O czym jest ta strona?
Ta strona pokazuje, ile osób odwiedza podstrony artysty Walter Linsley Meegan w tym serwisie. Jedna wizyta oznacza otwarcie strony przez jedną osobę. Każdy poniższy wykres zawiera własny krótki opis.
Walter Linsley Meegan: liczby w kilku liniach
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon to gwiazda: 1 100 wizyt w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy, co stanowi 50% wszystkich wyświetleń profilu Walter Linsley Meegan. Następne są Kirkstall Abbey, by moon light i Kirkstall Abbey by Moonlight. Łącznie strona artysty (1 800 odwiedzin) oraz dzieła (2 200 odwiedzin) dają łącznie 4 000 odwiedzin. Zainteresowanie spadło o 71% w okresie od Sie 2026 do Wrz 2026. Najlepszy miesiąc: Lip 2026 (3 100 wizyt). Według urządzeń: urządzenia (60%) i telefony (40%). Odwiedziny faworyzują Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów), stanowiąc 73% odwiedzin w porównaniu do 45% katalogu.
Walter Linsley Meegan: 7 dzieł, które najpierw przyciągają wzrok
Każde z poniższych dzieł zostało otwarte przez prawdziwych użytkowników serwisu ArtsDot.com w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Miejsce 1 zajmuje najczęściej odwiedzane dzieło artysty Walter Linsley Meegan.
-
1
Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon
1 100 wizyt · 50,0%
-
2
Kirkstall Abbey, by moon light, 1899
400 wizyt · 18,2%
-
3
Kirkstall Abbey by Moonlight
200 wizyt · 9,1%
-
4
River Scene with Bridge and Cattle
200 wizyt · 9,1%
-
5
Scalby Mills near Scarborough
100 wizyt · 4,5%
-
6
Street Scene at Night
100 wizyt · 4,5%
-
7
Rural Scene with Two Figures and Abbey
100 wizyt · 4,5%
Kiedy ludzie odwiedzają stronę Walter Linsley Meegan?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Pokazuje on liczbę odwiedzin strony tego artysty w danym miesiącu na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Miesiąc | Strona artysty | Strony dzieł sztuki |
|---|---|---|
| Paź 2025 | 0 | 0 |
| Lis 2025 | 0 | 0 |
| Gru 2025 | 0 | 0 |
| Sty 2026 | 0 | 0 |
| Lut 2026 | 0 | 0 |
| Mar 2026 | 0 | 0 |
| Kwi 2026 | 0 | 0 |
| Maj 2026 | 0 | 0 |
| Cze 2026 | 0 | 0 |
| Lip 2026 | 1 100 | 2 000 |
| Sie 2026 | 600 | 100 |
| Wrz 2026 | 100 | 100 |
Kiedy oglądane są dzieła artysty Walter Linsley Meegan?
Każdy słupek reprezentuje jeden miesiąc. Przedstawia on sumę odwiedzin wszystkich stron dzieł tego artysty, zestawioną miesiąc po miesiącu w skali roku.
Miesięczne dane z obu wykresów znajdują się w pierwszej tabeli powyżej.
Co wybierają odwiedzający Walter Linsley Meegan w porównaniu z tym, co stworzył artysta?
Każdy wykres radarowy porównuje dwie wartości. Przerywany kształt przedstawia własną twórczość artysty: pięćdziesiąt losowo wybranych dzieł, uporządkowanych według jednej cechy. Pełny kształt pokazuje, w jakim kierunku faktycznie kierowały się wizyty w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. W miejscach, gdzie pełny kształt wykracza poza przerywany, dany rodzaj dzieł przyciąga większą uwagę, niż wynikałoby to z jego udziału w ogólnej twórczości artysty.
Klimat
Wydźwięk emocjonalny
Jasność luminancji
Nasycenie kolorów
Paleta kolorów
Nasycenie kolorów
Kontrast
Harmonia kolorów
Tabela danych
| Jasność luminancji | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Najciemniejszy | 27,3% | 22,7% |
| Miękki cień | 36,4% | 59,1% |
| Delikatna luminancja | 9,1% | 4,5% |
| Jasna luminancja | 27,3% | 13,6% |
| Rozświetlony | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Przygaszone | 9,1% | 0,0% |
| Subtelna kolorystyka | 45,5% | 27,3% |
| Umiarkowane i łagodne nasycenie | 45,5% | 72,7% |
| Wyraźne nasycenie barw | 0,0% | 0,0% |
| Żywy kolor | 0,0% | 0,0% |
| Nasycenie kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Monochromatyczność | 18,2% | 18,2% |
| Zrównoważony | 72,7% | 77,3% |
| Żywy i nasycony | 9,1% | 4,5% |
| Kontrast | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Pełen spokoju | 0,0% | 0,0% |
| Delikatny | 9,1% | 0,0% |
| Zrównoważony kontrast | 9,1% | 0,0% |
| Wyrazisty kontrast | 27,3% | 31,8% |
| Oświadczenie | 54,5% | 68,2% |
| Harmonia kolorów | Dzieła artysty | Odwiedziny |
|---|---|---|
| Niespójna paleta barw | 18,2% | 9,1% |
| Subtelnie wymieszana paleta barw | 18,2% | 22,7% |
| Zrównoważona harmonia | 0,0% | 0,0% |
| Silna spójność kolorystyczna | 63,6% | 68,2% |
| Spójna paleta barw | 0,0% | 0,0% |
Jakie są najważniejsze dzieła Walter Linsley Meegan miesiąc po miesiącu?
