Ce conține această pagină?
Această pagină prezintă numărul de vizite pe paginile lui Ádám Mányoki de pe acest site. O vizită înseamnă că o persoană a accesat o pagină. Fiecare grafic de mai jos este însoțit de o scurtă explicație.
Ádám Mányoki: cifrele în câteva rânduri
Portrait of Emerencjanna Pociej née Warszycka este vedeta: 700 vizualizări în ultimele douăsprezece luni, 44% din totalul vizualizărilor pentru Ádám Mányoki. Urmează Portrait of Jan Szembek. și Baroness Swihowska, born Grundmann. În total, pagina artistului (300 vizualizări) și operele (1.500 vizualizări) adunate însumează 1.800 vizualizări. Cea mai bună lună: Iul 2026 (1.500 vizite). Vizitele favorizează Plin de bucurie (Ton emoțional), cu 100% din vizite față de 7% din catalog.
Ádám Mányoki: 7 de piese pe care oamenii le privesc primele
Fiecare piesă de mai jos a fost vizualizată de vizitatori reali pe ArtsDot.com în ultimele douăsprezece luni. Locul 1 este cea mai vizitată piesă a lui Ádám Mányoki.
-
1
Portrait of Emerencjanna Pociej née Warszycka
700 vizualizări · 43,8%
-
2
Portrait of Jan Szembek.
300 vizualizări · 18,8%
-
3
Baroness Swihowska, born Grundmann
200 vizualizări · 12,5%
-
4
Jan stanislaw jablonowski
100 vizualizări · 6,2%
-
5
Portrait of King Stanislaus Leszczyński.
100 vizualizări · 6,2%
-
6
Portrait of Queen Catherine Opalińska.
100 vizualizări · 6,2%
-
7
Portrait of János Podmaniczky
100 vizualizări · 6,2%
Când vizitează oamenii pagina lui Ádám Mányoki?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta indică numărul de vizite pe pagina acestui artist în luna respectivă, pe parcursul ultimelor doceize luni.
Tabel de date
| Lună | Pagina artistului | Pagini opere de artă |
|---|---|---|
| Noi 2025 | 0 | 0 |
| Dec 2025 | 0 | 0 |
| Ian 2026 | 0 | 0 |
| Feb 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Apr 2026 | 0 | 0 |
| Mai 2026 | 0 | 0 |
| Iun 2026 | 0 | 200 |
| Iul 2026 | 200 | 1.300 |
| Aug 2026 | 100 | 0 |
| Sep 2026 | 0 | 0 |
| Oct 2026 | 0 | 0 |
Când sunt vizionate operele lui Ádám Mányoki?
Fiecare bară reprezintă o lună. Aceasta calculează numărul total de vizite pe toate paginile operelor de artă ale acestui artist, luna de lună, pe parcursul unui an.
Cifrele lunare din ambele grafice se regăsesc în primul tabel, mai sus.
Ce aleg vizitatorii lui Ádám Mányoki, comparativ cu ceea ce a creat artistul?
Fiecare grafic în stea compară două elemente. Forma punctată reprezintă opera propriu-zisă a artistului: cincizeci de lucrări selectate la întâmplare, sortate în funcție de o anumită caracteristică. Forma continuă reprezintă direcția în care s-au concentrat vizitele în ultimele douăsprezece luni. Unde forma continuă depășește forma punctată, acel tip de operă atrage mai multă atenție decât arată proporția sa în totalul lucrărilor artistului.
Atmosferă
Ton emoțional
Luminanță
Saturație culoare
Paletă de culori
Intensitatea culorii
Contrast
Armonie cromatică
Tabel de date
| Atmosferă | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Luxuos | 20,0% | 100,0% |
| Dramatic | 46,7% | 0,0% |
| Clasic | 26,7% | 0,0% |
| Elegant | 6,7% | 0,0% |
| Ton emoțional | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Plin de bucurie | 6,7% | 100,0% |
| Sobru | 26,7% | 0,0% |
| Dramatic | 20,0% | 0,0% |
| Impunător | 20,0% | 0,0% |
| Contemplativă | 13,3% | 0,0% |
| Romantic | 6,7% | 0,0% |
| Tranchil | 6,7% | 0,0% |
| Luminanță | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Întunecată | 76,7% | 87,5% |
| Umbră difuză | 16,7% | 12,5% |
| Lumină moderată | 3,3% | 0,0% |
| Echilibru luminos | 3,3% | 0,0% |
| Luminos | 0,0% | 0,0% |
| Saturație culoare | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Sobru | 66,7% | 81,2% |
| Culori discrete | 26,7% | 18,8% |
| Nuanțe echilibrate și lineare | 6,7% | 0,0% |
| Culori clar saturate | 0,0% | 0,0% |
| Culoare intensă | 0,0% | 0,0% |
| Paletă de culori | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Nuanțe pământii | 85,7% | 100,0% |
| Monocrom | 9,5% | 0,0% |
| Culori neutre | 4,8% | 0,0% |
| Intensitatea culorii | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Monocromatic | 83,3% | 100,0% |
| Echilibrat | 16,7% | 0,0% |
| Vibrant | 0,0% | 0,0% |
| Contrast | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Seren | 10,0% | 0,0% |
| Nuanțe blânde | 30,0% | 56,2% |
| Echilibrat | 16,7% | 6,2% |
| Contrast accentuat | 13,3% | 0,0% |
| Contrast maxim | 30,0% | 37,5% |
| Armonie cromatică | Operele artistului | Vizite |
|---|---|---|
| Paletă de culori discordante | 13,3% | 12,5% |
| Paletă de culori delicate mixate | 13,3% | 25,0% |
| Armonie echilibrată | 20,0% | 12,5% |
| Unitate cromatică puternică | 46,7% | 50,0% |
| Paletă unitară | 6,7% | 0,0% |
Care sunt cele mai populare opere ale lui Ádám Mányoki, lună de lună?
