Adriaen Brouwer Statistici vizitatori și cele mai vizualizate opere

1605 – 1638

Ce conține această pagină?

Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Adriaen Brouwer de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.

Statisticile au fost resetate la data de 1 iulie 2026 — nu sunt disponibile date pentru perioada anterioară acestei date.

Versiunea scurtă pentru Adriaen Brouwer

Oamenii deschid Feeling mai des decât orice altă operă a lui Adriaen Brouwer: 500 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, sau 11% din totalul vizualizărilor. The Smokers și In the Tavern completează podiumul. Adriaen Brouwer a atras în total 5.200 vizite, dintre care 1.000 pe pagina artistului și 4.200 pentru operele sale. Tendința este în creștere: cu 83% mai multe vizite în Sep 2026 față de Aug 2026. Iul 2026 a fost vârful de activitate, cu 3.500 vizite. Vizite distribuite pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%). Un stil iese în evidență: Umbră difuză (Luminanță) atrage 23% din vizite, deși reprezintă doar 4% din catalog.

Top 10: cele mai vizualizate opere ale lui Adriaen Brouwer

Un clasament bazat pe vizitele reale, nu pe scorul catalogului: cele 10 piese ale lui Adriaen Brouwer care au fost deschise cel mai des pe ArtsDot.com în ultimele doceize luni.

  1. Feeling 1 Feeling, 1635 500 vizualizări · 10,6%
  2. The Smokers 2 The Smokers, 1638 500 vizualizări · 10,6%
  3. In the Tavern 3 In the Tavern 400 vizualizări · 8,5%
  4. Brawling Peasants 4 Brawling Peasants 300 vizualizări · 6,4%
  5. Twilight Landscape 5 Twilight Landscape, 1633 300 vizualizări · 6,4%
  6. Peasants playing cards in a tavern 6 Peasants playing cards in a tavern, 1635 200 vizualizări · 4,3%
  7. Farmers Fight Party 7 Farmers Fight Party 200 vizualizări · 4,3%
  8. Moonlit landscape 8 Moonlit landscape, 1636 200 vizualizări · 4,3%
  9. Avarice 9 Avarice 200 vizualizări · 4,3%
  10. Interior of a Tavern 10 Interior of a Tavern, 1630 100 vizualizări · 2,1%

Cât de populară este pagina lui Adriaen Brouwer, lună de lună?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LunăPagina artistuluiPagini opere de artă
Oct 202500
Noi 202500
Dec 202500
Ian 202600
Feb 202600
Mar 202600
Apr 202600
Mai 202600
Iun 202600
Iul 20268002.700
Aug 20260600
Sep 2026200900

Ce nivel de atenție primesc, în ansamblu, operele lui Adriaen Brouwer?

Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.

Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.

Cum se compară cele mai populare lucrări ale lui Adriaen Brouwer pe parcursul anului?

Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
Lucrare de artăOct 2025Noi 2025Dec 2025Ian 2026Feb 2026Mar 2026Apr 2026Mai 2026Iun 2026Iul 2026Aug 2026Sep 2026
Twilight Landscape0000000002000100
In the Tavern0000000001000300
Brawling Peasants0000000001001000
Smoking Men000000000000
In the Tavern000000000000
Interior of a Smoking Room00000000010000
The Back Operation00000000000100
The Smokers0000000003000100
Interior of a Tavern00000000001000
Peasants Smoking and Drinki…00000000001000

Telefoane, tablete sau computere: cum este vizualizat Adriaen Brouwer?

Fiecare felie reprezintă un tip de dispozitiv: telefon, tabletă sau computer. Cu cât felia este mai mare, cu atât mai multe vizite au provenit de la acel tip de dispozitiv în ultimul an.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
DispozitivViziteDistribuie
dispozitive de navigare4.70090,4%
telefoane mobile5009,6%

În ce limbi este citit Adriaen Brouwer?

Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
LimbăViziteDistribuie
Cehă10033,3%
Germană10033,3%
Engleză10033,3%

Cum arată vizitele zilnice la Adriaen Brouwer și care este prognoza?

Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.

Afișează cifrele din spatele acestui grafic
ZiuaVizite
Vin 2 Oct0
Sâm 3 Oct100
Dum 4 Oct0
Lun 5 Oct0
Mar 6 Oct0
Mie 7 Oct0
Joi 8 Oct0
Vin 9 Oct0
Sâm 10 Oct100
Dum 11 Oct0
Lun 12 Oct100
Mar 13 Oct100
Mie 14 Oct200
Joi 15 Oct0
Vin 16 Oct100
Sâm 17 Oct100
Dum 18 Oct0
Lun 19 Oct0
Mar 20 Oct100
Mie 21 Oct100
Joi 22 Oct200
Vin 23 Oct (previzualizare)100
Sâm 24 Oct (previzualizare)200
Dum 25 Oct (previzualizare)0
Lun 26 Oct (previzualizare)100
Mar 27 Oct (previzualizare)100
Mie 28 Oct (previzualizare)200
Joi 29 Oct (previzualizare)100
Vin 30 Oct (previzualizare)100
Sâm 31 Oct (previzualizare)200
Dum 1 Noi (previzualizare)0
Lun 2 Noi (previzualizare)100
Mar 3 Noi (previzualizare)200
Mie 4 Noi (previzualizare)200
Joi 5 Noi (previzualizare)200
Vin 6 Noi (previzualizare)100
Sâm 7 Noi (previzualizare)300
Dum 8 Noi (previzualizare)0
Lun 9 Noi (previzualizare)100
Mar 10 Noi (previzualizare)200
Mie 11 Noi (previzualizare)300
Joi 12 Noi (previzualizare)200

Adriaen Brouwer: răspunsuri rapide

Care este cea mai vizionată operă a lui Adriaen Brouwer?

Este Feeling: 500 vizualizări, 11% din vizualizările lui Adriaen Brouwer. Lista de mai sus include până la locul 10.

Câte vizite primește Adriaen Brouwer?

5.200 în ultimele douăsprezece luni, dintre care 1.000 pe pagina artistului și 4.200 pe piesele individuale.

Oamenii îl vizualizează pe Adriaen Brouwer de pe un telefon sau de pe un computer?

Ambele: vizitele sunt împărțite pe dispozitive de navigare (90%) și telefoane mobile (10%); dispozitive de navigare conduce cu 90%.

Există un tip de operă a lui Adriaen Brouwer pe care oamenii îl preferă?

Da, Umbră difuză (Luminanță): 23% din vizitele pentru 4% din catalog.