Każdy wiersz przedstawia jedno z popularnych dzieł sztuki. Każdy słupek obrazuje liczbę odwiedzin danego dzieła w konkretnym miesiącu. Wyższe słupki oznaczają większą liczbę odwiedzin w tym miesiącu.
Tabela danych
| Dzieło sztuki | Paź 2025 | Lis 2025 | Gru 2025 | Sty 2026 | Lut 2026 | Mar 2026 | Kwi 2026 | Maj 2026 | Cze 2026 | Lip 2026 | Sie 2026 | Wrz 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kirkstall Abbey, by moon li… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 |
| Street Scene at Night | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| The Original Oak at Night,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scarborough Lighthouse at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 000 | 0 | 100 |
| Kirkstall Abbey by Moonlight | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The South Bay at Night with… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Moonlit Pier, New Brighton,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Redcote Bridge, Armley, By… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Scalby Mills near Scarborou… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Rural Scene with Two Figure… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
Jakie urządzenia wykorzystuje odbiorca Walter Linsley Meegan?
Każdy wycinek odpowiada jednemu rodzajowi urządzenia: telefonowi, tabletowi lub komputerowi. Im większy wycinek, tym więcej wizyt pochodziło z danego rodzaju urządzenia w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Tabela danych
| Urządzenie | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| urządzenia | 2 400 | 60,0% |
| telefony | 1 600 | 40,0% |
W jakich językach mówi odbiorca Walter Linsley Meegan?
Każdy fragment odpowiada jednemu językowi. Im większy fragment, tym więcej osób korzystało z witryny w tym języku w ciągu ostatnich trzydziestu dni. Wyświetlanych jest tylko dziesięć najpopularniejszych.
Tabela danych
| Język | Odwiedziny | Udostępnij |
|---|---|---|
| angielski | 100 | 100,0% |
Ile wynosi dzienna liczba odwiedzin u Walter Linsley Meegan oraz w ciągu najbliższych trzech tygodni?
Każdy słupek reprezentuje jeden dzień. Pierwsze słupki przedstawiają liczbę wizyt z ostatnich trzech tygodni, natomiast słupki w drugim kolorze to nasze prognozy na kolejne trzy tygodnie.
Tabela danych
| Dzień | Odwiedziny |
|---|---|
| Pon 21 Wrz | 0 |
| Wt 22 Wrz | 0 |
| Śr 23 Wrz | 0 |
| Czw 24 Wrz | 0 |
| Pt 25 Wrz | 0 |
| So 26 Wrz | 0 |
| Nd 27 Wrz | 0 |
| Pon 28 Wrz | 0 |
| Wt 29 Wrz | 0 |
| Śr 30 Wrz | 0 |
| Czw 1 Paź | 100 |
| Pt 2 Paź | 0 |
| So 3 Paź | 0 |
| Nd 4 Paź | 0 |
| Pon 5 Paź | 0 |
| Wt 6 Paź | 0 |
| Śr 7 Paź | 0 |
| Czw 8 Paź | 200 |
| Pt 9 Paź | 0 |
| So 10 Paź | 0 |
| Nd 11 Paź | 0 |
| Pon 12 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 13 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 14 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 15 Paź (prognoza) | 300 |
| Pt 16 Paź (prognoza) | 0 |
| So 17 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 18 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 19 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 20 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 21 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 22 Paź (prognoza) | 400 |
| Pt 23 Paź (prognoza) | 0 |
| So 24 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 25 Paź (prognoza) | 0 |
| Pon 26 Paź (prognoza) | 0 |
| Wt 27 Paź (prognoza) | 0 |
| Śr 28 Paź (prognoza) | 0 |
| Czw 29 Paź (prognoza) | 400 |
| Pt 30 Paź (prognoza) | 0 |
| So 31 Paź (prognoza) | 0 |
| Nd 1 Lis (prognoza) | 0 |
O co ludzie pytają o Walter Linsley Meegan
Które dzieła Walter Linsley Meegan są najczęściej otwierane?
- Najpierw Scarborough Lighthouse at Night with Full Moon z 1 100 odwiedzinami lub 50% wyświetleń. Powyżej znajduje się 7 dzieł.
Jak dużą grupę odbiorców ma Walter Linsley Meegan na ArtsDot.com?
- 4 000 wizyt w ciągu dwunastu miesięcy: 1 800 na stronie artysty i 2 200 w przypadku jego dzieł.
Z jakich urządzeń korzysta odbiorca Walter Linsley Meegan?
- Odbiorcy korzystają z urządzenia (60%) i telefony (40%); urządzenia generują 60% wizyt.
Które dzieła Walter Linsley Meegan najlepiej odpowiadają gustom odwiedzających?
- Dzieła oznaczone jako Umiarkowane i łagodne nasycenie (Nasycenie kolorów) stanowią 73% odwiedzin, mimo że stanowią jedynie 45% katalogu.