Fiecare rând reprezintă o operă de artă populară. Fiecare bară indică numărul de vizite primite de acea operă într-o lună. Barele mai înalte indică un număr mai mare de vizite în luna respectivă.
Tabel de date
| Lucrare de artă | Noi 2025 | Dec 2025 | Ian 2026 | Feb 2026 | Mar 2026 | Apr 2026 | Mai 2026 | Iun 2026 | Iul 2026 | Aug 2026 | Sep 2026 | Oct 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Baroness Katarzyna de Besen… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Prince Ferenc R… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Hungarian nob… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lady with a large decolleta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Countess Maria Magdalena vo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Princess Sobieski, née Mari… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Count Georg Wil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of a Nobleman in A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Anna of Austria as ch… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of Archduchess Mar… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Ce limbi vorbește publicul lui Ádám Mányoki?
Fiecare segment reprezintă o limbă. Cu cât segmentul este mai mare, cu atât mai mulți vizitatori au accesat site-ul în acea limbă în ultimele treizeci de zile. Sunt afișate doar primele zece.
Care sunt vizitele zilnice la Ádám Mányoki și în următoarele trei săptămâni?
Fiecare bară reprezintă o zi. Primele bare indică numărul de vizite din ultimele trei săptămâni, iar barele de altă culoare reprezintă estimarea noastră pentru următoarele trei săptămâni.
Tabel de date
| Ziua | Vizite |
|---|---|
| Dum 18 Oct | 0 |
| Lun 19 Oct | 0 |
| Mar 20 Oct | 0 |
| Mie 21 Oct | 0 |
| Joi 22 Oct | 0 |
| Vin 23 Oct | 0 |
| Sâm 24 Oct | 0 |
| Dum 25 Oct | 0 |
| Lun 26 Oct | 0 |
| Mar 27 Oct | 0 |
| Mie 28 Oct | 0 |
| Joi 29 Oct | 0 |
| Vin 30 Oct | 0 |
| Sâm 31 Oct | 0 |
| Dum 1 Noi | 0 |
| Lun 2 Noi | 0 |
| Mar 3 Noi | 0 |
| Mie 4 Noi | 0 |
| Joi 5 Noi | 0 |
| Vin 6 Noi | 0 |
| Sâm 7 Noi | 0 |
| Dum 8 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 9 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 10 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 11 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 12 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 13 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 14 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 15 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 16 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 17 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 18 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 19 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 20 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 21 Noi (previzualizare) | 0 |
| Dum 22 Noi (previzualizare) | 0 |
| Lun 23 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mar 24 Noi (previzualizare) | 0 |
| Mie 25 Noi (previzualizare) | 0 |
| Joi 26 Noi (previzualizare) | 0 |
| Vin 27 Noi (previzualizare) | 0 |
| Sâm 28 Noi (previzualizare) | 0 |
Întrebări despre Ádám Mányoki
Care sunt cele mai vizitate opere ale lui Ádám Mányoki?
- Portrait of Emerencjanna Pociej née Warszycka în primul loc, cu 700 vizualizări sau 44% din totalul vizualizărilor. 7 piese sunt clasate mai sus.
Cât de mare este audiența lui Ádám Mányoki pe ArtsDot.com?
- 1.800 vizite în ultimele douăsprezece luni: 300 pe pagina artistului și 1.500 pentru operele sale.
Care dintre lucrile lui Ádám Mányoki se potrivesc cel mai bine cu gusturile vizitatorilor?
- Piesele etichetate Plin de bucurie (Ton emoțional) reprezintă 100% din vizite, deși acestea constituie doar 7% din catalog.