O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Yves Tanguy w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Yves Tanguy: liczby w kilku liniach
Indefinite Divisibility to gwiazda: 2 100 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 27% wszystkich wyświetleń profilu Yves Tanguy. Następne są Slowo ku północy i Mnożenie Łuków. Łącznie strona artysty (3 500 odwiedzin) oraz dzieła (7 300 odwiedzin) dają łącznie 10 800 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Sie 2026 a Wrz 2026 wzrosła o 617%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (5 100 wizyt). Najpopularniejsze języki odbiorców: angielski (45%), francuski (16%) i polski (10%). Według urządzeń: urządzenia (67%), telefony (27%) i tablety (6%). Odwiedziny faworyzują Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów), stanowiąc 48% odwiedzin w porównaniu do 22% katalogu.
Yves Tanguy: 10 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Yves Tanguy.
-
1
Indefinite Divisibility, 1942
2 100 wizyt · 26,6%
-
2
Slowo ku północy, 1942
1 900 wizyt · 24,1%
-
3
Mnożenie Łuków, 1954
1 100 wizyt · 13,9%
-
4
Rubin Nadmiarów, 1932
500 wizyt · 6,3%
-
5
Through Birds Through Fire But Not Through Glass, 1943
500 wizyt · 6,3%
-
6
Storm(Black Landscape), 1926
400 wizyt · 5,1%
-
7
Nieznana Tytuł, 1926
400 wizyt · 5,1%
-
8
The Hostages, 1934
200 wizyt · 2,5%
-
9
The Travelling Performers, 1926
200 wizyt · 2,5%
-
10
Extinction des lumieres inutiles
200 wizyt · 2,5%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Yves Tanguy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 200 | 600 |
| Lip 2026 | 900 | 4 200 |
| Sie 2026 | 100 | 500 |
| Wrz 2026 | 2 300 | 2 000 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Yves Tanguy?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Yves Tanguy w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 11,1% | 31,6% |
| Miękki cień | 14,8% | 2,5% |
| Delikatna luminancja | 33,3% | 24,1% |
| Jasna luminancja | 29,6% | 39,2% |
| Rozświetlony | 11,1% | 2,5% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 55,6% | 64,6% |
| Subtelna kolorystyka | 33,3% | 29,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 11,1% | 6,3% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Barwy neutralne | 76,5% | 90,5% |
| Barwy ziemi | 17,6% | 9,5% |
| Pastele | 5,9% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 40,7% | 57,0% |
| Zrównoważony | 51,8% | 36,7% |
| Żywy i nasycony | 7,4% | 6,3% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 11,1% | 2,5% |
| Delikatny | 18,5% | 36,7% |
| Zrównoważony kontrast | 3,7% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 22,2% | 11,4% |
| Oświadczenie | 44,4% | 49,4% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 25,9% | 13,9% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 25,9% | 32,9% |
| Zrównoważona harmonia | 18,5% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 22,2% | 48,1% |
| Spójna paleta barw | 7,4% | 5,1% |
Jakie są najważniejsze dzieła Yves Tanguy miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rubin Nadmiarów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 400 | 0 | 100 |
| Mnożenie Łuków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 400 | 0 | 500 |
| Indefinite Divisibility | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 1 300 | 100 | 500 |
| Slowo ku północy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 600 | 200 | 500 |
| Nieznana Tytuł | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 100 |
| Death Awaiting his Family | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Storm(Black Landscape) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| The Hostages | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Blue Bed | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Travelling Performers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 |
Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Yves Tanguy?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 7 200 | 66,7% |
| telefony | 2 900 | 26,9% |
| tablety | 700 | 6,5% |
W jakich językach mówi odbiorca Yves Tanguy?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 1 400 | 45,2% |
| francuski | 500 | 16,1% |
| polski | 300 | 9,7% |
| niemiecki | 200 | 6,5% |
| hiszpański | 100 | 3,2% |
| fiński | 100 | 3,2% |
| włoski | 100 | 3,2% |
| koreański | 100 | 3,2% |
| portugalski | 100 | 3,2% |
| rosyjski | 100 | 3,2% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Yves Tanguy oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Czw 24 Wrz | 200 |
| Pt 25 Wrz | 100 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 300 |
| Wt 29 Wrz | 500 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 200 |
| So 3 Paź | 500 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 200 |
| Śr 7 Paź | 300 |
| Czw 8 Paź | 200 |
| Pt 9 Paź | 400 |
| So 10 Paź | 200 |
| Nd 11 Paź | 300 |
| Pon 12 Paź | 200 |
| Wt 13 Paź | 200 |
| Śr 14 Paź | 100 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 300 |
| So 17 Paź (prognoza) | 300 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 400 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 200 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 300 |
| So 24 Paź (prognoza) | 300 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 100 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 200 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 400 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 200 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 300 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 400 |
| So 31 Paź (prognoza) | 400 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 200 |
| Pon 2 Lis (prognoza) | 300 |
| Wt 3 Lis (prognoza) | 500 |
| Śr 4 Lis (prognoza) | 200 |
O co ludzie pytają o Yves Tanguy
Które dzieła Yves Tanguy są najczęściej otwierane?
- Najpierw Indefinite Divisibility z 2 100 odwiedzinami lub 27% wyświetleń. Powyżej znajduje się 10 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Yves Tanguy na ArtsDot.com?
- 10 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 3 500 na stronie artysty i 7 300 w przypadku jego dzieł.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Yves Tanguy?
- Odbiorcy korzystają z urządzenia (67%), telefony (27%) i tablety (6%); urządzenia generują 67% wizyt.
Jakich języków używa odbiorca Yves Tanguy?
- angielski (45%), francuski (16%) i polski (10%). Pierwszy język, angielski, obejmuje 45% odwiedzających.
Które dzieła Yves Tanguy najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Silna spójność kolorystyczna (Harmonia kolorów) stanowią 48% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 22% katalogu.