O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Wang Guangyi w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Wang Guangyi: liczby w kilku liniach
Virus Carrier No.1 to gwiazda: 300 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 27% wszystkich wyświetleń profilu Wang Guangyi. Następne są Great Criticism Series Beuys i Frozen North Pole No.28. Łącznie strona artysty (200 odwiedzin) oraz dzieła (600 odwiedzin) dają łącznie 800 odwiedzin. Zainteresowanie rośnie – liczba wizyt między Wrz 2026 a Paź 2026 wzrosła o 100%. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (500 wizyt). Odwiedziny faworyzują Miękki cień (Jasność luminancji), stanowiąc 82% odwiedzin w porównaniu do 44% katalogu.
Wang Guangyi: 8 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Wang Guangyi.
-
1
Virus Carrier No.1
300 wizyt · 27,3%
-
2
Great Criticism Series Beuys
200 wizyt · 18,2%
-
3
Frozen North Pole No.28
100 wizyt · 9,1%
-
4
Black Rationality-Pathology Analysis
100 wizyt · 9,1%
-
5
Frozen North Pole No.25
100 wizyt · 9,1%
-
6
Famous Painting Covered with Quick-Drying Industrial Paint 1-5
100 wizyt · 9,1%
-
7
Black Rationality-Pathology Analysis-R
100 wizyt · 9,1%
-
8
Great Criticism Series Nike
100 wizyt · 9,1%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Wang Guangyi?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 0 | 500 |
| Sie 2026 | 0 | 0 |
| Wrz 2026 | 0 | 100 |
| Paź 2026 | 200 | 0 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Wang Guangyi?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Wang Guangyi w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Klimat | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Wyraziste | 36,4% | 42,9% |
| Dramatyczny | 36,4% | 28,6% |
| Mistyczny | 18,2% | 28,6% |
| Zabawny i radosny | 9,1% | 0,0% |
| Wydźwięk emocjonalny | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Refleksyjny | 27,3% | 28,6% |
| Dramatyczny | 9,1% | 42,9% |
| Tajemniczy | 18,2% | 28,6% |
| Pełen siły | 18,2% | 0,0% |
| Melancholijny | 9,1% | 0,0% |
| Zabawny i beztroski | 9,1% | 0,0% |
| Mroczny i poważny | 9,1% | 0,0% |
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 14,8% | 0,0% |
| Miękki cień | 44,4% | 81,8% |
| Delikatna luminancja | 33,3% | 9,1% |
| Jasna luminancja | 7,4% | 9,1% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 37,0% | 36,4% |
| Subtelna kolorystyka | 11,1% | 9,1% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 11,1% | 9,1% |
| Wyraźne nasycenie barw | 33,3% | 45,5% |
| Żywy kolor | 7,4% | 0,0% |
| Paleta kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Ciemne tony | 63,2% | 62,5% |
| Barwy ziemi | 21,1% | 25,0% |
| Barwy neutralne | 10,5% | 12,5% |
| Monochromatyczna | 5,3% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 25,9% | 18,2% |
| Zrównoważony | 33,3% | 36,4% |
| Żywy i nasycony | 40,7% | 45,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 14,8% | 9,1% |
| Delikatny | 25,9% | 27,3% |
| Zrównoważony kontrast | 0,0% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 14,8% | 18,2% |
| Oświadczenie | 44,4% | 45,5% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 14,8% | 9,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 18,5% | 9,1% |
| Zrównoważona harmonia | 25,9% | 45,5% |
| Silna spójność kolorystyczna | 25,9% | 27,3% |
| Spójna paleta barw | 14,8% | 9,1% |
Jakie są najważniejsze dzieła Wang Guangyi miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 | Paź 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Great Criticism-Marlboro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Criticism-Red Parker | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Criticism Series Nike | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Famous Painting Covered wit… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Great Criticism Series Omega | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Great Criticism Series Rolex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Rationality-Pathology… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Post-Classical-The Return o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Black Rationality-Pathology… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Frozen North Pole No.28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
W jakich językach mówi odbiorca Wang Guangyi?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Wang Guangyi oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Nd 18 Paź | 0 |
| Pon 19 Paź | 0 |
| Wt 20 Paź | 0 |
| Śr 21 Paź | 0 |
| Czw 22 Paź | 0 |
| Pt 23 Paź | 0 |
| So 24 Paź | 0 |
| Nd 25 Paź | 0 |
| Pon 26 Paź | 0 |
| Wt 27 Paź | 300 |
| Śr 28 Paź | 0 |
| Czw 29 Paź | 0 |
| Pt 30 Paź | 0 |
| So 31 Paź | 0 |
| Nd 1 Lis | 0 |
| Pon 2 Lis | 0 |
| Wt 3 Lis | 0 |
| Śr 4 Lis | 0 |
| Czw 5 Lis | 100 |
| Pt 6 Lis | 0 |
| So 7 Lis | 0 |
| Nd 8 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 9 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 10 Lis (prognoza) | 100 |
| Śr 11 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 12 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 13 Lis (prognoza) | 0 |
| So 14 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 15 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 16 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 17 Lis (prognoza) | 100 |
| Śr 18 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 19 Lis (prognoza) | 0 |
| Pt 20 Lis (prognoza) | 0 |
| So 21 Lis (prognoza) | 0 |
| Nd 22 Lis (prognoza) | 0 |
| Pon 23 Lis (prognoza) | 0 |
| Wt 24 Lis (prognoza) | 200 |
| Śr 25 Lis (prognoza) | 0 |
| Czw 26 Lis (prognoza) | 100 |
| Pt 27 Lis (prognoza) | 0 |
| So 28 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Wang Guangyi
Które dzieła Wang Guangyi są najczęściej otwierane?
- Najpierw Virus Carrier No.1 z 300 odwiedzinami lub 27% wyświetleń. Powyżej znajduje się 8 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Wang Guangyi na ArtsDot.com?
- 800 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 200 na stronie artysty i 600 w przypadku jego dzieł.
Które dzieła Wang Guangyi najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Miękki cień (Jasność luminancji) stanowią 82% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 44% katalogu.