800 pe piesele individuale.
Există un tip de operă a lui Anton Romako pe care oamenii îl preferă?
- Da, Unitate cromatică puternică (Armonie cromatică): 80% din vizitele pentru 48% din catalog.