Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Albin Egger-Lienz de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Versiunea scurtă pentru Albin Egger-Lienz
Oamenii deschid Ila, die jüngere Tochter des Künstlers mai des decât orice altă operă a lui Albin Egger-Lienz: 300 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 8% din totalul vizualizărilor. Female head with binding to the hair și Male head with bitter expression completează podiumul. Albin Egger-Lienz a atras în total 4.200 vizite, dintre care 800 pe pagina artistului și 3.400 pentru operele sale. Tendința este ușor în scădere: cu 25% vizitări mai puține în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 3.400 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (88%) și telefoane mobile (12%). Un stil iese în evidență: Întunecată (Luminanță) atrage 39% din vizite, deși reprezintă doar 24% din catalog.
Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Albin Egger-Lienz
Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Albin Egger-Lienz care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.
-
1
Ila, die jüngere Tochter des Künstlers, 1920
300 vizualizări · 8,3%
-
2
Female head with binding to the hair
200 vizualizări · 5,6%
-
3
Male head with bitter expression
200 vizualizări · 5,6%
-
4
Die Alten, 1914
200 vizualizări · 5,6%
-
5
Savoy arden knabe
100 vizualizări · 2,8%
-
6
Madonna
100 vizualizări · 2,8%
-
7
Holy Night
100 vizualizări · 2,8%
-
8
The Cross -
100 vizualizări · 2,8%
-
9
Kalvarienberg At Bozen
100 vizualizări · 2,8%
-
10
Sower and the Devil
100 vizualizări · 2,8%
Cât de populară este pagina lui Albin Egger-Lienz, lună de lună?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Oct 2025 | 0 | 0 |
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 100 | 0 |
| Iul 2026 | 400 | 3.000 |
| Aug 2026 | 100 | 300 |
| Sep 2026 | 200 | 100 |
Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Albin Egger-Lienz?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce stiluri de opere îi atrag pe vizitatorii lui Albin Egger-Lienz?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 24,0% | 38,9% |
| Umbră difuză | 18,0% | 13,9% |
| Lumină moderată | 28,0% | 30,6% |
| Echilibru luminos | 14,0% | 13,9% |
| Luminos | 16,0% | 2,8% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 14,0% | 19,4% |
| Culori discrete | 24,0% | 27,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 20,0% | 19,4% |
| Culori clar saturate | 36,0% | 30,6% |
| Culoare intensă | 6,0% | 2,8% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 55,1% | 58,3% |
| Nuanțe închise | 22,4% | 22,2% |
| Culori neutre | 10,2% | 13,9% |
| Monocrom | 6,1% | 5,6% |
| Culori pastelate | 6,1% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 28,0% | 30,6% |
| Echilibrat | 30,0% | 38,9% |
| Vibrant | 42,0% | 30,6% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 54,0% | 50,0% |
| Nuanțe blânde | 26,0% | 19,4% |
| Echilibrat | 8,0% | 19,4% |
| Contrast accentuat | 6,0% | 2,8% |
| Contrast maxim | 6,0% | 8,3% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 2,0% | 8,3% |
| Paletă de culori delicate mixate | 0,0% | 0,0% |
| Armonie echilibrată | 2,0% | 2,8% |
| Unitate cromatică puternică | 22,0% | 22,2% |
| Paletă unitară | 74,0% | 66,7% |
Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Albin Egger-Lienz pe parcursul anului?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Lucrare de artă | Oct 2025 | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ila, die jüngere Tochter de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 100 |
| Madonna | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Cross - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Christnacht | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man's head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lunch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The dead christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The venison dealer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Holy Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Farm village in Count | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Albin Egger-Lienz?
Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Dispozitiv | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| dispozitive de navigare | 3.700 | 88,1% |
| telefoane mobile | 500 | 11,9% |
În ce limbi este citit Albin Egger-Lienz?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Limbă | Vizite | Distribuie |
|---|---|---|
| Germană | 100 | 50,0% |
| Engleză | 100 | 50,0% |
Cum arată vizitele zilnice la Albin Egger-Lienz și care este prognoza?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Afișează cifrele din spatele acestui grafic
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Lun 21 Sep | 0 |
| Mar 22 Sep | 0 |
| Mie 23 Sep | 0 |
| Joi 24 Sep | 0 |
| Vin 25 Sep | 0 |
| Sâm 26 Sep | 0 |
| Dum 27 Sep | 0 |
| Lun 28 Sep | 0 |
| Mar 29 Sep | 0 |
| Mie 30 Sep | 0 |
| Joi 1 Oct | 0 |
| Vin 2 Oct | 0 |
| Sâm 3 Oct | 0 |
| Dum 4 Oct | 0 |
| Lun 5 Oct | 0 |
| Mar 6 Oct | 0 |
| Mie 7 Oct | 0 |
| Joi 8 Oct | 0 |
| Vin 9 Oct | 0 |
| Sâm 10 Oct | 0 |
| Dum 11 Oct | 100 |
| Lun 12 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 13 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 14 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 15 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 16 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 17 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 18 Oct (previzualizare) | 100 |
| Lun 19 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 20 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 21 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 22 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 23 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 24 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 25 Oct (previzualizare) | 200 |
| Lun 26 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mar 27 Oct (previzualizare) | 0 |
| Mie 28 Oct (previzualizare) | 0 |
| Joi 29 Oct (previzualizare) | 0 |
| Vin 30 Oct (previzualizare) | 0 |
| Sâm 31 Oct (previzualizare) | 0 |
| Dum 1 Noi (previzualizare) | 200 |
Albin Egger-Lienz: răspunsuri rapide
Care este cea mai vizionată operă a lui Albin Egger-Lienz?
- Este Ila, die jüngere Tochter des Künstlers: 300 vizualizări, 8% din vizualizările lui Albin Egger-Lienz. Lista de mai sus include până la locul 10.
Câte vizite primește Albin Egger-Lienz?
- 4.200 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 800 pe pagina artistului și 3.400 pe piesele individuale.
Oamenii îl vizualizează pe Albin Egger-Lienz de pe un telefon sau de pe un computer?
- Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (88%) și telefoane mobile (12%); dispozitive de navigare conduce cu 88%.
Există un tip de operă a lui Albin Egger-Lienz pe care oamenii îl preferă?
- Da, Întunecată (Luminanță): 39% din vizitele pentru 24% din catalog.