Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ambroise Louis Garneray de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ambroise Louis Garneray în câteva detalii
În ultimele douăsprezece luni, COMBAT NAVAL a fost cea mai vizionată operă a lui Ambroise Louis Garneray pe ArtsDot.com: 600 vizualizări, 14% din totalul vizualizărilor lucrărilor artistului. Urmează Pirate Ship și Confiance Kent Fight. În total, 5.700 vizite au fost direcționate către Ambroise Louis Garneray: 2.200 către pagina artistului și 3.500 către paginile pieselor individuale. Atenția crește: vizitele au crescut cu 200% de la Aug 2026 la Sep 2026. Cea mai agitată lună a fost Iul 2026, cu 4.100 vizite. Utilizatorii navighează de pe dispozitive de navigare (81%) și telefoane mobile (19%). Vizitatorii tind spre Echilibrat (Intensitatea culorii): 70% dintre vizite s-au concentrat pe astfel de piese, care reprezintă 46% din catalogul artistului.
Cele 10 cele mai vizionate opere ale lui Ambroise Louis Garneray
Acestea sunt cele 10 opere ale lui Ambroise Louis Garneray care au fost cele mai des deschise pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni, în ordinea celor mai vizualizate.
-
1
COMBAT NAVAL
600 vizualizări · 13,6%
-
2
Pirate Ship
600 vizualizări · 13,6%
-
3
Confiance Kent Fight
500 vizualizări · 11,4%
-
4
Peche De La Baleine
500 vizualizări · 11,4%
-
5
Naval Battle Of Navarino
300 vizualizări · 6,8%
-
6
La pêche à la morue
200 vizualizări · 4,5%
-
7
The Taking Of The 'kent' By Robert Surcouf In The Gulf Of Bengal, 7th October, 1800
200 vizualizări · 4,5%
-
8
Naval Battle Of Augusta
200 vizualizări · 4,5%
-
9
Episode of the Battle of Navarino, 20th October
200 vizualizări · 4,5%
-
10
Attacking a 'Right' Whale and Cutting In
200 vizualizări · 4,5%
Câți oameni vizitează pagina lui Ambroise Louis Garneray în fiecare lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Vezi cifrele
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 0 |
| Iul 2026 | 1.300 | 2.800 |
| Aug 2026 | 200 | 200 |
| Sep 2026 | 700 | 500 |
Câte vizualizări au piesele lui Ambroise Louis Garneray?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce fel de piese aleg vizitatorii lui Ambroise Louis Garneray?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Vezi cifrele
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 10,0% | 4,5% |
| Umbră difuză | 16,0% | 9,1% |
| Lumină moderată | 34,0% | 31,8% |
| Echilibru luminos | 28,0% | 43,2% |
| Luminos | 12,0% | 11,4% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 52,0% | 29,5% |
| Culori discrete | 24,0% | 36,4% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 20,0% | 34,1% |
| Culori clar saturate | 4,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Culori neutre | 45,2% | 60,0% |
| Nuanțe pământii | 45,2% | 40,0% |
| Culori pastelate | 4,8% | 0,0% |
| Nuanțe închise | 2,4% | 0,0% |
| Natură | 2,4% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 44,0% | 15,9% |
| Echilibrat | 46,0% | 70,5% |
| Vibrant | 10,0% | 13,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 6,0% | 4,5% |
| Nuanțe blânde | 20,0% | 4,5% |
| Echilibrat | 8,0% | 2,3% |
| Contrast accentuat | 18,0% | 36,4% |
| Contrast maxim | 48,0% | 52,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 32,0% | 27,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 8,0% | 11,4% |
| Armonie echilibrată | 12,0% | 4,5% |
| Unitate cromatică puternică | 32,0% | 22,7% |
| Paletă unitară | 16,0% | 34,1% |
Care sunt cele mai vizionate lucrări ale lui Ambroise Louis Garneray, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Vezi cifrele
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bataille navale nocturne, P… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| La pêche à la morue | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Turet, Cutter Of The St… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Episode of the Battle of Na… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| Combat naval devant Agosta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Confiance Kent Fight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 | 0 |
| Shad Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cherbourg Took The Roule Mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Napoleon elbe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jean de Bethencourt , Norma… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce dispozitive folosesc vizitatorii lui Ambroise Louis Garneray?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Vezi cifrele
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 4.600 | 80,7% |
| telefoane mobile | 1.100 | 19,3% |
Ce limbi folosesc vizitatorii lui Ambroise Louis Garneray?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Vezi cifrele
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Franceză | 400 | 44,4% |
| Spaniolă | 200 | 22,2% |
| Koreană | 200 | 22,2% |
| Engleză | 100 | 11,1% |
Câte vizite primește Ambroise Louis Garneray în fiecare zi și care este următorul pas?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Vezi cifrele
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 200 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 100 |
| Lun 5 Oct | 100 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 200 |
| Vin 9 Oct | 100 |
| Sâm 10 Oct | 100 |
| Dum 11 Oct | 0 |
| Lun 12 Oct | 200 |
| Mar 13 Oct | 0 |
| Mie 14 Oct | 0 |
| Joi 15 Oct | 0 |
| Vin 16 Oct | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 100 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 100 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 100 |
| Lun 2 Noi (previzualizare) | 100 |
| Mar 3 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 4 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 5 Noi (previzualizare) | 100 |
| Vin 6 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Ambroise Louis Garneray pe ArtsDot.com
Care sunt cele mai populare opere ale lui Ambroise Louis Garneray?
- COMBAT NAVAL este cea mai populară piesă, cu 600 vizualizări (14% din totalul vizualizărilor pentru Ambroise Louis Garneray). Clasamentul de mai sus enumeră cele 10 cele mai vizualizate piese.
Câți oameni vizualizează Ambroise Louis Garneray pe ArtsDot.com?
- În ultimele douăsprezece luni, Ambroise Louis Garneray a primit 5.700 vizite: 2.200 pe pagina artistului și 3.500 pe paginile pieselor individuale.
Pe ce dispozitive navighează vizitatorii lui Ambroise Louis Garneray?
- În principal de pe dispozitive de navigare (81%) și telefoane mobile (19%): 81% din vizite provin de pe dispozitive de navigare.
Ce fel de piese prefer vizitatorii lui Ambroise Louis Garneray?
- Aceștia preferă Echilibrat (Intensitatea culorii): 70% din vizite, față de 46% din catalogul artistului.